قبل و بعد از: اجرا کردن پاسیو می شود گرمسیری فرار برای $1100

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هنگامی که شما در یک خانه کوچک آن را به ویژه مهم است که در هر اینچ مربع برای شما کار می کنند—حتی آنهایی که در خارج از. آن را از Saima Sharoff و شوهر او که خود را خریداری 650 فوت مربع 1930 fixer upper کلبه در بازگشت در سال 2016. آنها با استخدام یک پیمانکار برای انجام کار در داخل خانه سال بعد اما خلوت بود و سمت چپ دست نخورده. “قبل از نوسازی این نیست و حتی قابل استفاده در فضای” Saima می گوید. “این فقط یک کوچک چوبی پشت ایوان دوستیابی از 1930s که واشر و خشک کن و آبگرمکن واقع شد. این احساس پیر و زهوار در رفته.” پاسیو منطقه و خارج از آن انجام نمی دهد فضای هر نعمت یا با آن ملول خاکستری رنگ.

Saima و همسرش, ندارد, هر, هوای آزاد, زندگی در فضا, به طوری که آنها می خواست می شود قادر به استفاده از این یکی به خصوص پس از زندگی در جنوب کالیفرنیا, آنها می خواهم که قادر به صرف زمان در خارج از منزل در طول سال. حیاط خلوت نوسازی آمد و در چند بخش بیش از چند سال تمام انجام شده توسط Saima و شوهرش.

برای گرفتن تا خود جانبداری Saima و رنگ آن را غنی و نیروی دریایی آبی و سفید تر و تمیز—فوری درخواست تجدید نظر محدود کردن افزایش می دهد. سپس آنها ساخته شده است یک عرشه از اين منطقه پاسیو. آنها برای اولین بار آب و هوا-درمان عرشه با یک all-in-one رنگ آمیزی و سیلر اما رنگ بیرون آمد تیره تر و مات تر از آنها می خواهم امیدوار بود. “به جای یک لکه آن را بیشتر شبیه یک رنگ” Saima می گوید. که در پایان تنها یک فصل به طول انجامید قبل از پیکور و محو شدن “ما یک ساله عرشه مانند آن را به حال شده است وجود دارد برای یک دهه” Saima می گوید.

این بهار شوهرش صرف هر آخر هفته برای یک ماه سنباده پایان به فاش کردن چوب طبیعی به طوری که آنها می تواند دوباره مهر و موم آن را با یک پوشش روشن.”در آن زمان بسیاری از گریس آرنج به حذف آن اشتباه” Saima می گوید. “ما در حال حاضر اعمال می شود روشن تامپسون WaterSeal به آن و ما نمی تواند شادتر با نتیجه.”

زن و شوهر مجهز عرشه خود را با ترکیبی از مبلمان آنها در حال حاضر و می یابد. دنج نیمکتها ارائه یک نقطه به سالن در حالی که یک اغذیه فروشی و مشروب فروشی مجموعه ارائه می دهد یک سایه نقطه برای نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری. Saima اضافه شده در مقدار زیادی از مکان برای گیاهان به قرار گرفتن بیش از حد از جمله جداول پایان و گلکاری نیمکت. اگر چه این پروژه در زمان بیش از چند سال Saima تخمین می زند که کل هزینه برای مواد و گیاهان است که فقط 1100 دلار.

“من دوست دارم که ما یک محل خصوصی به صرف زمان در خارج هر زمان که ما می خواهیم” Saima می گوید. “من هم دوست دارم که چگونه سبز و با شکوه آن را احساس می کند. هنگامی که ما برای اولین بار شروع به ساخت عرشه ما درک نمی کنند ما تا به حال در هسته انگور رشد در امتداد حصار و در حال حاضر هر سال ما باید این باور نکردنی دیوار سبز است که ما واقعا لازم نیست که به انجام هر کاری برای حفظ گذشته از هرس آن است.”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.