فناوری بزرگ از جمله اپل و Facebook, گزارش, درآمد پس از زنگ که می تواند به معنای یک دیوانه بازار در روز جمعه

FAANG سهام نمایش داده شده در نزدک.آدم جفری | CNBCبزرگ با تکنولوژی می تواند در مورد را به یک چلپ چلوپ بزرگ.چهار

توسط ELEMENTORSITE در 9 مرداد 1399

FAANG سهام نمایش داده شده در نزدک.

آدم جفری | CNBC

بزرگ با تکنولوژی می تواند در مورد را به یک چلپ چلوپ بزرگ.

چهار بازار در پنج تا از بزرگترین سهام گزارش سود در عرض یک ساعت در بعد از ظهر پنجشنبه و است که می تواند باعث نوسانات بزرگ در بعد از ساعات معاملات و دوباره در روز جمعه.

اپل, آمازون, الفبا و Facebook — به ارزش حدود 5 تریلیون در ترکیب سرمایه گذاری در بازار — آیا همه بازار مورد علاقه و در حال انتشار درآمد نتایج فقط بعد از 4 p. m. ET.

"جمعه رفتن به دیوانه" گفت: Dan نیلز بنیانگذار AlphaOne سرمایه همکاران. "اگر کسی نتواند خود را از اعداد است که نمی تواند خوب باشد."

این outperformance از این شرکت ها در برابر گسترده تر در بازار در حال حاضر نگرانی که بیش از حد از بازار حرکت متمرکز شده است در حد چند نام. و گزارش آینده همه در یک بار خواهد بود بسیاری برای سرمایه گذاران به هضم.

"در نهایت این شرکت قرار بود به گزارش به هر حال" جاناتان گلوب رئیس سهام آمریکا استراتژیست در کردیت سوئیس. "آیا آنها گزارش شده در چهار روز یا یک, ما در حال گرفتن همان اخبار جریان است. آنچه در آن می کند نشان دهنده این است که مقدار زیادی از نوسانات زمانی که اعداد بیرون می آیند."

کشت از دیگر شرکت ها گزارش های درآمدی در روز پنج شنبه نیز با شروع Procter & Gamble, Comcast الی لیلی و فورد در اوایل روز است. اما Tech نام دارد پیش بینی ترین دلیل اندازه خالص خود را به عنوان بخشی از یک گروه نخبه از شرکت ها با درپوش بازار بیش از 1 تریلیون دلار.

آنها در مجموع بیشترین تأثیر را در بازار و خود را در حرکت است که می تواند تعیین کند که آیا نزدک در ادامه به آمار جدید اوج.

علاوه بر نتایج مالی این شرکت ها می تواند اولین نگاه, چگونه کسب و کار خود شده اند نهفته در چند هفته گذشته به عنوان مطلب متحده تعطیل برخی از فعالیت ها با توجه به گسترش coronavirus.

"اگر آنها را به برخی از نظرات که تبلیغات هزینه شروع به آهسته در چند هفته گذشته چگونه مردم در حال رفتن به آن را؟" نیلز گفت. "با سهام تا این حد و بسیاری از مردم داشتن سهام در بازار خرده فروشی آنها ممکن است به عنوان مطلع در مورد آنچه آنها خود را. که می تواند ایجاد برخی از اقدام های وحشی."

نیلز گفت که با سهام عنوان بالاتر به سود اقدام می تواند حتی بیشتر اغراق آمیز اگر چیزی را اشتباه می رود. اما چهار بزرگ نیز می تواند اضافه کردن نوسانات در روند صعودی است.

بزرگ شرکت های فن آوری به طور معمول گزارش در روز از هر یک از دیگر, اما این سه ماهه آنها به پایان رسید تا در دسترس نباشد. Facebook را گزارش کرده اند روز شنبه اما این تغییر تاریخ به روز شنبه. Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و مدیران اجرائی از دیگر شرکت های فناوری بزرگ همه شهادت قبل از کنگره چهار شنبه.

رشد درآمد رانندگی قیمت سهام

گلوب اشاره می کند که چهار سهام فن آوری همراه با مایکروسافت بازگشته اند 49 درصد بیش از 12 ماه گذشته نسبت به بقیه شرکت ها در شاخص S&P 500 که "به سختی budged" در همان زمان.

او گفت: حدود سه چهارم از outperformance از هر پنج سهام از جمله مایکروسافت بوده و در نتیجه از رشد درآمد. حاشیه خالص در 17.3% طور متوسط 70% بالاتر از بقیه S&P 500 نام در عقبی 12 ماه.

سود برای پنج سهام بودند تا 3.1% در همان دوره در مقابل 9.2 درصد کاهش شاخص S&P 500 شرکت. گلوب گفت: آنها باید قوی, پوزیشن های نقدی و خود را بالاتر حاشیه آنها را به نتایج بهتر در دوره های بازار استرس است.

چهار سهام گزارش روز شنبه نشان دهنده حدود 16 درصد از S&P 500 بر اساس روز سه شنبه و جمعی خود را در بازار درپوش شد 4.87 تریلیون دلار می رسد. سهام باید رسید پیش از این سال کمک جلو و نزدک به اوج جدید.

برای مثال آمازون است تا 63% تا کنون در سال 2020 در حالی که اپل تا 29 درصد در سال به تاریخ. الفبا و Facebook هستند تا حدود 13 درصد در هر, در حالی که S&P 500 است که فقط حدود نیم درصد بالاتر برای سال. اپل بزرگترین بازار کلاه در $1.65 تریلیون دلار از شنبه بازار نزدیک است. آمازون در $1.51 تریلیون و الفبای بود به ارزش $1.04 تریلیون.Facebook شد $665 میلیون.

وقتی که می آید به نزدک چهار سهام را حتی بیشتر نفوذ. آنها حدود 34.5 درصد از نزدک 100.

"اگر شما تقریبا 20 ٪ از بازار در چهار نام است که انجام شده است واقعا خوب است و آن چهار دسته جمعی از یک تکه ما نمی توانیم به بازار سوال که آیا ما می توانیم این نام در ادامه گفت:" Golub. "اساسی داستان بسیار قوی در این. من فکر می کنم آنها کاملا خوب است. من فکر نمی کنم وجود دارد یک مسئله است."

همه گیر نشده ناودان این شرکت

در حالی که تاثیر coronavirus است ناودان درآمد در سراسر گسترده تر در بازار فناوری است که انتظار نمی رود به عنوان بزرگ دندانه. چهار سهام را دیدم برخی از سود در طول ویروس خاموش کردن به عنوان برخی از مزایای کسب و کار از مصرف کنندگان ماندن در منزل و کار از خانه.

با توجه به Refinitiv I/B/E/S برآورد tech درآمد هستند که در حدود 3.6 درصد کاهش در این سه ماهه در حالی که S&P است دیدن سود پایین 39 درصد. سرمایه گذاران تمایل به توده سهام هم به عنوان بزرگ فن آوری آمازون در واقع بخشی از S&P مصرف کننده اختیاری بخش و گوگل و Facebook در بخش ارتباطات.

شرکت های در حال ضرب و شتم در یک جامد سرعت نزدیک به 80 درصد است که بسیار بالاتر از 65% معمولی ضرب و شتم هستند. تکنولوژی است که ضرب و شتم حتی بزرگتر حاشیه - با 96 درصد ضرب و شتم تخمین می زند.

گلوب گفت: متوسط اندازه درآمد ضرب و شتم حدود 13 درصد بالاتر برآورد نسبت به معمول با سرعت از 3 درصد به 4 درصد.

"بیشتر شرکت ها در حال ضرب و شتم و سطح ضربه زمانی که آنها به آنها بزرگ" گلوب گفت. "چه عجیب و غریب است که شرکت هایی که در حال از دست رفته هستند که مورد ضرب و شتم تا به هر حال. از این دیدگاه اگر این روند همچنان ادامه دارد این چهار شرکت در حال رفتن به انجام این کار واقعا خوب. مگر اینکه آنها را به یک چهارم خطر حرکت نزولی برای آنها کوچکتر از حد نرمال به هر حال."

این outperformance از این شرکت ها در برابر بازار گسترده تر مطرح شده است که نگرانی بیش از حد از بازار حرکت متمرکز شده است در حد چند نام. و گزارش آینده همه در یک بار خواهد بود بسیاری برای سرمایه گذاران به هضم.

Ari ولد تکنولوژی استراتژیست در اوپنهایمر گفت: این تکنولوژی نام او را در مورد نگران است.

"سوال واقعی این است که من نقطه انگشت در مناطق دیگر از بازار است. چرا آنها قادر به تولید سود? آنها افتادیم خیلی از نظر ترکیب بازار است. که مسئله بزرگتر فاکتورها باعث ایجاد پلاک در بازار گفت:" ولد. "فن آوری قوی است. میزان تغییر است و هیچ جا در نزدیکی جایی که آن را در 1990s. نسبی outperformance — و این چیزی است که تمدید شده است — این است که واقعا ایجاد ضعف در همه جا دیگری در بازار است. آنچه در آن واقعا باعث یک حباب در آمده است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب