قبل و بعد: این اتاق نشیمن به نظر می رسد بزرگتر و روشن تر—هیچ رنو مورد نیاز

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.هنگامی که

توسط ELEMENTORSITE در 13 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هنگامی که شما اجاره خانه خود را, شما معمولا گیر با کمتر از ایده آل طراحی و انتخاب. آنها گاهی اوقات می تواند حتی تفاوت بین عقد اجاره و در جای دیگر به دنبال.

راشل برنج تقریبا رفت و با اجاره به دلیل چگونه دلتنگ او در حال حاضر-صفحه اصلی نگاه هنگامی که او مشاهده آن است. اتاق نشیمن پر شده بود خسته خاکستری مایل به قهوه ای و زرد رنگ بژ دیوار به علاوه یک پنکه سقفی ثابت نور است که احتمالا تا به حال دیده می شود بهتر است روز چند دهه قبل است.

راشل تصمیم گرفت به حرکت در هر حال در سپتامبر 2018 متوجه است که رنگ و برخی از هوشمند دکور خواهد برجسته, قدیمی, جزئیات مانند قالب که به نظر می رسد تیره رنگ از قبل. "از آنجا که این خانه است که تقریبا 100 سال وجود دارد بسیاری از حفره های کوچک در دیواره از دهه آویختن دیوار که نیاز به وصله" او می گوید: "اما خوشبختانه به طبقه چوب جنگلی باقی مانده عمدتا سالم و کلاسیک تر و تمیز بر روی درب به من الهام برای ساخت از."

به طور کلی راشل می گوید او صرف حدود 1200 $در قبل از جمله رنگ دیوار و مبل و قفسه و روشنایی و او آن را به اتمام در عرض دو هفته از حرکت در. حتی بدون هیچ گونه تغییرات ساختاری به نظر می رسد مانند یک کاملا جدید اتاق!

بعد از آن او تصمیم گرفت به رنگ شومینه گوشته در دراماتیک سبز رنگ (Sherwin-Williams' گشنیز و روغن زیتون) که او را ترک کرده بودند بیش از دیگر پروژه. پررنگ رنگ کمک می کند تا توجه را به این شومینه بسیار چوب جزئیات و کمک می کند تا ایجاد یک نقطه کانونی در اتاق بیش از حد.

راشل بزرگترین مشاوره برای دیگران به خصوص کسانی که اجاره است برای شروع با یک چشم انداز هیئت مدیره. "اگر چه این فضا و بسیاری دیگر در خانه من دائما در حال تغییر" راشل می گوید: "داشتن یک مفهوم کلی از سبک به من کمک کرد نه تنها که آن را به رنگ رنگ اما انتخاب تکه های بزرگ و سپس accessorizing."

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن