قبل و بعد از: Clunky خرد شده-تا حمام تبدیل به یک آبگرم مانند واحه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.شما باید

توسط ELEMENTORSITE در 27 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما باید بی سر و صدا آبگرم مانند فضایی است که شما می توانید به نوبه خود پس از یک روز طولانی است. اما متاسفانه برای جوآن هانسون روستایی کشور های شیک حمام در سال 1969 دشت-سبک خانه کاهش یافت و به مراتب کمتر از آن است. فضای جوآن و شوهر او را مجبور به کار با نبود دقیقا برای بهینه سازی فضا و عملکرد است. "حمام بود تقسیم به دو اتاق کوچک: یک حمام با دوش و توالت و غرور با تک سینک و یک پانسمان منطقه که ما هرگز استفاده می شود" جوآن می گوید. منطقه حمام تاریک بود تنگ و مورخ—نه آرامش بخش در حداقل. "ما متنفر استفاده از حمام آن را به عنوان آن را همیشه فقط سریع در داخل و خارج به عملکردی آن قطعا نبود آبگرم آرامش بخش مانند محیط زیست است که ما می خواستیم" جوآن می گوید. "روز من در نهایت گفت: به اندازه کافی به اندازه کافی بود و بعد دوش رو آلوده با مورچه ها است." بحث در مورد زمان بندی بزرگ برای کل تعمیرات اساسی!

جوآن و تخریب اتاق خود بود که یک پول هوشمند-صرفه جویی در حرکت است. است که به کمک آنها تنظیم صحنه برای یک حمام ازنو بود که باز با هیچ دیوار تقسیم آن در دو.

به kickstart جدید خود را به آنها استخدام یک شرکت پیمانکار عمومی که ساخته جدید دیوار اضافه شده drywalling و كاشي فضا. یک نرم افزار لوله کش در اطراف نقل مکان کرد به لوله های جدید حمام, توالت و غرور. در نهایت برق در آمد برای کار با سوکت و سیم و راه اندازی آنها برای موفقیت با سیم کشی جدید غرور چراغ ، به کاهش در هزینه های که در آن آنها می توانند جوآن و شوهر او در زمان در برخی از کارهای دیگر از جمله نقاشی اتصالات غرور و کمد و اضافه کردن تر و تمیز.

قبل از قرار دادن همه چیز با هم جوآن بود روشمند با خود را انتخاب و در زمان یک سال به ملاحظه طرح آن همه است. "من منابع نمونه های متعدد و انجام چندین 3D تفاسیر قبل از خرید هر چیزی, بنابراین من می دانستم که آنچه در آن می خواهم نگاه قبل از ما حتی چرخش چکش," او می گوید. برای قطعات ساختاری از حمام او در زمان بودجه زرنگ و دانا مسیر بدون به خطر انداختن سبک با انتخاب یک GODMORGON غرور از IKEA و اضافه کردن یک live-لبه چوب آشپزخانه و همچنین به عنوان دو Kholer Vox غرق در بالا. جوآن در حال حاضر به یک آینه در دست است که او را دوست داشت به طوری که او نقل مکان کرد و آن را از آن نقطه در اتاق خواب خود را به خانه جدید خود بیش از نزول. دوش جدید نیز دریافت برخی از عشق به دست آوردن کاشی های جدید از کیت-lo و کاشی و موزاییک سازی تو رفتگی در دیوار از کاشی فروشگاه را به پایان برساند کردن آن بسیار مورد نیاز شخصی لمس.

جوآن آموخته زیادی از روند اما اصلی او قطعه ای از مشاوره است که به فکر می کنم در خارج از جعبه و مدبر با بودجه شما. "نوآورانه" او می گوید. "من هنوز هم دوست دارم زنده لبه غرور بالا ما در بالای IKEA GODMORGON غرور. هیچ کس دیگری همان نگاه و من دوست دارم که چگونه آن را افزایش نگاه بسیار مقرون به صرفه IKEA غرور" او می گوید. "همچنین در اطراف مغازه. شما می توانید ذخیره مقدار زیادی از پول با پیدا کردن ترخیص کاشی با استفاده از آمازون انبار و نرم IKEA قطعات برای سفارشی را بالا پایان به دنبال پس از اتمام در بودجه است."

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن