B&A: یک مطلوب آپارتمان تجدید کردم با رنگ و پینگ پنگ میز ناهار خوری

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.هنگامی که

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هنگامی که شما در حال مواجهه با بازسازی یک آپارتمان در بودجه تنگ است و تنها حدود یک هفته برای انجام آن از شما درخواست خانواده خود را برای کمک به, به ویژه هنگامی که آنها به یک طراح! نوازنده پاندا الیوت آپارتمان بسیار مطلوب قبل از ناتاشا الیوت یک طراح داخلی و صاحب Sentido José Ignacio رهبری نوسازی. پس پاندا ندارد یک تن از پول در سمت چپ پس از خرید آپارتمان شد در بودجه و تازه کردن نیاز به سرعت: ناتاشا می گوید که آنها تنها در مورد یک هفته آن را انجام می شود!

"من به دنبال یک محل در Palermo منطقه در بوئنوس آیرس با بارهای از رستوران ها و کافه در نزدیکی پارک زیبا... من می خواستم به زندگی در یک محله با یک فضای پر جنب و جوش که در آن من تا به حال مغازه ها و سوپر مارکت ها و دوستان و خانواده در راه رفتن فاصله" پاندا توضیح می دهد. "خواهر بزرگتر من با خانواده او زندگی می کنند در یک ساختمان که در منطقه و به طور ناگهانی طبقه اول بود و برای فروش در دسترس و من در زمان این فرصت. اگر چه آن است که طبقه اول آن دارای مقدار زیادی از نور و برگ یک درخت زیبا درست در مقابل پنجره من. در طرف مقابل از بلوک من برای لذت بردن از نمایش زیبا از یک باغ طراحی شده توسط معروف Burle مارکس. من برادرزاده و خواهرزاده در اطراف صدا مانند یک ایده بزرگ بیش از حد!"

آشپزخانه بزرگ لیفتینگ صورت با تشکر از دوست داشتنی صورتی رنگ رنگ پخش در کابینت. به جای یک درب بسته کردن فضا بد بو تزیینات پرده می افزاید: سرگرم کننده و با روح تر نگاه بین آشپزخانه و اتاق نشیمن. پاندا می گوید: جدید آشپزخانه باز می کند آشپزی با اچ حتی لذت بخش تر. ساخته شده است در قفسه قبل در اتاق نشیمن می دهد کل فضای پر جنب و جوش, مدرن, پرنیان تشکر به رنگ سبز. در حالی که مقدار زیادی از عناصر را در فضای, قدیمی, ظرافت, این است که قطعا از کسی که نیست را طراحی خیلی جدی: ترکیبی پینگ پنگ/میزهای مورد استفاده به عنوان میز ناهار خوری تبدیل فضای زندگی را به یک اتاق.

"من هم به دنبال یک محل من می توانم تماس بگیرید صفحه اصلی" پاندا می گوید. "همین دلیل است که من بخشی از روند بازسازی و من حفظ چیزهایی که من گنج مانند دو نقاشی روی دیوار اتاق نشیمن که متعلق به مادر بزرگ من."

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک ما: Natasha – اگر ما می تواند انتخاب تنها یک کلمه برای تعریف سبک ما این خواهد بود التقاطی. اما قطعا ما به سبک مبتنی بر مشتری. آنچه که خود را به رویای خود را و چگونه آنها می خواهند به زندگی می کنند مورد علاقه خود را رنگ چه چیزی الهام بخش آنها. زمانی که هنرمند پاندا الیوت به ما گفت که او تا به حال تنها یک هفته به نوسازی محل خود ما آن را می دانستند تنگ بود اما ما می تواند آن را. او به ما آمد و با یک بودجه بسیار تنگ بنابراین ما صرف بیشتر پول در رنگ. او قطعا رنگ می خواستم اما نمی شد بنابراین متقاعد آشپزخانه صورتی در ابتدا با این حال آن را به پایان رسید تا بودن خود را مورد علاقه ،

الهام: پاندا – من همیشه با الهام از هنر در همه اشکال آن است که تحت تاثیر موسیقی من سبک من خانه من و زندگی من است.

Natasha – من با الهام از طبیعت توسط هنرمندان بسیاری در سراسر جهان سفر و فرهنگ خود را با کتاب.

خانه مورد علاقه عنصر: پاندا – ناهار خوری/استخر/میز پینگ پنگ. آن است که سرگرم کننده و عملی آن را نیز خوب به نظر می رسد در آپارتمان!

بزرگترین چالش: Natasha – در این پروژه زمان یک چالش بزرگ است. ما معمولا زمان بیشتری را به برنامه خانه ما, طرح های, اما در این مورد همه چیز اتفاق افتاد در یک هفته.

Proudest DIY: پاندا – Tاو دو شیشه میزهای قهوه در اتاق نشیمن هستند و قطعا یکی از fave من DIYs. من در زمان یک عکس از چشم من چاپ آنها گیر کرده و آنها را به میز شیشه ای. به عنوان یک لمس نهایی اضافه کردم چراغ در زیر به طوری که در شب زمانی که من دعوت دوستان را نگاه واقعا سرد است.

بزرگترین زیاده روی: پاندا – من مجموعه ای شیشه ای به صورت روزانه من ویسکی.

آنچه شما بهترین خانه های مخفی و یا مشاوره ؟ Natasha – من روال کار می کند زمانی که من تقسیم خانه در مناطق مختلف و پاک کردن هر یک روز متفاوت. راز من است سرکه: یک تمیز کننده! و من به تازگی کار بر روی یک خانه اسطوخودوس ضد باکتری اسپری است که برای سطوح و همچنین انواع پارچه: پرده ها و مبل ها و غیره.

من فکر می کنم خانه در حال ساخته شده بود لذت می برد. اگر یک خانه به نظر می رسد بیش از حد کامل گاهی اوقات آن را احساس می کند مانند آن است که گم شده زندگی. من همیشه استفاده از چوب لباسی داخل کابینت آشپزخانه به قطع فنجان چای; آن است که یک راه عالی برای سازماندهی و استفاده بیشتر از فضا. هنگامی که برای خرید کارد و چنگال و ظروف مطمئن شوید که آنها زیبا هستند چرا که آنها نگاه بزرگ در قفسه باز! همیشه گل ها و گیاهان در آشپزخانه شما, شمع, در هر اتاق و پتو برای استراحت روی یک مبل. هر گوشه از خانه را دعوت به آرامش و بازی و خنده. یک خانه به برد با تمام حواس ما.

آنچه به مردم بیشترین اشتباه در مورد استفاده از رنگ در خانه خود? Natasha – در آرژانتین بسیاری از مردم ترس از استفاده از رنگ مخلوط کردن و رفتن برای غیر منتظره. آنها ترجیح می دهند به چوب به یک پالت که بزرگ است اما نه برای هر فضا. گاهی اوقات مردم فکر می کنند که با اضافه کردن یک رنگ تیره ممکن است ایجاد فضاهای تیره تر اما در بسیاری از موارد آن مخالف است. رنگ زندگی است, آن است که ارتعاش آن شخصیت است.

آیا بزرگترین کلاهبرداری/اسرار به استفاده از رنگ در دکور است ؟ Natasha – من فکر می کنم ما انتخاب رنگ چرا که آنها نشان دهنده تصاویر است که ما احساس خوب است. من شخصا عشق آبی به دلیل آن را به من یاد دریا در ونزوئلا که در آن بزرگ شدم. آن را به ارمغان می آورد به ذهن من آسمان زیبا. و من فکر می کنم هیچ قانون وجود دارد در تطبیق به عنوان طولانی به عنوان ترکیبی خوب به نظر می رسد. گاهی اوقات مهم است که به فکر می کنم آنچه که نقطه کانونی در یک اتاق در حال رفتن بود... و البته وجود دارد الگوها و بافت است که نمی توان جدا از رنگ. شما ممکن است را انتخاب کنید تنها یک رنگ برای یک اتاق اما از جمله چندین بافت ممکن است اتاق را نگاه بسیار رنگارنگ به جای دنبال کسل کننده است.

مورد علاقه رنگ دیوار رنگ از همه زمان: Natasha – این سوال سخت است. من استفاده می شود برای مخلوط کردن نقاشی های خودم و ساخت رنگ های خود. این کاملا بستگی به خانه و محل آن چقدر نور طبیعی در هر اتاق من می توانم در بروم. اما اگر من مجبور به انتخاب تنها یکی از آن خواهد بود "لاهه آبی" از Farrow و توپ.

با تشکر پاندا و ناتاشا!

آدرین براوکس

خانه تور ویرایشگر

آدرین دوست دارد, معماری, طرح, گربه, های علمی تخیلی و تماشای ستاره بازحمت حرکت کردن. در 10 سال گذشته او را به نام صفحه اصلی:: یک ون سابق مرکز شهر فروشگاه در شهر های کوچک تگزاس و یک آپارتمان استودیو شایعه شده یک بار شده است متعلق به ویلی نلسون.

دنبال آدرین


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن