قبل و بعد از: تمام عیار ازنو برای این تنگ آشپزخانه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.گاهی اوقا

توسط ELEMENTORSITE در 27 فروردین 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

گاهی اوقات شما می دانید شما می خواهید به تغییر خانه خود را, اما آن را طول می کشد یک زن و شوهر سال از زندگی وجود دارد به شکل درست چگونه است. میشل Kraker (@theglamkraker) صورت گرفت که رویکرد با آشپزخانه '80s-سبک نگارخانه فضایی که افتخار فیروزه-رنگ آمیزی کابینت و کانتر ورقه. "نه تنها این طرح نیست اما طراحی مورد نیاز تعمیرات اساسی کامل" میشل می گوید.

او باید-دارا برای فضای جدید: یک جزیره بزرگ, باز کردن قفسه بندی و یک گلدان پر. او همچنین می خواست فضا را به تعداد زیادی از سفید روشن و پس از اتمام برنج لمس. پس از شور و مشورت بسیار میشل و شوهرش متوجه شدم که هیچ راهی وجود دارد آنها می شود قادر به دریافت همه چیز آنها می خواستند به خانه فعلی طرح, به طوری که آنها تصمیم به گسترش خانه خود را پا و حرکت دیوارها به جای جدید باز آشپزخانه از رویاهای خود.

میشل طراحی فضا و همسرش ساخته شده و در آن خود را مشغول به کار در تعطیلات آخر هفته در طول یک سال است. قبل از آغاز این زن و شوهر مشورت یک مهندس به آنها کمک کند کشف کردن آنچه که نیاز به انجام ساختاری برای حمایت از باز جدید طرح.

از وجود آنها پاره پاره کردن دیوار ضربه کردن آشپزخانه به یک تحت پوشش, گاراژ, فضا اجازه می دهد تا برای بیشتر مربع redid الکتریکی و لوله کشی بخواهند صفحاتی دوباره مرتب لوازم خانگی, طرح, عایق, و drywalled.

که در آن چیزهای سرگرم کننده در آمد: جدید کابینت سفید و کوارتز شمارنده به همراه میشل درخواست های غول پیکر جزیره است. برنج می کشد از لاو و برنج روشنایی از Bellacor به برخی از درخشش. برخی از ترفندهای هوشمندانه به او کمک کرد تا مسابقه تا تمام برنج لمس. "من تا به حال یک زمان واقعا سخت تطبیق همه از من برنجی وسایل برای یک قیمت مناسب" میشل می گوید. "بسیاری از موارد من برای همه طراح و که کار نمی کند برای من بودجه و آن را تقریبا غیر ممکن به آنلاین چه رنگ های واقعی از چیزهایی هستند بنابراین آنچه که من بود تصمیم گرفتم در مهم ترین بخش های سخت افزاری برای کابینت. از وجود من در واقع منابع موارد کمتر از گران قیمت است که برنج نمی کند اما من اسپری رنگ آنها رنگ دقیق از سخت افزار. مثلا من چراغ های آویز در اصل بسیار تیره و براکت قفسه بندی نقره ای. نه دیگر!"

در اطراف محدوده میشل قادر به فشار در دیگر او باید-دارا: قفسه باز و یک گلدان پر. و در پایان سفارشی جزئیات آنچه در این فضا احساس بسیار ویژه. "بخش مورد علاقه من بود که قادر به طراحی فضا و دیدن شوهر من واقعا آن را به زندگی" میشل می گوید.

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن