قبل و بعد از: HGTV را "خوب استخوان" ترمیم این رها ویکتوریا خانه—و آن را به طور کامل غیر قابل تشخیص

وجود دارد هیچ چیز مانند ریختن زندگی جدید به یک خانه است که دیر برای برخی از TLC است. در قسمت این هفته از HGTV

توسط ELEMENTORSITE در 25 تیر 1399

وجود دارد هیچ چیز مانند ریختن زندگی جدید به یک خانه است که دیر برای برخی از TLC است. در قسمت این هفته از HGTV را "خوب و استخوان" Karen E. Laine و مینا Starsiak مجموعه ای از قبل خالی ویکتوریا با تاسف گذشته و آن تازه شروع به آن را سزاوار است.

واقع در سوتهسید محله در Indianapolis, این ملک بود یک قربانی آتش سوزی جدی آسیب و چپ در ترس با هر اتاق پر به لبه با وسایل قدیمی از مستاجرین سابق. پس از خرید 2,132 فوت مربع خانه Laine and Starsiak تصمیم به وقف تلاش خود را برای آوردن عمر دوباره به فضاهای, در حالی که بازگرداندن برخی از جذابیت آن را یک بار بود.

اما وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام می شود. پس از مادر و دختر و تخریب تیم پاک کردن تمام اتاقها—صرفه جویی در برخی از اقلام با ارزش به repurposed داخل بازسازی فضاهای البته—که مجموعه ای را برای ایجاد یک, مدرن, تم ویکتوریا در سراسر خانه.

آنها تصمیم به اجرا عمدتا سفید رنگ برای روشن کردن قبلا اتاق تاریک. کف بود که نگاه از چوب جنگلی اما سبک تر نصب شده بود و دیوار های رنگ سفید بیشتر خنثی جزئیات تزئینات فضاهای. با توجه به آتش امتیاز قوانین این تیم تا به حال به حذف برخی از ویندوز پس می توانید چراغ های نصب شده را برای آنها.

آشپزخانه (قبل تصویر در بالای داستان) خود را گسترده انجام است. Laine and Starsiak تصمیم به ایجاد یک "wallsplash"—به عنوان Laine and Starsiak نام آن را—با یک سنگ مرمر که الگوی رفت و تمام راه را تا به سقف اضافه کردن جسورانه بافتنی عنصر به اتاق. به علاوه آن را همسان با کانتر سنگ مرمر را به کل آشپزخانه هماهنگ است.

در علاوه بر این به مدرن لمس آنها اضافه Laine and Starsiak مرمت خانه اصلی شومینه و درهای کشویی که منجر به سالن به برجسته کردن برخی از آن تاریخی جذابیت. "ما به ارمغان آورد و در ترکیبی از ویکتوریا الهام گرفته از قطعه مدرن و به خانه احساس زیبا اما همچنین تازه و جوان" Laine گفت: در طول این قسمت.

در پایان بازسازی خانه آماده بود به استقبال مستاجران در داخل دیوارهای آن هنوز دوباره. تنها سوال این است که آیا Laine and Starsiak مهر و موم معامله ؟ شما را به تماشای این قسمت برای پیدا کردن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب