قبل و بعد: 1000 آشپزخانه ازنو با DIY جزیره تعجب

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.رود گفت:

توسط ELEMENTORSITE در 28 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

رود گفت: شما چه می کنید و شما لازم نیست ناراحت—اما ما به شدت با این مخالفم وقتی که می آید به طراحی خانه خود را. شما باید احساس خوبی در داخل محل اقامت خود را نا امید نیست. اگرچه گاهی اوقات شما را مجبور به کار با آنچه که شما می توانید آن را به یک محل که در آن شما عشق ورزیدن به آن است. یک اتاق است که اغلب نادیده گرفته است که ممکن است صدا مانند یک مشکل فضا را بیش از, اما در واقعیت, سریع کابینه تازه کردن و یا یک کت رنگ در لوازم خانگی خود را می تواند شدید تحول است. آن را نیز ندارد به عنوان پیچیده (و یا به عنوان گران قیمت) به عنوان شما ممکن است فکر می کنم که ثابت شده توسط این شخص کشیدن کاترین Thewlis از Hausmatter به این منسوخ اواسط قرن آشپزخانه مدرن فقط برای $1,000.

"هدف من این بود که هرگز به اواسط قرن از این فضا است. از پانل مسطح کابینت به لایه کانتر آشپزخانه است midcentury AF," کاترین می گوید. "اما در اواسط قرن مدرن نیست فقط سبک من لذت ببرید. من نمی خواهم به احساس اجباری در یک جهت سبک و زرنگ. من هرگز از طراحی هر گونه فضاهای دیگر که راه چرا اینجا ؟ قصد من بود برای تزریق این اواسط قرن آشپزخانه مدرن با برخی از طعم دهنده های دیگر. آن را نمی باید به حس را; آن را فقط نیاز به کار می کنند."

کاترین تصمیم گرفت به ترکیب شاکر و انگلیسی سبک سنتی در اواسط قرن لهجه های مدرن و به دلیل تفاوت های او قدردانی چگونه به خوبی آنها تکمیل یک دیگر. او حذف سخت افزار و جایگزین آن را با برنج دستگیره از آن مجموعه ای که او اشاره خواهد زنگار در طول زمان است. هنگامی که آن را به رنگ رنگ او سیاه و سفید خواهد بود شکست ضد گزینه های برای کمک به همه چیز با هم و در گیر با بنجامین مور Chantilly توری برای سفید رویه و بنجامین مور عقیق سیاه و سفید پایه کابینت.

"من می دانم که برخی از purists نمی خواهد درک نقاشی بیش از چوب واقعی cabinetry اما این یکی از جنبه های اصلی که محدود کردن من بیشتر سبک عاقلانه," او می گوید. و وجود دارد یکی دیگر از دلایل خوبی برای آن کاترین می گوید: "نقاشی پایه کابینت سیاه و سفید نیز کمک می کند پنهان عنصر دیگری در اتاق که خارج از کنترل من: لوازم."

لوازم در سوال ؟ فر و ماشین ظرفشویی که هر دو ناخوشایند ویژگی های کاترین چشم "من می خواهم به شما اجازه می در بر یک راز کوچک است. من فکر می کردم در مورد قتل این فر بنابراین صاحبخانه من خواهد بود مجبور به جای آن. این است که بد است ؟ " او به شوخی می گوید. متاسفانه از محل اجاره وجود ندارد بیش از حد او می تواند در مورد آن انجام دهد. "راه حل من به لنگر آن را با این سیستم قفسه بندی به طوری که آن را احساس مانند آن متعلق به بقیه آشپزخانه" کاترین می گوید.

گذشته از قفسه های, که, آمد, از, IKEA, کاترین همچنین رنگ کل فر سیاه و سفید به نوسازی آن و آن را مطابقت با ماشین ظرفشویی. پس واقعا به دور از این فضا رنگ دستگیره یخچال و فریزر سیاه پس از آن بیش از حد می تواند احساس عمدی. واقعا آن را به ایستادگی کردن او نیز حذف درهای کابینت بالا فریزر و رنگ آمیزی داخل سیاه بنابراین او می تواند نمایش شیک مجموعه ای از آشپزی.

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه عبارتند از شبه جزیره و backsplash. Kathrine تحت پوشش برای اولین بار در 3D کاشی از Art3d و رنگ آن را با رنگ گلگون (Behr را Retro Pink). نتیجه جالب بود و تازه نقطه کانونی است که فورا تساوی چشم خود را در آنجا چگونه به خوبی آن را در تضاد با سیاه و سفید. Backsplash او "نصب" است که در واقع یک faux پوست و چوب از تیک تاک کاشی.

"من همچنین اعمال آن در بالای رویه به آهنگسازی احساس این 8 پا دیوار" کاترین می گوید. "این نوع از طول می کشد در یک اغذیه فروشی و مشروب فروشی احساس که من دوست دارم." برای به پایان رساندن اطلاعات او افزود: هنر دکو لامپ از مدرن فانوس به شبه جزیره و یک نور ثابت از روشن کردن فهرست به سقف. او همچنین رنگ کت دندانه دار کردن از پلی و پوست گذاشته و قره قاط-رنگی فرش از Etsy در مقابل نزول گرد کردن اتاق.

اگر شما گیر در یک 1970s چوب-لادن پخت و پز در فضا زمانی که شما عشق مدرن خانه رعیتی و یا در یک سوپر بودجه کاترین رنو را به او آموخته است که دستیابی به برخی از سطح یک آشپزخانه رویایی است که به طور کامل امکان پذیر است "طی این فرایند من تبدیل شده اند کاملا متقاعد شده شما می توانید یک آشپزخانه مناسب است که شما بدون توجه به سبک موجود در بودجه و یا شرایط," او می گوید. "در اینجا من است, ترفند برای پل زدن به مخالف سبک: وجود یک عنصر غالب در اتاق است که خنثی و بی انتها سبک-دانا است. در این اتاق است که مترو و کاشی بر روی دیوار. آن را بیش از حد در آشپزخانه در سراسر جهان ؟ اما وجود دارد یک دلیل خوب چرا: آن می رود با نزدیک به همه چیز و نه آشکار سبک طبقه بندی. فکر می کنم از آن را به عنوان آفتاب پرست از کاشی است."

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن