سیاه برزنت دیده می شود در Galwan رودخانه-خم 16 چینی اردوگاه در نزدیکی LAC

تصاویر ماهواره ای از 25 ژوئن سال 2020 نشان می دهد سیاه برزنت در چینی خاکریزی در Galwan دره.دهلی نو: جدید تصاوی

توسط ELEMENTORSITE در 7 تیر 1399
Black Tarpaulins Seen On Galwan River-Bend, 16 Chinese Camps Near LAC

تصاویر ماهواره ای از 25 ژوئن سال 2020 نشان می دهد سیاه برزنت در چینی خاکریزی در Galwan دره.

دهلی نو:

جدید تصاویر ماهواره ای از Galwan دره تهیه شده توسط NDTV نمایش سیاه برزنت بر روی یک پشته از Galwan رودخانه اعتقاد به یک موقعیت در سراسر خط کنترل واقعی (LAC) در منطقه است.

آنها همچنین نشان می دهد حضور کمتر از 16 اردوگاه های آزادی بخش خلق چین ارتش در 9 کیلومتری از لاک در این بخش است.

این تصاویر به وضوح نشان می دهد که چین دیگر درگیر در منطقه و همچنان به حفظ عظیم نیروهای نظامی قدرت - یک تهدید مستقیم به ارتش هند عامل در سمت هند از خط کنترل واقعی. در به طور گسترده ای گزارش شده نظامی, مذاکرات بین سپهبد-رتبه افسران در 22 ژوئن هر دو کشور هند و چین توافق کرده متقابلا د-تشدید سراسر ستیز مناطق در Ladakh.

جدید تصاویر تهیه شده از سیاره آزمایشگاه در مورخ ژوئن 25 و 26 ژوئن (دیروز) و نشان می دهد بیشتر چینی تحکیم در Galwan منطقه است. در ژوئن 15, 20 سربازان هندی از جمله یک سرهنگ کشته شدند در عمل مبارزه بزرگ, چینی, نیروی اینجا. ارتش معتقد است که چینی ها رنج می برد 45 تلفات در اواخر شب زد و خورد. چینی رهبران نظامی بر این باور هستند که باید منتقل به همتایان هندی از دست دادن یک سرهنگ در مبارزه در اینجا به عنوان به خوبی.

1nd0sa7s

Visibile تغییرات در موقعیت در Galwan رودخانه-خم بین ماه های ژوئن 22 و 25 ژوئن سال 2020 است.

تصاویر جدید همچنین نشان می دهد Galwan رودخانه, سیل در ژوئن 25 با پاک کردن آسیب قابل مشاهده به آنچه که گزارش شده است به یک دیوار سنگی (سنگر) ساخته شده توسط نیروهای هند و در سراسر Galwan رودخانه. هیچ ارتش هند در اردوگاه های نشان داده شده در این گزارش است.

NDTV رسیده به ارتش هند چند ساعت پیش برای اظهار نظر در مورد آخرین تصاویر نشان دادن فعالیت های ساخت و ساز در Galwan منطقه و به روز رسانی خواهد شد این گزارش باید به آنها پاسخ دهند.

خاکریزی به طور گسترده ای گزارش شده چینی نفوذ فقط در سراسر لاک است که از اهمیت حیاتی برای دفاع در این منطقه است. محل خاکریزی در یک به نوبه خود تیز در این دوره از Galwan رودخانه را قادر می سازد تا نیروهای چینی به سمت نزدیکی هند موقعیت در Galwan دره.

استراتژیک Durbuk-Daulat التماس Oldie بزرگراه کلیدی عروق در زیر بخش شمالی منطقه لاداخ در حدود 6 متر دور از مواضع در خاکریزی. اعتقاد بر این است که چینی نفوذ در Galwan مرتبط است به پکن نگرانی خود را از ساخت این بزرگراه فراهم می کند که نیروهای هند و تمام آب و هوا دسترسی به این منطقه است. بزرگراه منجر به موقعیت خود را در قراقروم پاس کلیدی استراتژیک دروازه از جایی که سربازان ارتش هند می تواند نظارت چینی مواضع درون عکاسی چانه.

جاده ها نیز عبور می کند توسط نیروی هوایی هند در فرودگاه Daulat التماس Oldie که در آن حمل و نقل هواپیما پرواز در سهام سربازان با تجهیزات و لوازم. بدون جاده جدید دسترسی به Daulat التماس Oldie و مناطق دیگر در زیر بخش شمالی بود که از طریق یک مسیر است که می تواند مسدود شده با برف سنگین در ارتفاع بالا عبور می کند در طول زمستان.

kcg7a07c

16, چینی, افراد ارتش آزادی بخش (PLA) در اردوگاه های واقع در عرض 9 متر از خط کنترل واقعی در Galwan دره.

تصاویر جدید از ژوئن 25 و 26 ژوئن نیز نشان می دهد برای اولین بار میزان چینی ساخت در منطقه است. تصاویر ماهواره ای از کارشناسان NDTV شده است در تماس با را نشان داد حضور بیش از 16 چینی PLA اردوگاه طی 9 کیلومتر از خط کنترل واقعی در علاوه بر این به صدها کامیون صوفس (جاده) وسایل نقلیه سنگین و تجهیزات زمین در حال حرکت از جمله بولدوزر.

چینی تجهیزات زمین در حال حرکت استفاده شده است به گسترده دره در بخش ساخت پلچک در سراسر جریان سریع Galwan و فعال ساخت و ساز جاده. بخشی از این مسیر به جاده سر در نزدیکی خاکریزی بالا توضیح داده شد به نظر می رسد برای نشان دادن سیاه-شکوه از سطح جاده.

چینی ها رسوخ در Galwan ولی بخشی از یک چینی ساخت تا در طول مناقشه Ladakh مرزی که در آن خط واقعی کنترل بین هند و چین است و نه حل و فصل شده است. در بیانیه روز پنجشنبه وزارت امور خارجی گفته است: "از اوایل اردیبهشت طرف چینی شده است گردآوری سربازان زیادی از نیروهای نظامی و تسلیحات در طول لاک." این دولت معتقد است بخشی از یک تغییر در رفتار چینی سربازان بر روی زمین است که "نیز تشدید ناموجه و غیرقابل دفاع می کند."

گزارش اغلب با حمایت وضوح بالا تصاویر ماهواره ای را به وضوح نشان داد تا چه حد از نفوذ در انگشتان منطقه Pangong دریاچه Gogra/چشمه های آب گرم این Galwan دره و Daulat التماس Oldie به شمال.

در یک بیانیه قوی, هند سفیر چین Vikram Misri هشدار داد پکن که در تلاش برای تغییر وضع موجود بر روی زمین با توسل به زور نه تنها آسیب صلح وجود داشته است که در مناطق مرزی, اما همچنین می تواند "موج و پیامدهای" در گسترده تر روابط دو جانبه و خواستار آن شدند که این کشور به توقف فعالیت های خود را در شرق لاداخ.

تنها راه حل فعلی نظامی بن بست به همراه لاک در شرق لاداخ برای پکن به درک که تلاش برای "تغییر وضع موجود با توسل به زور یا اجبار نیست راه راست رو به جلو" سفیر Misri گفت: خبرگزاری PTI در مصاحبه.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن