قبل و بعد از: شیک و احساساتی $500 قبل اتاق خواب

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بسیاری از ارتقاء به سادگی انجام می شود میل به صورت تازه و جدید به سبک و یا به درخواست تجدید نظر به شما تزئینی سلیقه. شما خود را رنگ دیوارهای اتاق خواب را به دور از هر گونه مطلوب vibes یا وصله پینه کردن اتاق ناهار خوری خود را با یک دکور تعمیرات اساسی به اضافه کردن برخی از رنگ به فضای خود را. اما برای جسیکا Rubenacker و کریس Brummel خود مهمان ها makeover اتاق خواب بسیار عمیق تر داستان پس زمینه. این فضا هر چیزی خاص است. آن را برجسته منحصر به فرد تخته پاره روی اب لامپ و یک از یک نوع ساعت ، جسیکا و کریس همیشه می خواستم به نوعی از لهجه دیوار در اتاق خواب مهمان, اما هیچ چیز شروع به پریدن کرد به اندازه کافی برای آنها در نهایت به سرمایه گذاری زمان و پول و انرژی در ساخت آن اتفاق می افتد که تا زمانی که آنها در زمان سفر به فیلیپین.

“هنگامی که ما در بازدید از فیلیپین به عنوان یک خانواده در سال 2018 این اولین بار بود که مادر من بازگشته بود پس از او تا به حال مهاجرت به ایالات متحده به عنوان یک کودک نو پا و اولین بار من و خواهرم شده بود به سرزمین مادری می گوید:” جسیکا. “متاسفانه و بدون اطلاع به ما اجدادی صفحه اصلی (خانه مادر من متولد) تخریب شده بود چند سال قبل. این جلو خم شدن با این کاشی های زیبا بود که همه باقی مانده است اما ما فقط سپاسگزار وجود داشته باشد و آن را یک تجربه حرکت وجود داشته باشد با مامان من به عنوان او به خانه بازگشت و برای اولین بار.” این کاشی در مقابل خم شدن است که در خدمت به عنوان یک کاتالیزور برای اتاق خواب مهمان لهجه دیوار.

جسیکا و کریس برگزار الگوی بالا از ذهن در سراسر تمامیت سفر و جسیکا از مانیل قادر به پیدا کردن شرکت اصلی ساخته شده است که کاشی در سال 1920. متاسفانه روند واردات کاشی که شدنی نیست. بنابراین به جای جسیکا و کریس تصمیم به تکرار آن را به عنوان بهترین آنها می توانند.

با استفاده از یک Glowforge لیزر برش ⅛ -اینچ ضخامت draftboard و برخی از رنگ کریس طراحی ساده تر از نسخه اصلی کاشی و دو نفر از آنها کار را شروع کردم. “این یک مقدار زیادی از برش و لایه برداری کردن پوشش بر روی تخته, اما ما تا به حال هیچ چیز اما در طول زمان قرنطینه. ما حتی تا به حال پشته ما لایه برداری در حالی که تماشای Netflix بکشد و حتی در حالی که بازدید با خانواده در زوم تماس! می گوید:” جسیکا. هنگامی که دیوار کامل شد آنها آن را نقاشی فوق العاده عمیق نیروی دریایی.

دو ماه و $500 بعد از آن آنها در حال حاضر یک لهجه دیوار در اتاق خواب مهمان که فراتر از کلاسیک DIY رنو داستان. “ما عاشق چگونه لهجه دیوار فقط به ارمغان می آورد کل فضا با هم در حالی که با کمال تعجب دادن تعادل به اتاق می گوید:” جسیکا. “تاریکی نیروی دریایی تقریبا تیره سیاه رنگ خنثی بود به اندازه کافی (اما پررنگ در همان زمان) که با هم گره خورده و همه از عناصر موجود و ما نمی نیاز به خرید هر گونه دکور و یا مبلمان.”

وقتی که می آید به پیدا کردن خود را DIY پروژه که melds که شما را با فضای داخلی به سبک جسیکا می گوید: “آن را سرگرم کننده و آن را معنی دار به شما. پیدا کردن الهام در تاریخ شخصی سفر خود را از مردم و چیزهایی که شما را دوست دارم. هر بار که شما نگاه کنید در یک پروژه تکمیل شده آن خاطرات همراه با تعهد و انرژی شما را به این پروژه آن را خاص تر و با ارزش است.”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net