“هر دو مادر و نوزاد سالم هستند”: راه آهن به عنوان زن ارائه می شود در قطار

'Both Mother, Newborn Are Healthy': Railways As Woman Delivers On Train

راه آهن گفت: هر دو مادر و نوزاد سالم هستند.

دهلی نو:

به عنوان هزاران نفر از کارگران مهاجر سر منزل پس از مرکز اعلام ویژه “Shramik” قطار در اوایل این ماه یک زن مسافر که در کار ارائه شد کمک فوری توسط راه آهن. هر دو مادر و نوزاد سالم هستند.

این زن که قرار بود از سورات در گجرات به Bihar را نواده حدود 100 متر از دولت سرمایه Patna, هنگامی که او رفت و به کار.

به عنوان پیام در مورد اورژانس پزشکی فرستاده شد به مقامات خاص که معمولا اجرا می شود از نقطه به نقطه متوقف شد در آگرا است. Dr Pulkita بلافاصله در قطار و ترتیبات برای تحویل در قطار راه آهن گفت: در یک صدای جیر جیر همراه با یک عکس از نوزاد. “هر دو مادر و کودک سالم هستند” پست بخوانید.

حداقل 20 نوزادان متولد شده اند در این قطار ویژه, در حال اجرا برای حمل و نقل کارگران مهاجر در بازگشت به خانه های خود را از تاریخ 1 مه میان coronavirus مستند راه آهن گفت: در روز چهارشنبه.

“20 نوزادان متولد شده در #ShramikSpecialTrains پس از 1st ماه مه سال 2020! خوش آمدید بچه ها در این جدید #CoronaWorld,” راه آهن نیروی حفاظت (RPF) مدیر کل Arun Kumar بود توییتی در روز چهارشنبه.

تمام مادران بودند یا حضور یک تیم از نیازها کارکنان و متخصصان پزشکی و یا منتقل به نزدیکی بیمارستان برای درمان بیشتر.

Lakhs از مهاجران گرفتار شده بودند از خانه های خود را بدون شغل به عنوان هند اعلام کرد یکی از دقیقترین مستندات برای مقابله با این بیماری همه گیر. بسیاری از آنها دیده می شد راه رفتن بر روی جاده ها و خطوط راه آهن نادیده گرفتن درخواست توسط دولت به ماندن در شهرستانها.

راه آهن است و حمل و نقل بیش از 31 لاخ کارگران مهاجر در 2,317 ویژه “Shramik” قطار پس از مارس 1, تقریبا هفت لاخ بیشتر از اولیه طرح از 24 لاخ با توجه به دولت داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>