قبل و بعد از: تبادل نظر IKEA آشپزخانه رنو به ارمغان می آورد مقدار زیادی نور بیشتر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هنگامی که شما خرید یک خانه بدون وارد شدن به آن را ببینید در فرد شما ممکن است پیدا کردن برخی از شگفتی است. لورا Mattox و همسرش امیرحسین مطمئن بود که آنها نقل مکان به خانه خود را زیبا 1932 هلندی استعماری که آنها امضا مقالات برای در حالی که مستقر در خارج از کشور با نظامی است. “من دیدم عکس از آشپزخانه و نمیفهمد که با کابینت های چوبی من به سادگی می تواند آنها رنگ و یا به نوعی صنوبر آنها را بدون مشکل زیادی” لورا می گوید ، اما هنگامی که آنها به آن را چک کنید در زندگی واقعی ؟ خوب بود که یک داستان متفاوت است. “این چنین یک ناامیدی—کابینت شد, نمی, چوب, اما برخی از انواع پلاستیک نوعی ماده پلاستیکی است که لایه برداری کردن تخته سه لا جبهه می گوید:” لورا. “هر یک از زیر شلواری شکسته شد به طوری که آنها نمی خواهد ماندن بسته و زمانی که شما سعی به باز کردن آنها خواهد سقوط حق خارج از جعبه کابینه.” به علاوه 1970s-سبک آشپزخانه قهوه ای فرش (بله فرش) در ادامه به پایه کابینت و پنجره کوچک را خم شکسته شد “بنابراین پنجره بود واقعا استفاده از هیچ می گوید:” لورا.

با شش تا بچه یک عملکرد آشپزخانه بود که باید برای خانواده است. لورا می دانستم که او می خواست را از زیر طاق, سقف به سقف نگاه بالاتر و کمک به آشپزخانه احساس بزرگتر از آن را واقعا بود. و البته او می خواست آن را به روشن و شاد و ارزان است.

لورا استفاده IKEA آشپزخانه ابزار برنامه ریزی برای ساخت رویای خود را طرح—اما در تحقق آن راه بیش از او امیدوار بود به صرف اوراق کابینت فوقانی به نفع قفسه باز. این بدان معنی است که آنها می خواهم فقط نیاز به جایگزین کردن پایه کابینت. خوشبختانه خود عوض شد و بهنگام با IKEA نیم سالانه آشپزخانه فروش است که آنها را نجات داد و حتی بیشتر.

با کمک دو قدیمی ترین پسران سنین 15 و 16—لورا و امیرحسین رو به کار گرفتن زیر طاق, سقف و رها کردن سقف. این زمانی بود که تعجب رسید: “ما متوجه شدیم که برق بود و در واقع فقط لامپ سیم در سقف بود که پیچ خورده هم هیچ نوار الکتریکی آجیل یا هر چیزی” لورا می گوید. “این یک خطر آتش سوزی به حداقل می گویند. Redoing کل برق بود و نه در چرخ ما خانه ما استخدام برق بود که قادر به گرفتن ما در مسیر بازگشت نسبتا به سرعت اما منفجر بودجه ما توسط $1000, از آنجایی که ما پیش بینی نکرده بود, استخدام مهندس برق در همه.”

خوشبختانه مونتاژ IKEA کابینت بسیار آسان تر بود. “چند کابینت شد یک بیت از یک چالش از آنجا که ما تا به حال انجام نشده است و قبل از آن اما چند Youtube فیلم ها بعد و ما در حال حاضر ‘مزایا,'” لورا می گوید. به عنوان بخشی از طرح های جدید آنها نیز منتقل یخچال برای باز کردن خط دید به اتاق ناهار خوری و اتاق نشیمن. “قبل از آن بوده است درست در کنار راهرو به بخشی دیگر از این خانه و این خیلی بزرگ و حجیم که من نمی توانستم در اطراف آن و تماشای بچه های کوچک در حالی که من در آشپزخانه” لورا می گوید. “حرکت یخچال به سمت دیگر آشپزخانه بزرگ بود بازکن از فضا!”

جای کوچک پنجره های قدیمی با عکس های جدید پنجره نصب شده توسط لورا و پدر او—majorly به روشن کردن کل آشپزخانه. یکی دیگر از بزرگ برنده می شود ؟ تعویض های قدیمی فرش چوب-نگاه وینیل تخته نصب شده در یک الگوی معماری.

لورا همیشه می خواستم butcherblock شمارنده بنابراین زن و شوهر باید کسانی که از IKEA بیش از حد. او با پوشش آنها را در دریایی-درجه spar پایان برای کمک به محافظت از آنها را از نشت. طولانی ترین پروژه لورا می گوید بود backsplash: “این واقعا سخت است نه به کاشی, اما امیرحسین و من تا به حال هرگز آن را انجام داده در خود ما و راستش ما از ترس است که ما از رفتن به ظروف سرباز یا مسافر تا” لورا می گوید. “من می خواستم به استفاده از یک بازی سرگرم کننده موزاییک برای کل backsplash اما پس از 20 سال از ازدواج, AJ می داند که من می خواهم تغییر… صحبت کردیم و من به استفاده از چیزی سنتی—سفید مترو کاشی—برای اکثریت backsplash و سپس موزاییک به صورت درست در پشت اسلاید-در اجاق گاز است.”

نتیجه نهایی این است که روشن تر و باز تر و بیشتر شخصیت پر, بیش از حد, با تشکر از لمس منحصر به فرد مانند رنگ آبی کابینت و موزاییک پشت “من فکر می کنم بخش مورد علاقه من از آشپزخانه است که چگونه آن را می سازد به من احساس” لورا می گوید. “I don’t love, انجام, ظروف, اما در حال حاضر همه چیز قابل تحمل به نظر می رسد چرا که من یک اتاق دوست داشتنی برای کار در.”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید