شغل بزرگ دست آوردن " را خریداری کرده است تغذیه برخی از زمان,' اما بیشتر کمک کند در نهایت مورد نیاز خواهد بود

بانک فدرال رزرو ساختمانکوین لمرقو | ایسنادر علاوه بر این به سیگنالینگ ممکن است به نوبه خود در اقتصاد کار بزرگ

توسط ELEMENTORSITE در 20 خرداد 1399

بانک فدرال رزرو ساختمان

کوین لمرقو | ایسنا

در علاوه بر این به سیگنالینگ ممکن است به نوبه خود در اقتصاد کار بزرگ دستاوردهای ممکن است فدرال رزرو بیشتر اتاق تکان دادن قبل از آن بعد سیاست حرکت می کند.

بازار خواهد شد تماشای این هفته کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو جلسه بیشتر برای چه مرکزی بانکداران می گویند از آنچه آنها انجام می دهند. وجود دارد تقریبا هیچ شانسی برای آنها را به حرکت در نرخ بهره و تنها حاشیه ای امکان تغییرات به خرید دارایی ها یا هزاران برنامه در محل قرار داده برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس و همراه با رکود است.

این کمیته می تواند اشاره ای به آینده نیت در مورد کلاه قرار داده و در نرخ بهره و همچنین به عنوان راهنمایی برای آنچه فدرال رزرو امیدوار به دستیابی به آن نزدیک به صفر و نرخ تریلیون در خرید اوراق قرضه و هنگامی که از آن خواهد شد نورد.

اما با شغل گزارش — 2.5 میلیون افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری به 13.3% — ارائه حداقل پوشش برخی از سیاستگذاران می توانید صبر کنید قبل از ارتکاب به هر گونه بیشتر محل اقامت.

"اگر من فدرال رزرو در حال حاضر چرا من می خواهم به معرفی هر چیز دیگری ؟ من ممکن است همچنان با آنچه من انجام می دهند اما چرا من می خواهم برای آوردن هر چیز دیگری اگر همه چیز خوب است ؟ " گفت: جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold ، "من می خواهم کمی بیشتر از گفتن چیزهایی مانند" ما در حال رفتن به آماده ما قصد داریم به ادامه به ارائه نقدینگی و ما در حال رفتن به آماده پشتیبانی اگر نیاز بود.' اما چرا من می خواهم برای رفتن هر بیشتر در حال حاضر داده می شود که در آن همه چیز هستند و شما می توانید چشم از اعتماد به نفس بازگشت به کشور؟"

تاریخ نشان داده است که در پایین رشد بار نرخ پایین است که در حال افزایش هستند بهتر برای سهام Paulsen گفت. با که در ذهن او گفت: تعهد بانک فدرال برای حفظ نرخ پایین تر برای طولانی تر می تواند به معنای عدم اعتماد به نفس در آینده سرعت بازیابی.

"هیچ چیز وجود دارد در حال حاضر که بلافاصله نیازهای اضافی و یا تغییر تغذیه پاسخ," او گفت:.

برای خود شغل گزارش ارائه شده صعودی تعجب به احتمال زیاد بیشتر قدر از وال استریت تا به حال دیده می شود. حتی اگر وزارت کار گفت: نرخ بیکاری شده اند که حدود 3 امتیاز بالاتر تا به حال کارگران شاغل در شغل خود به دلیل coronavirus شده شمارش به عنوان بیکار میزان کاهش از آوریل اند و شاید حتی کمی بزرگتر است.

که نشان می دهد که کار بازیابی حداقل اتفاق افتاد زودتر از هر اقتصاددان انتظار داشتند و به این معنی است که نیاز به تغذیه اعمال سیاست از دست داده اند و برخی از آنها ضرورت است.

بهبود در بینایی

"این خرید تغذیه برخی از زمان" اقتصاددانان در بانک مرکزی امریکا تحقیقات جهانی گفت: در یک توجه داشته باشید. "در آینده نشست فدرال رزرو به احتمال زیاد هنوز هم صدا با احتیاط اما با برخی از زمینه خوش بینی که بهبود را آغاز کرده است."

BofA انتظار فدرال رزرو برای توقف هر گونه سیاست جدید اقدامات از طریق تابستان به عنوان آن را ارزیابی پیشرفت بهبودی است که انتظار می رود به سرعت بخشیدن به قطعات بزرگتر از اقتصاد بازگشایی شده است. دفتر تحقیقات اقتصادی روز دوشنبه گفت که رکود اقتصادی به طور رسمی در ماه فوریه آغاز شد اما بسیاری از اقتصاددانان آن را ببینید در پایان سه ماهه سوم است که آن را به کوتاه ترین انقباض در ضبط.

اما فدرال رزرو به احتمال زیاد به نام به عمل در پاییز به عنوان سیاستهای مالی و پولی محرک محو و اقتصاد نیاز دارد دیگر پس از افزایش اولیه تکان خوردن آن را از راه اندازی مجدد.

فدرال رزرو "است و ادامه خواهد داد به تکیه در جهت بودن بیش از حد آسان و نه کمتر" BofA گفت. "آنها در آغوش ایده که بهتر است به انجام بیش از شکست به اندازه کافی با تاسف."

در واقع حتی با این کار برای به دست آوردن ممکن است و احتمال دارد ادامه داد: افزایش اشتغال بیش از چند ماه هر دو بانک مرکزی و کنگره باید بیشتر به عنوان رئیس بانک فدرال جروم پاول اذعان کرده است.

هزینه های اضافی از کنگره در حال حاضر به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد به حدود 1 تریلیون دلار به جای 3 تریلیون رقم پس از bandied اما فدرال رزرو هنوز هم می شود در سمت چپ با این کار از حمایت از بازار و حفظ جریان نقدی رفتن به کسب و کار.

"آنها هنوز هم نیاز به توان بسیار تهاجمی و تغذیه می کند نیاز به ارائه پشتیبانی بیشتر از طریق قویتر رو به جلو هدایت و در نهایت منحنی عملکرد کنترل گفت:" علامت گذاری زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. "آنها در حال رفتن به مجبور به انجام این کار, اما آنها نمی نیاز به آن در این نشست است. فشار خاموش است با توجه به این که [شغل] شماره."

هنوز زندی گفت که حتی افزایش بزرگ در اشتغال برای مه بود و فقط به جلو کشیده از ماه های آینده با توجه به زودتر بازگشایی در بسیاری از ایالات و آن را نمی ماسک دیگر چالش های اقتصادی ناشی از کوروناویروس مربوط به خاموش کردن.

"بازار هستند و کمک می کند که کاهش فشار به عنوان به خوبی. اما در تغذیه واقعیت همان است: این اقتصاد را به مبارزه" او گفت:. "اگر ما نمی تواند حمایت بیشتر از تغذیه و قانونگذاران در طرف دیگر روز کارگر و سیاست های حمایت در حال حاضر در محل شروع به محو شدن پس ما مشکل داریم. آنها می دانند که و در نهایت آنها را از طریق با پشتیبانی بیشتر."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب