آدرس بایدن جورج فلوید 6-year-old daughter عاطفی در مراسم تشییع جنازه تصویری

Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن خطاب به جورج فلوید شش-سال-دختر Gianna در یک عاطفی تصویری بازی فلوید در مر

توسط ELEMENTORSITE در 21 خرداد 1399

Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن خطاب به جورج فلوید شش-سال-دختر Gianna در یک عاطفی تصویری بازی فلوید در مراسم تشییع جنازه در هوستون در روز سه شنبه.

"کمی Gianna که من به شما گفت: که من تو را دیدم شما دیروز شما خیلی شجاع" بایدن گفت: در زمان قبل از ثبت ویدئو, فیلم برداری در خانه اش در ایالت دلاور. "پدر این است که به دنبال پایین در شما و او بسیار افتخار می کنم. من می دانم که شما از دست این خرس آغوش گرفتن که تنها او می تواند این شادی خالص سوار بر شانه های او را بنابراین شما می تواند لمس آسمان است."

"و من می دانم که شما یک مقدار زیادی از سوالات است که هیچ کودکی نباید برای پرسیدن سوال است که بیش از حد بسیاری از سیاه و سفید کودکان مجبور به درخواست برای نسل" بایدن ادامه داد. "چرا ؟ به همین دلیل است که پدر رفته ؟ در به دنبال از طریق چشم همه ما باید درخواست خود را به چرا پاسخ این است که اغلب بیش از حد بی رحمانه و دردناک است."

بایدن حضور نداشت تشییع جنازه در فرد چرا که او نمی خواست به نوبه خود این رویداد را به سیاسی عینک یک وکیل برای Floyd خانواده گفت. قبلی خدمات فلوید برگزار شد در مینیاپولیس و کارولینای شمالی است.

اما حدود پنج دقیقه نمایش از راه های مختلف است که بایدن و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به مردم داد و بیداد بیش از افغانستان از مردم سیاه و سفید با پنج ماه قبل از روز انتخابات.

فلوید مرگ در بازداشت مینیاپولیس افسران پلیس در ماه گذشته موجب شده است هفته تظاهرات علیه خشونت پلیس در سراسر کشور است. چهار افسران درگیر در بازداشت بودند از کار اخراج شده توسط مینیاپولیس اداره پلیس و در حال حاضر در مواجهه با اتهامات عنوان شده علیه.

نظرسنجی ها نشان داده اند بایدن به دست آوردن شتاب به عنوان کشور باقی مانده است transfixed با تظاهرات تاریخی که در حال بازی کردن در برابر پس زمینه از یک بار در یک قرن بهداشت عمومی و بحران های مالی.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است برخی از همدردی فلوید مورد او کارگردانی کرده است خشم خود را در کسانی که معترض هستند به جای این زمینه نگرانی هایی در مورد تبعیض در پلیس. پیش از آن در روز تهمت ادعا شده که 75 سال بود که تحت فشار قرار دادند توسط ماموران پلیس در بوفالو "می تواند یک ANTIFA provocateur."

بایدن رویکرد بوده است تیره تر. او با تکیه به تجارب خود در برخورد علنی با غم از دست دادن عزیزان. بایدن پسر بیو بایدن در گذشت در سال 2015 از سرطان مغز. در سال 1972 همسر و نوزاد دختر بودند کشته در یک تصادف ماشین در مدت کوتاهی پس از او انتخاب شد و به مجلس سنا.

در بخشی از این ویدئو پرداختن فلوید دوستان و خانواده بایدن گفت که "برای بسیاری از مردم بی حسی شما احساس می کنید در حال حاضر به آرامی به نوبه خود روز پس از روز, در فصل بعد از فصل به هدف از طریق حافظه یکی از آنها از دست داد."

"اما برای شما که بعد آمده است قبل از اینکه شما می توانید به طور کامل سرند. و بر خلاف بسیاری از شما باید غمگین ، و آن را یک بار. یک بار که در حال حاضر هدف خود را — برای تغییر جهان برای بهتر به نام جورج فلوید می شود."

بایدن همچنین اشاره شده یک ویدیو از Gianna روی شانه های پدر را دوست نزدیک که رفتم ویروسی در روزهای اخیر. این ویدئو نشان می دهد Gianna اعلام شادی که "پدر دنیا را تغییر داد."

"در حال حاضر زمان برای عدالت نژادی. که پاسخ ما باید به فرزندان ما زمانی که آنها بپرسید که چرا. زیرا زمانی که وجود دارد این است که عدالت برای جورج فلوید ما واقعا می خواهد در راه ما را به عدالت نژادی در امریکا" بایدن گفت: در این ویدئو. "و سپس به عنوان شما گفت Gianna خود دختر خواهد شد که" دنیا را تغییر داد.'"tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب