تکنولوژی های سیاه و سفید مدیران توضیح دهد که چرا کشتن جورج فلوید بازدید خیلی نزدیک به خانه

ShotSpotter مدیر عامل شرکت رالف کلارکShotSpotterبسیاری از تکنولوژی اجرائی باید ابراز خشم و انزجار خود را در مر

توسط ELEMENTORSITE در 14 خرداد 1399

ShotSpotter مدیر عامل شرکت رالف کلارک

ShotSpotter

بسیاری از تکنولوژی اجرائی باید ابراز خشم و انزجار خود را در مرگ جورج فلوید اعلام در توییتهایی که #BlackLivesMatter.

چارلی مور متفاوت است او در واقع می تواند مربوط.

مور مدیر عامل موشک وکیل گفت که او با نژاد برفلد فقط در پاییز گذشته در حالی که رانندگی در ورمونت با پسر خود که در حدود یک ساعت در جنوب برلینگتون. مور گفت: فیلم برداری این حادثه بر روی تلفن خود را از لحظه ای که افسر کشیده و آنها را بیش از, با وجود این واقعیت است که آنها سرعت و یا شکستن هر قانون روشن.

"هنگامی که او را دیدم من ضبط شد که او گفت:" چه چیزی شما را برای زندگی انجام دهید؟'" گفت: مور که شرکت فراهم می کند آنلاین خدمات حقوقی برای افراد و کوچک به متوسط کسب و کار. "من به او گفتم که من یک وکیل و همه چیز تغییر کرده است. او آقای ورمونت خوب به معنای واقعی کلمه صحبت کردن به دوربین."

"این برای من اتفاق افتاده تمام زندگی من گفت:" مور که دارای سه پسر و زندگی در سان فرانسیسکو. "آن را در جریان بوده است برای 400 سال نه فقط videoed."

چارلی مور, مدیر عامل, موشک, وکیل

منبع: موشک وکیل

مور آنومالی در دره سیلیکون که در آن نژادی و بی عدالتی جرقه گسترده خشم اما تنوع باقی مانده aspirational.

وجود دارد تنها چهار سیاه و سفید مدیران اجرائی در میان شرکت های فورچون 500 و هیچ یک از آنها در فن آوری است. فن آوری های متعددی رهبران گفت: در روزهای اخیر که آنها در حال گوش دادن و تبعیض نمی تواند تحمل با برخی از اهدای پول به سازمانهای کار برای پایان دادن به نابرابری نژادی و نگه اجرای قانون پاسخگو باشد.

هنوز صنعت فن آوری که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار هستند که به طور چشمگیری در زیر نشان داده شده است یک راه از ظاهر تن-ناشنوا و از لمس.

یک روز پس از Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ اعلام کرد 10 میلیون دلار در کمک های مالی به گروه "کار در عدالت اجتماعی" او برگزار شد یک تماس با های حقوق مدنی و به آنها گفت که وب سایت خود را نمی خواهد به دست گرفتن آتش زا پست از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. رهبران این سازمان در بیانیه ای گفت: پس از دوشنبه شب تماس بگیرید که آنها "در حال نا امید و مبهوت از علامت غیر قابل درک توضیحات است."

آرایش از خود شرکت باز می شود تا او بیشتر انتقاد تنها 3.1 درصد از رهبری ارشد در Facebook سیاه و سفید است, با توجه به Facebook آخرین تنوع گزارش.

"پنج میلیون یا 10 میلیون دلار است اما من سه سرور مجازی گفت:" رالف کلارک مدیر عامل شرکت ShotSpotter در نیوآرک در ایالت کالیفرنیا در جنوب اوکلند.

کلارک یکی از کشور را با چند تکنولوژی های سیاه و سفید مدیران اجرائی تجزیه وقت خود را بین سیاتل و اوکلند. مانند مور که او خواستار یک دوست خوب, Clark views قتل گزارشی مرد توسط یک پلیس در مینیاپولیس از طریق شخصی لنز.

او به یاد می آورد در سال 1980 زمانی که او مشغول به کار بود به عنوان یک اجرایی بازاریابی برای آی بی ام amd افسران پلیس در لس آنجلس برگزار می شود او را برای جرمی که مرتکب نشده بوده. و این زمان او تا به حال به او بگویید و سپس-10-ساله پسر به بازی شوخی توالت papering خانه کسی با یک گروه از دوستان به این دلیل که شوخی نیست, خنده دار زمانی که یک بچه می شود.

در طول ShotSpotter را IPO roadshow در سال 2017 کلارک می گوید که او متوجه شده زمانی که سرمایه گذاران در اتاق بلافاصله چشمان خود را به این شرکت chief financial officer, یک مرد سفید پوست که یک همکلاسی کلارک در مدرسه بازرگانی هاروارد است.

"وجود تعصبات وجود دارد و شما باید به حرکت به آنها گفت:" کلارک که دارای چهار کودکان و نوجوانان بین سنین 16 و 25. "ما آموخت که شما رو به بهتر است. شما رو به کار دو بار به عنوان سخت بود و دو بار به عنوان خوب به نصف دور."

چه اتفاقی می افتد به سه تن دیگر از افسران?

کلارک همچنین درک مسائل اطراف اسلحه و پلیس بهتر از بسیاری از مدیران اجرائی.

ShotSpotter فن آوری کمک می کند تا اجرای قانون تشخیص و تعیین محل تیراندازی از طریق سنسورها و الگوریتم ها و شرکت مبادرت به فروش آن به بیش از 100 بخش در سراسر کشور از جمله مینیاپولیس. تلاش شده است به دقت شناسایی بورس و در نهایت کاهش خشونت اسلحه.

بسیاری از کارمندان این شرکت در حال سابق مأموران اجرای قانون و هیئت مدیره آن شامل بیل براتون واقعا که پیش از این رئیس اداره پلیس لس آنجلس و کمیسر پلیس شهر نیویورک.

کلارک توضیح داده شده تمام دست زوم جلسه شرکت در روز جمعه برگزار شد که در آن فلوید حادثه شد و عمده موضوع بحث است.

کلارک گفت: همه وحشت زده شد در رفتار این افسر پلیس که خود را برگزار زانو در Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت در حالی که قربانی گریه برای کمک. ضارب, Derek چوین بود به اتهام قتل عمد و غيرعمد در روز جمعه.

اما وجود دارد برخی از بحث های داخلی در اطراف آنچه باید اتفاق می افتد به سه افسر که ایستاده بود idly در حالی که فلوید درگذشت. آنها از کار اخراج شدند از این گروه بوده اند اما عنوان شده است.

کلارک فکر می کند که آنها باید تحت پیگرد قانونی قرار.

"من فکر می کنم این واقعا مهم است که کسانی که دیگر افسران متهم هستند به عنوان لوازم جانبی," او گفت:. "این چیزی است که رفتن به تغییر رفتار رفتن به جلو است."

در موشک وکیل اجرایی نشست روز دوشنبه در این مکالمه همچنین در اطراف محور فلوید مرگ و آنچه می تواند از این فاجعه. مور گفت: او قرار داده و مقدار زیادی از فکر به قدرت و توانایی مردم را به استفاده از آن برای کمک به دفاع از خود. او گفت که این شرکت در حال کار بر روی یک به روز رسانی به برنامه های تلفن همراه به کاربران اجازه ضبط و به اشتراک گذاری ویدئو با وکلای مدافع به عنوان یک روش بازدارنده و برای کمک به اطمینان از پاسخگویی.

"ماموریت ما این است که به ابزار عدالت مقرون به صرفه به اندازه کافی برای همه" گفت: مور. "این تصویری توانایی ضبط مدارک و شواهد این است که واقعا قدرتمند است."

چرا در حال حاضر ؟

شده اند وجود دارد موارد متعددی از خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید گرفته شده است تصویری در سال های اخیر است. پس چرا این حادثه خاص باعث خیلی احساس وحشت و نگرانی برای تکنولوژی execs?

کلارک گفت: تصویری آن بسیاری از زوایای مختلف ارائه بیننده با یک عکس از رفتارهای غیر انسانی بشر است که نمی توان نادیده گرفت و التماس برای پاسخ. طول آن همراه با قابل توجه gasps از قربانی و ناامید تماس به مادرش که فوت دو سال پیش را نشان می دهد "یک سطح کاملا جدید از تباهی" کلارک گفت.

"شما به معنای واقعی کلمه تماشای آهسته و دردناک اعدام," او گفت:.

مور گفت: خشم ساختمان شده است تا تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و در نهایت آب پز را بیش از. در حال حاضر که ما در وسط یک جهانی همه گیر با این کشور بیشتر تقسیم از مدیران اجرائی می دانیم که کمک نیست که از دولت فدرال است.

"وجود یک خلاء از نوع اقتدار اخلاقی است که دولت به طور معمول فراهم می کند" مور گفت. "ما نمی باید اقتدار اخلاقی از باراک اوباما و یا آبراهام لینکلن یا فرانکلین روزولت و یا دوایت آیزنهاور در حال حاضر. رهبران شرکت ها توسط ضرورت در حال پر کردن خلاء."

تماشا کنید: Facebook مصرف کارمند مجازی اعتصاب بسیار جدیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب