قبل و بعد از: ترسناک رده خارج RV می شود Boho-مدرن پناهگاه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.حرکت تمام

توسط ELEMENTORSITE در 6 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

حرکت تمام وقت به یک تریلر یا RV یک رویا برای بسیاری از, اما آن را نه لزوما آسان گذار. وجود دارد تن از کار در decluttering و بریده شده اموال به علاوه بدانند که چگونه به انتقال زندگی به طور دائم فضای کوچکتر. اما کیمبرلی Dekker و خانواده Dekker Trekkers برگشت احساس را به چالش.

در ماه فوریه آنها در زمان و سبک زندگی شیرجه رفتن و خرید یک 2010 Jayco Jayfeather EXP 26p. "ما دو با یک حومه برای راحتی فوق العاده در جاده, بنابراین ما نیاز به چیزی بسیار سبک وزن اما به اندازه کافی بزرگ برای یک خانواده پنج" کیمبرلی می گوید. این طرح طبقه ساخته شده برای شاه, تخت, دوقلو, تختخواب و فضا به اویختن. که شامل کمی فضای ناهار خوری—ایده آل برای خوردن وعده های غذایی با هم و مدرسه در منزل بچه ها. اما حتی اگر آنها را دوست داشت, طرح, سبک سمت چپ زیادی به دلخواه می شود.

"تا آنجا که ما متوجه شدیم این طرح به طور کامل قهوه ای یکنواخت و خسته کننده داخلی با پارچه های شلوغ و پوشش پنجره بود ، می گوید:" کیمبرلی. "بنابراین ما می دانستیم که ما بلافاصله می خواهید به جلو و پنجره درمان rip کردن فرش و روشن فضا با رنگ جدید و دکور!"

این بود که خانواده اولین بار بازسازی یک camper, به طوری که آنها تا به حال برخی از تجربه به راهنمای آنها. سال گذشته آنها صرف بیشتر از تابستان خود را در زایش تا یکی دیگر و آموخته است که خود را برای آینده بازسازی آنها می خواهم به استخدام کسی برای کمک کردن از سمت راست شروع. "ما در بر داشت عالی پیمانکار محلی است که بیش از تمایل به کمک و پس از ما او را با عرضه رنگ و کفپوش ما تصمیم او درست به کار بود و آن را به ما در کمتر از یک هفته می گوید:" کیمبرلی.

کل هزینه تا کنون شده است در $1,700 اما با توجه به کیمبرلی RV همیشه دارای پتانسیل برای تغییر. "ما هنوز هم برخی از سرگرم کننده در پروژه های برنامه ریزی شده در آینده من فکر می کنم بازسازی RV هرگز 'انجام'," او می گوید. "این همیشه یک کار خلاق در حال پیشرفت است."

اگر فکر بازسازی خود را camper به صورت تمام وقت در زندگی ترغیب کرده شما کیمبرلی را تشویق می کند تا هر کسی به دنبال آن احساس است. "آیا نمی شود ترس به خطر رسیدن و سوال بپرسید و به دنبال مشاوره از چاشنی RV remodelers و انجام بسیاری از تحقیقات" او می گوید. "ما در ارتباط با بسیاری از مردم شگفت انگیز در سراسر این فرایند و کشیده شده اند بسیار الهام از آنها. RV جامعه است که واقعا بر خلاف هر گونه دیگر ما احساس می کنیم خیلی خوش شانس بود که بخشی از آن را!"

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب