بوستون آبجو مدیر عامل می گوید: سخت seltzer است که بزرگترین تغییر 'از نور آبجو' به عنوان سهام شرکت soars

بوستون آبجو ارشد اجرایی در روز جمعه گفت که سخت seltzer شوق بزرگترین تغییر برای مصرف کنندگان آبجو در چهار دهه پ

توسط ELEMENTORSITE در 4 مرداد 1399

بوستون آبجو ارشد اجرایی در روز جمعه گفت که سخت seltzer شوق بزرگترین تغییر برای مصرف کنندگان آبجو در چهار دهه پس از انتشار گزارش درآمد که فرستاده خود را با شرکت سهام بالا رفتن سرسام آور.

"وجود دارد این تغییر اساسی در حال حاضر که اتفاق افتاده است در آبجو دسته از نور آبجو راه اندازی شد در اواخر دهه 70 است که به نام seltzer" مدیر عامل دیو Burwick گفت: "بسته شدن بل."

سهام بوستون آبجو که صاحب واقعا نام تجاری سخت seltzer مشخصی بیش از 25 درصد در روز جمعه یک روز پس از شرکت در گزارش درآمد سه ماهه دوم. نوشیدنی ساز ضرب و شتم وال استریت برآورد سود و درآمد با توجه به FactSet و رشد آن به ازای هر سهم سود بیش از 100 درصد در مقایسه با سه ماهه مشابه سال گذشته است.

گیر بودن در خانه در طول coronavirus همه گیر افزایش یافته است به طور کلی تقاضا برای آبجو و seltzer Burwick گفت: این شرکت در مقایسه با حمل و نقل افزایش بیش از 35 درصد در طول سه ماهه. حتی با این که به طور کلی رشد همه گیر است تقویت قبل از روند گفت: از جمله این تغییر بیشتر سخت seltzer

"Millenials می گویند 21 - تا 35 ساله امروز, نوشیدن هستند به همان اندازه به عنوان کسانی که قبل از آنها در حال نوشیدن بهتر است. هنگامی که شما نگاه کنید در آن روند بهداشت و سلامتی, تنوع طلبی و premiumization آن همه پشتیبانی از رشد این سخت seltzer رده" Burwick گفت.

در جای دیگر در کسب و کار Burwick گفت که این بیماری همه گیر منتقل شده بود به تقاضا برای تشخیص مارک های. ساموئل آدامز بوستون لاگر و عصبانی باغ ترد سیب مارک های رشد دو رقم در ماه های اخیر, او گفت:.

بوستون آبجو سهام در حال حاضر شروع به پریدن کرد 119% تا کنون این سال است. Burwick گفت: این شرکت با تمرکز بر نگه داشتن آن در زنجیره تامین و تولید خطوط در حال اجرا در اوایل بیماری همه گیر برای جلوگیری از کار عمده اختلالات و راههایی را برای رشد.

"ما در یک دسته بندی که در آن وجود دارد مقدار زیادی از رشد ... و من فکر می کنم ما در حال پاداش برای رشد و پاداش برای نگه داشتن کسب و کار عامل به عنوان بهترین ما می توانیم" Burwick گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن