بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن در همه مسائل به جز اقتصاد با توجه به CNBC همه-آمریکا بررسی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شروع به پریدن کرد به 9 نقطه سرب بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با پ

توسط ELEMENTORSITE در 5 تیر 1399

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شروع به پریدن کرد به 9 نقطه سرب بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با پنج ماه مانده به انتخابات اما CNBC همه-America اقتصادی بررسی می یابد رئیس جمهور هنوز لبه در میان رای دهندگان در موضوع مهم اقتصاد است.

ژوئن بررسی نشان می دهد بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن با 47 درصد به 38 درصد در میان رای دهندگان ثبت نام تا 4 امتیاز از سرب خود را در ماه آوریل است. بایدن بهره مند از افزایش حمایت در میان جوانان به عنوان به خوبی به عنوان ثروتمند رای دهندگان و او خود را تثبیت پایه شاهد 7 نقطه در به دست آوردن محبوبیت خود را در میان دموکرات ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن قابل توجهی از دست داده زمین در میان مستقل و رنج 11-نقطه قطره. کسانی که مستقل داشتند و در نهایت در بایدن ستون. به جای آن وجود دارد 11-نقطه افزایش در مستقل اعلام خود مردد است.

این نظرسنجی از 800 آمریکایی ها در سراسر کشور انجام شد از جمعه به شنبه و یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.5 درصد است.

آن را نشان داد معاون سابق رئیس جمهور تسلط و یا حتی با مغلوب ساختن پیشی جستن در همه مسائل کلیدی به جز اقتصاد. خواسته است که بهترین سیاست برای اقتصاد رای دهندگان مورد علاقه رئیس جمهور با 44 درصد به 38 درصد است.

بایدن تا به حال 14 نقطه مزیت در برخورد با کروناویروس, 16 امتیاز در مراقبت های بهداشتی و 25 امتیاز در سیاست برای برابری نژادی. بایدن حتی تا به حال یک لبه خفیف در چند تا از رئیس جمهور خیمه مسائل: مهاجرت و برخورد با چین است. هر چند مزایای آن کوچک بود و در حاشیه خطای آن را نشان داد تهمت است نه مسلط بر مسائل جایی که او به صرف قابل توجهی از سرمایه سیاسی است .

"اقتصاد ممکن است آنچه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به فضل صرفه جویی در رفتن به جلو" گفت: جی کمپبل همکاری با هارت تحقیقات همکاران که در خدمت به عنوان ناظر انتخابات دموکراتیک برای بررسی. کمپبل با اشاره به این که در میان مستقل تهمت دارای 42 درصد به 26 درصد سرب در بهترین سیاست برای اقتصاد است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس یک کنفرانس خبری مشترک با لهستان رئیس جمهور آندره Duda در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن 24 ژوئن سال 2020 است.

Carlos Barria | ایسنا

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در اقتصاد کاهش یافت و به 46 درصد از 52 درصد در ماه آوریل است. مخالفت با افزایش به 46 درصد از 38 درصد است. اما تعداد کسانی که به مراتب بهتر از او امتیاز کلی که غرق به 39 درصد تصویب و 52 درصد مخالفت. آن را تیز برگرد از مثبت خود را تایید امتیاز در ماه آوریل است. که دست انداز به قلمرو مثبت در حال حاضر به نظر می رسد شده اند بیشتر از یک واکنش انعکاسی است که در آن آمریکایی ها تجمع به رئیس جمهور در زمان ملی بحران. آن را ثابت کرده است کوتاه زندگی می کردند.

Coronavirus چشم انداز اقتصادی

که ممکن است به دلیل آمریکایی ها شروع به این باور coronavirus خواهد بود در اطراف دیگر. سه چهارم از پاسخ دهندگان گفت: موج جدیدی از کروناویروس عفونت در شش ماه آینده بسیار یا تا حدودی به احتمال زیاد. شصت درصد گفت: اقتصاد را نمی توان به طور کامل بازسازی تا سال آینده یا بیشتر از 52 درصد در ماه آوریل است. و 46 درصد کثرت از آمریکایی ها گفت: خود را بزرگتر نگرانی این است که دولت خود را حرکت بیش از حد سریع در بلند کردن ویروس محدودیت; فقط 30 درصد گفت: آنها نگران محدودیت برداشته خواهد شد بیش از حد سریع پایین از 38 درصد در ماه آوریل است.

و در عین حال آمریکایی ها خوشبین باقی می ماند در چشم انداز. در حالی که 32 درصد از شاغل آمریکایی گزارش داد از دست دادن ساعت دستمزد یا حقوق و دستمزد 51% گفت: اقتصاد بهبود خواهد شد در سال آینده.

در حالی که آمریکا ارزیابی از اقتصاد باقی می ماند به دور bleaker نسبت به قبل از coronavirus آمار آن را تا حدودی بهبود یافته از آوریل. که بهبود رانده شده است تقریبا به طور کامل توسط جمهوری خواهان که خالص مثبت از نظر اقتصادی در مقایسه با شدت بدبینی ارزیابی از دموکرات ها و مستقل.

به طور کلی آمریکایی ها را ببینید زمان رکود به کمتر جدی از رکود بزرگ با 54 درصد خواستار آن یک رکود اقتصادی یا یک رکود خفیف در مقایسه با 36 درصد است که مشاهده آن را به عنوان یک رکود اقتصادی شدید و یا افسردگی است. شماره معکوس شد زمانی که CNBC از این سوال در سال 2008: 37% به 59%. و نمایش آمریکایی در سهام بازگشت: 43 درصد می گویند این زمان خوبی برای سرمایه گذاری در سهام و 37 درصد می گویند آن زمان بد. در مارس نزولی مشاهده توسط 4 امتیاز.

در عین حال یک اکو از آخرین رکود به خوبی جواب نمی دهد برای اقتصاد و هزینه های مصرف کننده: فقط 31 درصد بر این باورند که دستمزد خود را به رشد در سال آینده کمترین درصد از سال 2012.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب