بوئینگ افزایش هیولا از 25 میلیارد دلار در اوراق قرضه ارائه قوانین فدرال کمک

بوئینگ آرم تصویر در آن رنتون کارخانه بوئینگ 737 MAX هواپیماهای مسافربری ساخته شده در رنتون واشنگتن در آوریل 20

توسط ELEMENTORSITE در 12 اردیبهشت 1399

بوئینگ آرم تصویر در آن رنتون کارخانه بوئینگ 737 MAX هواپیماهای مسافربری ساخته شده در رنتون واشنگتن در آوریل 20, 2020.

JASON ردموند | خبرگزاری گتی ایماژ

بوئینگ در روز پنج شنبه گفت: آن را نمی خواهد به دنبال فدرال کمک به آن را به کمک آب و coronavirus همه گیر پس از هوافضا غول امن عظیم از 25 میلیارد دلار در اوراق قرضه ارائه این شرکت بزرگترین بدهی فروش تا کنون.

این ارائه شامل هفت تراشه ها جای دادند با سررسید است که طیف وسیعی از سه تا 40 سال ،

"به عنوان یک نتیجه از پاسخ و دستور بسته شدن این معامله انتظار می رود روز شنبه, آوریل 4 ما انجام طرح به دنبال تامین مالی از طریق بازار سرمایه یا دولت ایالات متحده گزینه های در این زمان" آن را در بیانیه ای گفت.

بوئینگ در ماه گذشته در پی 60 میلیارد دلار در فدرال برای کمک به خود و زنجیره تامین که شامل جنرال الکتریک و Spirit Aerosystems.

این $2.2 میلیارد دلار در فدرال coronavirus امداد کنگره تصویب شده در ماه گذشته را کنار بگذارند $17 میلیارد دلار وام های فدرال برای شرکت ها در نظر گرفته شده از امنیت ملی و منافع لایحه بوئینگ متناسب با. بوئینگ مدیر عامل دیو کالهون است خودداری کردند در امکان ارائه اوراق سهام سهام در بازگشت برای فدرال کمک اما این هفته گفت: همه گزینه ها بر روی میز است.

این شرکت به پایان رسید سه ماهه با مبلغ 15.5 میلیارد دلار به صورت نقدی.

هر دو شرکت بوئینگ و رقیب اصلی آن ایرباس روبرو هستند و خود را بزرگترین بحران تا کنون به عنوان تقاضا برای جدید جت تبخیر شده در این بیماری همه گیر. بسیار محیط جدید برای هواپیماهای مسافربری و هواپیماهای خدمات ساخت بوئینگ بیشتر متکی به دفاع از آن دست است.

بوئینگ است درهم به تقویت نقدینگی و به تازگی کشید پایین و نزدیک به 14 میلیارد دلار وام. مدیر عامل شرکت کالهون گفت: سرمایه گذاران در روز چهارشنبه است که این شرکت "به شدت با تمرکز بر حصول اطمینان از نقدینگی از طریق فوری بحران است."

هواپیمای بوئینگ برش 10 درصد از نیروی کار که ایستاده بود و در حدود 160 ، 000 نفر در پایان سال گذشته و کاهش تولید هواپیما از جمله 787 Dreamliner. Calhoun این هفته گفت: این امر به احتمال زیاد دو تا سه سال برای سفر تقاضا برای بازگشت به 2019 سطوح.

این بیماری همه گیر است که یک بحران جدید برای این شرکت بود که در حال حاضر در تلاش از خرید اینترنتی از دو تصادفات مرگبار خود 737 Max که به کشته شدن همه 346 نفر در پرواز. هواپیما مبتنی شده توسط تنظیم کننده در سراسر جهان از مارس 2019 و آن را روشن نیست که آن را پاک خواهید بود به پرواز دوباره.

برخی از 737 Max خریداران مانند خطوط هوایی جنوب غربی در حال به تعویق انداختن سفارشات اما بوئینگ نیز با ورود تعداد بیشتری از لغو هواپیما بوده و بهترین آن فروش هواپیما.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب