B&A: یک نیومکزیکو خانه بسیار مورد نیاز 'کویر مدرن' Refresh

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. نام: Kel

توسط ELEMENTORSITE در 2 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Kelly Siebe من 8 ساله پدر و بولداگ فرانسوی نوعی کیک کوچک
محل سکونت: قلنبه محله — Albuquerque, New Mexico
حجم: 990 متر مربع
سال زندگی در: 1 سال و متعلق به

وقتی که من در این خانه من به دنبال کوچک و به صورت یک پروژه است. من همیشه زندگی در خانه های تاریخی (این یکی از 1930) و رفع خواص تاریخی یکی از احساسات زیادی در زندگی است. بودن چنین خانه کوچک, من قادر به انجام یک کار بسیار بزرگ عوض کردن در مقیاس کوچک ساخته شده است که آن را مقرون به صرفه برای طراحی دقیقا آنچه که من می خواستم در صفحه اصلی. آن را تا به حال بزرگ استخوان مانند یک طرح بندي پسنديده, مقدار زیادی از نور برای گیاهان عالی به طبقه چوب جنگلی و اصلی cabinetry. آن فقط نیاز به برخی از به روز رسانی و برخی از عشق. زندگی در یک walkable محله نیز واقعا برای من مهم است. من دوست دارم که در قلنبه و قادر به راه رفتن به فروشگاه مواد غذایی و رستوران ها و پارک ها و کافی شاپ ها. ما راه رفتن به tacos و بستنی تمام تابستان طولانی است که فقط یک راه عالی برای زندگی است.

من نوع یک homebody بنابراین من خانه فضایی است که فوق العاده برای من مهم است. من می خواهم به آرام و خلاق و دنج با فیلم سگ من و یک ظرف اسنک است. دختر من 8 ساله و من دوست دارم به طبخ و پخت با هم, بازی تخته, بازی و انجام پروژه های خلاق مانند لجن و گل و رنگ آمیزی. ما عشق را به دوستان به تماشای "ماما میا" و آواز خواندن و رقص با صدای بلند در اطراف خانه. من هم دوست دارم یک روز بارانی در کویر فر بر روی نیمکت با سگ من یک کتاب خوب و یک فنجان چای. دختر من و من در حال حاضر در حال رفتن را از طریق "هری پاتر" سری برای بار دوم.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: کویر مدرن است. با الهام از اواسط قرن طراحی مبلمان غرب و مناظر طبیعی—با رنگ به اندازه کافی برای نگه داشتن چیزهای سرگرم کننده است.

الهام: زندگی در نیومکزیکو ما احاطه شده توسط پالت رنگ های خنثی کویر, اما همچنین بسیار عالی رنگ از غروب, کاکتوس, گل, هنر و منسوجات از جنوب و باز آسمان است. من با الهام از آرامش بیابان گسترده فضاهای باز و انفجار از رنگ شاد که در آن شما انتظار نیست آنها.

مورد علاقه عنصر: من عاشق خورشید مرکزی منطقه ایوان و تمام نور طبیعی برای گیاهان است. آن را می سازد این فضا احساس بسیار بزرگتر که آنقدر آفتاب در تمام طول روز طولانی است.

بزرگترین چالش: من دوست دارم یک مطلب حداقل و خنثی اما در قلب من هستم حداکثری بنابراین من باید برای نگه داشتن خودم از پرتاب هر رنگ در رنگین کمان به یک فضا. من عاشق رنگ اما من احساس می کنم زندگی بهتر در باب روز پایین محیط زیست, بنابراین من سعی کنید به نگه داشتن خودم حاکم بود و به استفاده از رنگ واقعا استراتژیک. اتاق دختر من است که خروجی های بزرگ برای بازی با بیشتر رنگ اگر چه او را برداشت همه رنگ خودش. او از من خواست برای انجام یک سایه دیوار در اتاق او در غروب رنگ بود که یک چالش سرگرم کننده!

Proudest DIY: طراحی عوض کردن طرح برای این خانه بزرگترین پروژه من تا به حال انجام شده تا به امروز است. من تا به حال یک دیوار زده بیرون دوباره کل آشپزخانه, ساخته, ساخته شده در جزیره, حال, طبقه چوب refinished و خیلی از خانه تا به حال این افتضاح splotchy بافت دیوار را به طوری آن را به زمین و در و دیوار replastered به صاف. سپس من repainted تمام خانه و فقط کسانی که تغییرات ساخته شده تفاوت زیادی در سرزندگی و coziness از یک خانه در این اندازه.

بزرگترین زیاده: من minty آبی یخچال و فریزر Smeg. از آن شده است در لیست سطل من برای یک مدت زمان طولانی و من در نهایت splurged برای آن است.

بهترین توصیه: پر کردن خانه خود را با چیزهایی که شما را دوست دارم و که شما را به شادی. بهترین چیز در مورد زندگی در یک خانه کوچک است که در آن نیروهای شما را به واقعا در حد این موارد را احاطه کرده و من سعی می کنم به مطمئن شوید که هر یک معنی است و یک جایی در زندگی من و در خانه من. اضافه کردن سگ من و دختر من و من همیشه احاطه شده توسط چیزهایی که من را معنی و حس صلح و صفحه اصلی.

خود را چه خانه بهترین راز ؟ من نکته برای طراحی زیبا و منحصر به فرد صفحه اصلی در بودجه به ریخت و پاش در چند ویژه, پرنعمت و یا دست ساز قطعه از هنر یا مبلمان است که پر کردن قلب خود را با شادی و بقیه را ساده است. من مخلوط بیشتر اقلام اساسی از هدف و یا هر کجا که با چیزهایی که واقعا خاص و منحصر به فرد, یا این که باید معنی خاص برای من است. این به گرما و شخصیت به یک خانه نگه می دارد و آن را از به دنبال بیش از حد مانند یک فروشگاه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب