B&A: یک خانه رعیتی را خسته کننده و بژ اتاق خواب رو پررنگ و چشمگیر قبل

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: پریس

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: پریسیلا گروه وستون شوهر من ما goldendoodle و ما چهار بچه!
محل سکونت: South Berwick, مین
نوع صفحه: خانه رعیتی ساخته شده در سال 1851
حجم: 2200 متر مربع
سال زندگی در: 4 سال متعلق به

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: ما یک خانواده مخلوط با چهار بچه (دو پسر و دو دختر). من و همسرم در حال کارآفرینان و مشتاق DIYers که به آرامی بازسازی این خانه در حالی که همچنین تعقیب بچه ها در اطراف و تغییر پوشک. من یک طراح داخلی و مسکن و او صاحب یک هدفن تعمیر و مرمت کسب و کار. ما خانه تاریخی ساخته شده بود در سال 1851 و اتاق خواب استاد اولین اتاق ما به پایان رسید. ما به آرامی بازسازی بیرونی از بین بردن پژمرده و شکسته جانبداری وینیل برای بازگرداندن اصلی clapboard. تا در کنار ما است بازسازی آشپزخانه!

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: التقاطی سنتی, مین, خانه رعیتی

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ کارشناسی ارشد اتاق خواب ما مورد علاقه من است با یک شوت. من به همه از مشتریان من برای شروع با کارشناسی ارشد خود را برای ایجاد یک عقب نشینی آرام در حالی که آنها در تعمیر و نوسازی خانه های خود را, و من در نهایت در زمان مشاوره خود من در این کار سوم من دلال بالا. این یک مکان دوست داشتنی برای ما به باز کردن از پیچ و در واقع اتاق که در آن من به هنگام تولد به ما دو نفر از جوانترین فرزندان!

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ واقعا عاقلانه با اشیاء شما را به خانه خود را, مطمئن شوید که آنها هر دو زیبا و کاربردی است. وقت خود را دادهایم خانه شما را دوست دارم. آن است که همیشه ارزش آن را به صبر برای سرمایه گذاری قطعات شما گنج به صورت سال به جای پر کردن فضا با ارزان جایگزین.

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب