قبل و بعد از: Jeremy Renner تبدیل مامان در آشپزخانه از '70s تنگ مدرن و جادار

در اوایل جرمی رنر حرفه ای او به نوسازی خانه biz به پول در حالی که به دنبال عشق خود را برای اقدام. و در اخیر (و

توسط ELEMENTORSITE در 31 اردیبهشت 1399

در اوایل جرمی رنر حرفه ای او به نوسازی خانه biz به پول در حالی که به دنبال عشق خود را برای اقدام. و در اخیر (و آخر!) قسمت "مشهور IOU," Renner قرار داده و قدیمی خود را با مهارت به خوبی استفاده برای یک پروژه خاص: ایجاد یک خانه جدید برای مادر خود را.

والری می خواستم به حرکت به لس آنجلس می شود و نزدیک به خود بچه ها و نوههایشان و خریداری یک مورخ 1970 خانه است که نیاز به یک مقدار زیادی از کار. بنابراین اموال برادران پا به کمک رنر در ایجاد یک سنتی-دیدار-مدرن محل سکونت جایی که والری می تواند خاطرات بی شماری با خانواده اش.

"این خواهد بود که یک محل برای مامان من یک hub برای خانواده ما برای همه grandkids—برای همه ما" Renner گفت. "او سنگ از خانواده و او سزاوار آن است."

رنر و اموال برادران رو به کار به روز رسانی اتاق در حالی که حفظ استخوان از خانه. هدف آنها این بود برای ایجاد یک به طور سنتی به سبک ظریف که هم کاربردی و با دوام (ترجمه: بچه-اثبات) برای همه نوههایشان او به اویختن در.

برای اتاق نشیمن منطقه آنها برداشته قدیمی آینه دیوار که تحت سلطه فضا و جایگزین آن با اهل توسکانی-الهام شومینه با شیشه جلو. ملک برادران نیز تا به حال این ایده بزرگ از تشخیص ورودی توسط پوشش آن در کاشی است که در تقابل با طبقه چوب جنگلی بلوط از اتاق نشیمن.

جاناتان و جلب اسکات نیز redid پله با نصب یک سیاه نرده و جایگزینی طبقه با همان چوب جنگلی بلوط که همسان جدید ناهارخوری و آشپزخانه منطقه است که ایجاد شده به طور کلی جریان بین دو طبقه است.

صحبت از آشپزخانه و غذاخوری, یک تکه بزرگ از نوسازی انجام شد وجود دارد. آنها را زدم یک دیوار که تقسیم اتاق ناهار خوری و آشپزخانه آن را به یک مفهوم باز و سپس ساخته شده است یک دیوار در سمت آشپزخانه برای ایجاد یک اتاق خواب مهمان برای نوههایشان به ماندن در sleepovers.

آشپزخانه—که والری گفت: در اصل بدترین اتاق شد و تبدیل به یک بزرگ پخت و پز و غذاخوری توسط پرسلن لمس. جدید کانتر و جزیره بودند تحت پوشش در ظروف اسلب و کابینت رنگ بود و سفید و آبی نیروی دریایی به آن, تازه, نگاه کلاسیک.

علاوه بر این, آنها اضافه شده در لوازم فولاد ضد زنگ که شامل یک اجاق گاز با سفارشی ساخته شده هود به علاوه یک خانه رعیتی-سبک سینک که والری همیشه می خواستم. آیا او می خواهم آن را از شما بپرسم ؟ اجازه دهید فقط می گویند پس از نگاه اول او آماده بود برای سرپا نگه داشتن همه نوههایشان او در جزیره و به پخت کوکی ها.

"ما ابراز عشق ما با عمل و نه آنقدر با کلمات تمام وقت در خانواده ما شروع می شود با این قوی, قوی, قطعه ای از گرانیت مرتب سازی بر اساس trickles در خانواده ما" Renner گفت: در کنار مادر خود را در طول grand تعجب. "من می گویند من شما را دوست دارم momma اما این یکی دیگر از راه بیان."

لطفا بهانه ما در حالی که ما با شتاب بافت ما.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب