قبل و بعد از: تیره این پله ها در حال تبدیل تنها با یک زن و شوهر از شیک ترفند

نه هر ازنو به یک غول گران فروش. گاهی چند ترفند کوچک همه شما نیاز به کاملا تغییر نگاه از یک فضا است. که به ویژه در مناطق پر ترافیک است که ممکن است در غیر این صورت نمی توانید مقدار زیادی از توجه و یا عشق مانند راه پله. برای Kari میلر او پلکان بود آخرین پروژه از خانه طبقه اول عوض کردن. اگر چه او و شوهرش در حال پاره پاره کردن پلکان را توهین آمیز فرش در سال 2015 آنها را انجام نداده بسیار دیگری برای تغییر پله ها.

“خانه ما بود و بسیار شبیه به اکثر خانه های ساخته شده در اوایل 80s در با یک جعبه طرح طبقه و مقدار زیادی از اتاق است که کمتر از کاربردی” Kari می گوید. “سال گذشته ما به عنوان جوانترین فرزند وارد سال آخر خود را در دبیرستان ما سوار بر یک عوض کردن کامل با حذف دیوار بزرگ آشپزخانه با کابینت و کفپوش جدید است.”

اما آنها متوجه شدم در پایان خود را بزرگ پروژه های بازسازی که هنوز هم وجود دارد چیزی از دست رفته است. “پس از عوض ما بودند که با هیجان به پایان رسید و اتاق ها و آشپزخانه, اما به عنوان “گرد و غبار” حل و فصل کنیم متوجه ما پله دوباره نیاز به برخی از زایش تا. این بار ما می خواستم برای قرار دادن بیشتر فکر و طراحی به این پروژه است که می تواند کار دشوار است با توجه به بودجه” Kari می گوید.

مرحله اول: re-نقاشی دیوار سبز برای کمک به روشن کردن فضا است که در منطقه اول شما ببینید زمانی که شما برای باز کردن درب جلو. Kari انتخاب یک نرم خاکستری با undertones گرم (Sherwin-Williams’ آلپاکا). کری همچنین می خواستم به سمت پله ها یک بیت از پاپ اضافی. “همانطور که من در این پروژه من واقعا می خواستم چیزی شیک و منحصر به فرد است که انتقال پرنیان از عوض کردن هنوز نمی تواند طاقت فرسا” Kari می گوید. به طوری که او را تبدیل به Cricut که او در حال حاضر متعلق و مورد نظر است آنلاین الگوهای او قطع می تواند برای استفاده در risers. “الگوی گزینه های در Cricut کتابخانه بودند بی پایان” Kari می گوید. “در ابتدا من غرق شد و من تلاش برای پیدا کردن چیزی است که من می تواند متعهد به بلند مدت است.”

برای ایجاد یک تاثیر نگاه او به راحتی می تواند تغییر کردن Kari تصمیم به استفاده از قابل حمل وینیل برای این پروژه است. که در راه او می تواند چاپ faux کاشی بر روی وینیل, درخواست آن را به پله risers و پوست آن را خاموش هنگامی که او احساس خسته از این الگو است. Kari انتخاب یک کاشی الگوی از Cricut کتابخانه از الگوهای (#M2358107) و سپس دوباره به اندازه آن به او جا پله ها. Kari چاپ کاشی سیاه اشکال با استفاده از Cricut دائمی وینیل; سپس او جا به جا آنها را بر روی وینیل سفید پس زمینه است که می تواند به راحتی قابل جابجایی از پله risers.

در حالی که “وجین”و یا تمیز کردن—سیاه و سفید کاشی الگوهای Kari به طور تصادفی حذف بیش از حد بسیاری از تکه های سیاه ایجاد بیش از حد-کاشی سفید. خوشبختانه او متوجه شد او در واقع دوست نگاه—بنابراین او رفتن و جایگزین اصلی خود را عمدتا سیاه و سفید با کاشی جدید عمدتا یکی سفید. این تنوع باعث می شود از پله ها حتی بیشتر احساس اصلی و شیک.

یک بار وینیل قطعات مونتاژ و نصب—هر دو با تشکر برای کمک به از Kari پسر Blake—Kari تمیز کردن هر گونه لبه های خشن با استفاده از چاقو صنایع دستی. “در حال حاضر که این پروژه انجام شده است آن را احساس منسجم با بقیه خانه” Kari می گوید. “هنگامی که ما شروع کردیم ما عوض ما از یک برنامه ریزی برای راه پله ها به غیر از فقط آن را پاک کردن. آن را به حال هیچ زندگی یا شخصیت به آن است. در حال حاضر آن جلب توجه به شما به عنوان راه رفتن در درب جلو. من خیلی افتخار می کنم که زمانی که بازدید کنندگان بپرسید که آیا خود را از پله ها ؟

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید