قبل و بعد از: $700 به ارمغان می آورد خانه رعیتی سبک به این منتل-کمتر شومینه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آیا شما تا به حال جزئیات منزل—کابینت آشپزخانه, حمام, طبقه, پاپ کورن سقف—که شما منفور و glared در و نفرین و اراده برای تبدیل, اما شما هرگز کاملا ساخته شده ثابت ؟ دیدار با جن ولنتاین و او را “بزرگ و بژ کاشی زده شومینه.”

“هنگامی که ما برای اولین بار خریداری خانه ما, من می دانستم که من تا به حال یک روز روز رسانی شومینه” جن توضیح می دهد. “من با یک به روز رسانی کوچک قبل از ما نقل مکان کرد با اسپری نقاشی شومینه را احاطه کرده ، آن استفاده می شود برنج! در ابتدا آن را خوب بود و پس از آن من خودم تزئینات اطراف بژ رنگ آن است. ساخته شده است که من آن را خشمگین. پس از یک در حالی که آن را تبدیل به یک چشم زخم و من نیاز به یک تغییر دهید.”

پس از دو سال و جن شد و در نهایت به آن چیزی که قبل. “من می خواستم به این شومینه چیزی نبود—روشن!,” او می گوید. “من در زمان من به دنبال در Pinterest و دیگر در صفحه اصلی حساب برای دیدن آنچه که من و آنچه من می دانستم که ما می تواند اداره کند! من همیشه از یک shiplap شومینه, بنابراین من تصمیم ما می خواهم به انجام این کار است.”

جن در نظر گرفته در آوردن جوانب اما در پایان او و همسرش تصمیم گرفت این امر می تواند یک پروژه سرگرم کننده برای کار با هم (و لذت بخش یک—صلح کردن بژ کاشی!). جن است و او می گوید که یک برنامه ریز صرف یک هفته در نظر گرفتن اندازه گیری و بدانند که مواد آنها می باید. سپس طی دو روز کامل آنها به کار می رفت نصب shiplap و همچنین premade قبل از رنگ آمیزی منتل که جن خال خال در Wayfair. هزینه کامل پروژه مواد: حدود 700$.

“من یک تکه از مشاوره برای برنامه ریزی!” جن می گوید. “می دانم که دقیقا چه می خواهید برای به انجام رساندن و انجام تحقیقات خود را در مورد چگونه و چه شما نیاز به انجام این کار! این بود که ما برای اولین بار از بزرگ DIY و من خیلی افتخار همه قبل از کار ما را برای رسیدن به نتیجه ما در حال حاضر.”

جن است که به وضوح هیجان زده به نتیجه نهایی و به خصوص چگونه “نور و روشنایی” است (نگاه کنید به: نمی بژ). “چیزی که من عاشق ترین” او می افزاید: “این است که هر بار که من در آن نگاه کنید من به یاد دارم که ما آن را با هم! وجود دارد هیچ چیز مانند که احساس موفقیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>