آیا در بهترین مرکز ماساژ تهران، ماساژ هپی انجام میشود؟

ماساژ هپی چیست؟ ماساژ هپی در حقیقت نوعی از ماساژ است که به همه چیز می پردازد به جز اصل ماساژ!! در ماساژ هپی

توسط مدیر سایت در 9 آذر 1402

ماساژ هپی چیست؟

ماساژ هپی در حقیقت نوعی از ماساژ است که به همه چیز می پردازد به جز اصل ماساژ!! در ماساژ هپی که بیشتر در کشورهای خارجی ارائه می گردد، ماسور یا ماساژور سرویس هایی به شخص ماساژ گیرنده ارائه می کند که از ذکر آن ها در این مقاله معذوریم. اگر شما اندکی به ماساژ علاقه مند باشید، قطعا نام ماساژ هپی را در کنار ماساژ فول بادی شنیده اید. اما آیا تفاوت این دو را می دانید؟ در ادامه توضیح کاملی راجع به این اصطلاحات خواهیم داد.

تفاوت ماساژ هپی با ماساژ فول بادی

همانطور که قبلا گفتیم، ماساژ فول بادی نوعی از ماساژ است که در آن تمام بدن یک شخص را با سبکی از ماساژ (مثلا تایلندی) ماساژ می دهند. این نوع ماساژ بسیار مفید است و فواید بسیاری برای بدن دارد. اما فرق ماساژ هپی با فول بادی ماساژ در این جاست که در ماساژ هپی بیشتر به جنبه ی ارضای نیاز های جنسی شخص پرداخته می شود تا خود مقوله ی ماساژ!! به همین دلیل است که گفتیم هپی ماساژ نیست و فقط در کنار نام ماساژ تکرار می شود. این تفاوت ماساژ فول با ماساژ هپی بود. ادامه مطلب را از دست ندهید.

ماساژ درمانی در جامعه کنونی و عصر امروز تقریبا جای خود را میان تمام افراد باز کرده است، خواص ماساژ اصولی بر هیچ کس پوشیده نیست و مراکزی که این روزها به صورت تخصصی به این کار می پردازند بسیار هستند. اگر به ماساژ علاقه دارید و ساکن شهر تهران بزرگ هستید و در جستجوی گوگل به دنبال “ماساژ کل بدن در تهران” باشید بدانید که چندین نوع خدمات مختلف محبوب ماساژ وجود دارد. 

مانند:

 • ماساژ سوئدی
 • ماساژ بافت عمیق
 • ماساژ نقطه شروع
 • ماساژ درمانی عصبی عضلانی (NMT) 
 • ماساژ ورزشی

فواید انجام ماساژ و ماساژ درمانی

 • بهبود حالت عضلات و نرمی و قوام پوست
 • ریلکس شدن عضلات صورت و چشمها
 • رفع استرس و تنش های روزمره
 • تسکین سر درد و دردهای ناحیه صورت
 • کاهش چین وچروک های ریز و کم عمق پوست
 • تحریک جریان خون و تولید کلاژن بیشتر
 • موثر در فرم دهی و جوانی پوست
 • رفع اسپاسم ها و گرفتگی های عضلانی

برای انجام ماساژ فول در شمال تهران می توانید در مرکز ماساژ آرامکده طراوت جوانی وقت قبلی رزرو نمایید.

بهترین مرکز برای ماساژ کل بدن در تهران کجاست؟

یک ماساژ خوب واقعا درمانی است و مزایای سلامتی زیادی دارد. مکان ها و مراکز ماساژ تمایل دارند گزینه های زیادی را در فهرست های خدمات خود ارائه دهند. در واقع ، بیش از ۲۰۰ روش و ماساژ مختلف وجود دارد که همه آنها نیازهای مختلف را درمان می کنند و مزایای مختلفی را ارائه می دهند. اما بهترین مرکز ماساژ در تهران بدون شک هیچگاه این ۲۰۰ روش ماساژ را در مرکز خود بکار نمیگیرد و ارائه نمیدهد. اگر کیفیت کار مهم باشد بدون شک یک مرکز ماساژ بهترین مدل ها از انواع مختلف ماساژ را از هر جهت انتخاب و سرویس دهی می نماید.

در حقیقت یک مرکز ماساژ که در تهران فعالیت می کند زمانی می تواند تبدیل به بهترین مرکز ماساژ در تهران شود که بیش از انچه کمیت برایش مهم باشد کیفیت کارهای ارائه شده را در نظر بگیرد. زیرا در ماساژ کیفیت انجام مهمتر از تعداد دفعات ماساژ می باشد.

مرکز ماساژ آرامکده طراوت جوانی در پاسداران و در شمال تهران که بدون شک در دسته بهترین مرکز ماساژ تهران جز ۵ مورد اول می باشد از میان انواع مختلف ماساژ ۱۰ مورد از محبوب ترین و پرکاربردترین و از همه مهمتر با کیفیت ترین انواع ماساژ را انتخاب نموده و هنگام انتخاب که ممکن است بخواهید آنها را انتخاب کنید پیش روی شما قرار میدهد.

مدل ماساژ دیوار

بهترین نوع ماساژ تمام بدن در تهران را چگونه انتخاب کنیم؟

ماساژ یکی از لذتهای ساده زندگی است که گاهی انتخاب بهترین مدل ماساژ برای افراد سخت میشود. با وجود انواع مختلف بسیاری از مدل های ماساژ، انتخاب بهترین نوع ماساژ دشوار است. اینکه بدانید که کدام نوع برای نیازهای شما بهترین است. بعنوان مثال یکی از مشتریان ما که طی تماس تلفنی با ما اعلام نمود که :

دوست دارم ماساژ بگیرم ، اما هیچ ایده ای برای انتخاب کردن ندارم. تفاوت بین ماساژها ، مانند ماساژ ورزشی ، ماساژ بافت عمیق یا ماساژ تایلندی چیست؟ و چگونه بدانم کدام یک برایم بهتر است که ان را انتخاب کنم؟ آیا بین گزینه های فوق العاده گران قیمت و گزینه های ارزان تر تفاوت وجود دارد؟ لطفا راهنمایی کنید

در صورتی که در انتخاب نوع ماساژ و قابلیت ها و مزیت های ان دچار مشکل باشید میتوانید از کمک مشاوران ما بهره مند شوید. مشاوره در خصوص انتخاب مدل ماساژ در مرکز ماساژ آرامکده طراوت جوانی در تهران رایگان است.

ماساژ برای آرامش و کاهش استرس و درمان

بعضی از ماساژها آرامش بخشتر از سایرین هستند و باعث می شوند احساس کنید که در یک ابر بسته قراردارید و دکمه “تنظیم مجدد” روی بدن شما فشار داده شده است. در ادامه چند مدل از بهترین ماساژهایی را که در مرکز ماساژ ما در تهران انجام میشود را برایتان به صورت مختصر توضیح میدهیم. در تعریف ماساژ درمانی که متخصصان ذکر نموده اند امده است که :

مالش و فشار بر روی بافت ها و قسمت های نرم بدن که میتواند به کاهش استرس و فشار عضلانی کمک نماید و همچنین درد ناشی از آسیب ها و صدمات را کمتر و بهتر نموده و به بهبود برخی بیماری ها کمک کند را ماساژ درمانی می گوییم.

ماساژ هپی در تهران

۱- ماساژ سوئدی در منطقه پاسداران و شمال تهران

ماساژ سوئدی یا ریلکسی در عصر کنونی بعنوان یکی از بهترین متدهای ماساژ درمانی در سطح کل جهان شناخته شده است. از مهمترین و اولین هدف های انجام  این ماساژ میتوان به آرام تر کردن و آرامش کل بدن اشاره نمود. ماساژ سوئدی رایج ترین نوع ماساژ درمانی است و در سطح جهان بسیاری از افراد هنگام شنیدن کلمه “ماساژ” به اولین نوع ماساژ که فکر می کنند ماساژ سوئدی است که سعی می کنند به دیگران نیز پیشنهاد بدهند.

۲- ماساژ تایلندی در تهران

ماساژ تایلندی یکی دیگر از برترین انواع ماساژ در دنیا می باشد که بسیار هم رایج است در ماساژ تایلندی تکنیک ها و روش های کششی و همچنین فشار آهسته برای آرامش به آرام تر کردن کل بدن استفاده می گردد ماساژ تایلندی از سالهای خیلی گذشته وجود داشته و به عنوان یک روش درمانی باستانی در دنیا شناخته شده است که بسیار رایج و محبوب نیز می باشد منشا شکل گیری ماساژ تایلندی را کشور هندوستان ذکر نموده اند. ماساژ تایلندی در منطقه پاسداران و در شمال تهران توسط مرکز ما انجام می شود. این روش ماساژ برای افرادی که از گرفتگی عضلات و ماهیچه های بدن رنج می برند جز روش های خوب و مناسب می باشد. چناچه شما در نواحی مفصلی خود احساس درد و یا گرفتگی می کنید می توانید با آسودگی خاطر این وضعیت خود را با ماساژ تایلندی بهبود دهید.

شما برای کسب طالاعات بیشتر میتواند به صفحه اصلی بهترین مرکز ماساژ با قیمت مناسب مراجعه کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن