بزرگ با تکنولوژی رقبای شد 'دور' کنگره' مدیر عامل کباب و چپ امیدوار به اصلاحات

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس صحبت می کند از طریق ویدئو کنفرانس در جلسه قضایی مجلس کمیته فرعی ضد تراست و تجاری

توسط ELEMENTORSITE در 10 مرداد 1399

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس صحبت می کند از طریق ویدئو کنفرانس در جلسه قضایی مجلس کمیته فرعی ضد تراست و تجاری و اداری و قانون "آنلاین سیستم عامل و قدرت بازار" در Rayburn خانه ساختمان اداری در کاپیتول هیل در واشنگتن ایالات متحده در 29 جولای سال 2020 است.

گریم جنینگز | استخر کرج

David Heinemeier Hansson شد "لبخند گسترده" در پایان کنگره کباب از چهار بزرگ با تکنولوژی اجرائی چهارشنبه.

"من رک و پوست کنده گفت:" Heinemeier Hansson از بنیانگذاران Basecamp بود که به تازگی به شکل مرکزی از یک مناقشه با اپل بیش از آن در فروشگاه App قوانین.

برای Heinemeier Hansson که قبلا به شهادت قبل از این کمیته در مورد بزرگ با تکنولوژی و تاثیر آن بر شروع یو پی اس, چهار شنبه شنوایی خود را بیش از حد "ولرم انتظارات" در بخشی به سادگی در حال اغلب unembarrassing. او به یاد آورد گذشته جلسات که در آن Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل بود و تنها نقطه کانونی و آن را به نظر می رسید نمایندگان مجلس شد آمادگی با حقایق اساسی برای مقابله با او.

اما در چهار شنبه شنوایی شامل مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک Facebook را زوکربرگ و سوندار پیچای مدیر عامل شرکت گوگل شرکت مادر الفبا بسیاری از قانونگذاران محور سوالات خود را در اطراف 1.3 میلیون قطعه از شواهد این کمیته جمع آوری شده در سال گذشته از آن شد. که ارائه تمرین شهادت از مدیران اجرائی کمتر مهم با توجه به Heinemeier Hansson اجازه می دهد شواهد را برای خود صحبت می کنند.

Heinemeier Hansson خوش بینی به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر tech رقبا که پخش نارضایتی خود با خانه قضائیه فرعی در ضد تراست را به عنوان به خوبی به عنوان مجریان در سراسر جهان است. گوگل سازگار ترین حریف Yelp SVP از سیاست های عمومی لوتر لاو گفت: این جلسه بود "لرزه ای" رویداد.

لاو شده است غرق در بحث بر سر گوگل رقابت شیوه برای نزدیک به یک دهه. او را دیده متعدد تنظیم کننده در نظر Yelp شکایت که گوگل عمل ناحق به سمت عمودی جستجو رقبا با پاره کردن محتوای آنها و یا با استفاده از تاکتیک های است که مانع از کاربران از کلیک کردن دور از نتایج خود را و بر روی سایت های دیگر. گوگل موافقت کرد به خراش وب سایت های مانند Yelp از برای محتوا در آن حل و فصل 2013 با کمیسیون تجارت فدرال به پایان رسید که در آن تحقیقات آنتی تراست. گوگل را حفظ کرده است که آن شیوه های ضد رقابتی نیست.

مدیر عامل گوگل Sundar Pichai شهادت قبل از خانه قضائیه فرعی در ضد تراست و تجاری و اداری و قانون در طول یک جلسه در "سیستم عامل آنلاین و قدرت بازار" در Rayburn خانه ساختمان اداری در کاپیتول هیل در واشنگتن 29 جولای سال 2020 است.

مندل فا نگن | استخر کرج

پس از گوگل و سپس مدیر عامل اریک اشمیت شهادت به سنا در مورد شرکت جست و شیوه های 2011, لاو به یاد می آورد احساس underwhelmed با موشکافی در گوگل. اما این بار او گفت: وجود دارد بیشتر مطلع تمرکز بر ضد تراست مسائل در بازی.

"آنچه [کنگره] را[es] است آنها ارسال سیگنال های" لاو در مصاحبه ای گفت: پنج شنبه. "اگر سیگنال در ... 2011 شد 'هی FTC بررسی گوگل چرا شما خراب با این شرکت بزرگ,' پیام دیروز, 'چرا شما پس از رفتن برای این شرکت دیروز؟'"

ادی لازاروس رئیس امور حقوقی در Sonos بود و کمی بیشتر مقهور خوش بینی است. Sonos در حال حاضر تحت پیگرد گوگل برای نقض قوانین حق ثبت اختراع و ادعا کرده هر دو گوگل و آمازون مصنوعی قیمت های پایین تر را بر روی اسمارت سخنرانان به لبه رقابت محصولات خود را. مدیر عامل پاتریک اسپنس شهادت در مورد این شرکت رقابتی شیوه در کمیته فرعی زمینه شنوایی در کلرادو در اوایل این سال در کنار Heinemeier Hansson و مدیران از کاشی و PopSocket.

"من احساس مانند کمیته شنیدن یک بیت مانند نور بارق که در آن آن را در و شما می بینید چیزی واقعا جالب و سپس آن را به فلش کردن و این امر نوع حرکت خود را به دیگری [موزیک ایرانی,]," لازاروس گفت. "اما زمانی که شما آن را همه با هم تو تصویر است که چیزی است که اساسا اشتباه است."

تماشای شنوایی به حس whiplash متناوب بین چهار اجرائی و موضوعات مختلف تا آنجا که کسب استراتژی برای سانسور. در زمان هر دو حزب تلاش پروب به نظر می رسید برای نشان دادن ترک مانند زمانی که در کنگره جیمی راسکین D-Md., شدت انتقاد کرد و در واکنش به "ناله" در مورد محافظه تعصب با اشاره به یک لیست از مفسران محافظه کار که کار گسترش در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

Congressman Jim اردن (R-OH) صحبت می کند در طول یک جلسه قضایی مجلس کمیته فرعی ضد تراست و تجاری و اداری و قانون "آنلاین سیستم عامل و قدرت بازار" در Rayburn خانه ساختمان اداری در کاپیتول هیل در واشنگتن 29 جولای سال 2020 است.

گریم جنینگز | استخر کرج

در حالی که پرسش از سانسور و حفظ حریم خصوصی نمی شد به طور مستقیم مربوط به آنتی تراست آنها اغلب نشان داد نگرانی های گسترده تر در مورد قدرت این سیستم عامل بیش از بسیاری از جنبه های مربوطه خود را در بازارها و مصرف کنندگان آمریکایی زندگی می کند. که اجماع ممکن است تبدیل به بلوک ساختمان از هر دو حزب شد.

تشکر. کلی Armstong R-N. D. گفت که او تصمیم به تمرکز دور از بازجویی در گوگل, تبلیغات, کسب و کار, چرا که او آن را احساس مصور مرکزی رانندگی عامل از انواع نگرانی ها با سیستم عامل های دیجیتال.

"بدون در نظر گرفتن اگر شما فکر می کنم آنها در حال سانسور محافظه کاران و یا شما فکر می کنم آنها در حال فشردن کردن رقبا و یا هر کدام بخشی از این انتقاد [شما فکر می کنم آن] است و من فکر می کنم آن همه پایین می آید به همان چیزی که آن را پول" آرمسترانگ گفت. "معمولا اگر شما بیگانه بخش قابل توجهی از userbase شما که مضرات شما از لحاظ اقتصادی. و این تنها مورد نیست برای این شرکت است."

آرمسترانگ استدلال شرکت هایی مانند گوگل پنهان در پشت ادعای حریم خصوصی مانند تصمیم خود برای حذف حمایت های شخص ثالث ردیابی کوکی ها از مرورگر وب که تاکتیک های خود را واقعا در مورد سرکوب رقابت است.

Rep. جو Neguse D-Colo., معاون رئیس کمیته فرعی گفت: بسیاری از مسائل مهم به کاربران را می توان از طریق فریم از یک مشکل بزرگتر با تمرکز قدرت در بخش تکنولوژی. او به عنوان مثال از دروغ که او گفت: یک نوع از "وثیقه" مسئله ای است که او نگران است.

"آن نوع از فعالیت است که یک محصول جانبی از نظر من انحصار قدرت — ناتوانی از رقبا قادر به ظهور, که پس از آن وادار به این اشخاص و سیستم عامل مثل Facebook را جدی تر و فوری رویکرد" Neguse گفت.

Rep. کن باک R-Colo., گفت که خوش بینی به صورت دو حزبی عمل می آید در بخشی از این واقعیت است که نمایندگان مجلس در کمیته فرعی به دست آورده اند اعتماد با یکدیگر است.

"وجود دارد روابط شخصی ساخته شده, پشت صحنه," او گفت:. "من فکر می کنم که مردم در حال کار با یکدیگر و شروع به اعتماد به یکدیگر بیشتر است. استیضاح یک نقطه مشکل در این ویژه کنگره به خاطر مردم را متوقف صحبت کردن با یکدیگر برای در حالی که کمی من و من فکر می کنم ما در حال بیرون آمدن از آن در حال حاضر و با تمرکز دوباره بر روی قانونی کار است که باید انجام شود."

شهادت Heinemeier Hansson, Sonos,' اسپنس و دیگران در اوایل این سال به نظر می رسید که نقش مهمی در تحکیم برخی از اعضای views. باک گفت: در اوایل مصاحبه است که به شنوایی او کمک کرد "قرار دادن چهره در داستان" در مورد تکنولوژی غول' تاکتیک.

"بسیاری از اعضای این کمیته هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات واگذار خواهد که جلسه دوم مهم ترین شنوایی است که این کمیته برگزار شد" در اتصال به پروب Neguse گفت.

هنوز صریح tech رقبا نمی دوخته امید خود را به طور کامل در این کمیته آینده گزارش و قانون. اما آنها خوش بینانه چهارشنبه شنیدن ارسال پیام به ضد تراست مجریان در حال حاضر در حال بررسی چهار غول.

"این گزارش احتمالا نمی مقدار به هر چیزی در همه اگر آنها به تنهایی" Heinemeier Hansson گفت. "اما آنها نه به تنهایی."

این گنجینه ای از اسناد داخلی منتشر شده توسط این کمیته پس از شنیدن به احتمال زیاد فقط کسری از شواهد FTC و وزارت دادگستری ضد تراست بخش جمع آوری شده در پروب مربوطه. و به عنوان آنها در نظر بگیرید که آیا یک اجرای مورد موجه است در برابر هر یک از شرکت آنها در حال حاضر یک سیگنال از حمایت از کنگره است.

"من فکر می کنم یک پیام روشن فرستاده شد به FTC و ضد تراست را بدست آورد که دیروز از آنجا که اعضای این کمیته به نمایندگی از حوزه های مختلف در آمریکا و کسانی که در حوزه های مختلف بسیار نگران قدرت است که برگزار می شود با چند نفر در این کشور" باک گفت. "من فکر می کنم که آنها این پیام را با صدای بلند و روشن است."

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا: مدیران آمریکایی tech غول شهادت از راه دور در کاپیتول هیل امروز—در اینجا چیزی است که آنها تا به حال به می گویندtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن