'معتبر' تجربیات سفر سخت برای پیدا کردن هستند اما در این کشور

رنگارنگ پرچم نماز فلوتر auspiciously سراسر پوشیده از برف محدوده. نیت خوب شناور از طریق نفس زمین ناهموار. مانند

توسط ELEMENTORSITE در 24 اردیبهشت 1399

رنگارنگ پرچم نماز فلوتر auspiciously سراسر پوشیده از برف محدوده. نیت خوب شناور از طریق نفس زمین ناهموار. مانند صد ساله قلعه (dzongs) و صومعه (lakhangs) که درخشش بلورهای سفید و طلا در برابر سرسبز کوهپایه های هیمالیا در بوتان — که به معنی سرزمین اژدها تندر — که غرق در رمز و راز.

احاطه شده توسط دشت هند جنوبی و کوهستانی مناطق تبت از چین به شمال کشور است که به طور طبیعی و به عمد — جدا شده است. خطر ناک فرود پارو در فرودگاه بین المللی می تواند به عنوان مانع به اندازه کافی با تنها هشت خلبانان در جهان آموزش دیده برای مانور افزایش پشته است که در اطراف دره.

یک جوان بوتانی مرد به نظر می رسد پایین در بوتان در شهر و از تهیمفو به عنوان اوایل صبح یکشنبه از انفجار را از طریق ابر.

Scott A. وودوارد

در حالی که کشورهای دیگر تحت فشار قرار دادند برای مقدار — قبل از pandemically زبان البته این کوچک محصور در خشکی کشور با جمعیت تنها 741,700 متمرکز در سفر با کیفیت. کوه اورست نیست دور و حتی آن را احساس بیشتر شبیه به یک قوطی ساردین از صلح آمیز نشست.

بوتان — یا رسما پادشاهی بوتان — می خواستم هیچ کدام از آن و تصمیم گیری در اوایل در بخشهایی از کشور که یکی از منحصر به فرد ترین مقصد در جهان و درخشان قهرمان جهانی گردشگری پایدار.

"به مردم بوتان گردشگری است خیلی بیشتر از فقط تحقق درآمد و رسید گفت:" Dorji Dhradhul مدیر کل گردشگری شورای بوتان. "ما رویکرد گردشگری با هدف افزایش خوشبختی ناخالص ملی در سطح محلی از یک طرف و ایجاد آگاهی از اهمیت و پتانسیل توسعه پایدار در سطح جهانی از سوی دیگر است."

عبارت"خوشبختی ناخالص ملی" ابداع شد و در سال 1972 زمانی که بوتان سپس پادشاه Jigme Singye Wangchuck گفت: "خوشبختی ناخالص ملی مهم تر از تولید ناخالص داخلی."

Scott A. وودوارد

خوشبختی ناخالص ملی یا قدر این شاخص که توسط بوتان اقدامات جمعیت جمعی شادی و رفاه است. نهاد توسط دولت در قانون اساسی بوتان تصویب شده در جولای 2008, آن است که یک نیروی محرک اصلی در پشت این کشور سیاست.

با توجه به خرد overtourism در دیگر نقاط جهان دولت متمرکز با کیفیت بالا و گردشگری از گرفتن بروید. سیاست "ارزش بالا و حجم کم" بود و بعد از تصفیه به "ارزش بالا پایین تاثیر" — کوچک اما تغییر معنی دار است که نشان می دهد بوتان را تغییر دور از شماره های توریستی پایدار سفر, شیوه های.

آیا بوتان شما می خواهید ؟

که ایده آل توریستی به این کشور مرموز?

"او کسی است که یک مسئول و روشنفکر" گفت: Dhradhul اضافه کرد که کسانی که اولویت بندی, طبیعت, فرهنگ و مردم در انتخاب خود را از مقصد سفر این لایحه مناسب. "ما تجربه دست اول چگونه این به طور خودکار منجر به نه تنها احترام و توجه متقابل به هم بسیار شاد و الهام بخش آنهایی که نه تنها برای کسانی که به بازدید از بوتان بلکه برای بوتانی."

دو بوتانی مردان لباس پوشیدن و در یک ghos (سنتی ملی لباس برای مردان) نگاهی به یک استراحت از بازی khuru (سنتی دارت (دارت) در تهیمفو زمینه است.

Scott A. وودوارد

در ماه فوریه سال 2020 بوتان عناوین ساخته شده به عنوان مقامات اعلام کرد روزانه یک توسعه پایدار هزینه (SDF) از $17 شروع در ماه جولای سال 2020 برای کشورهای همسایه که قبلا لذت می برد بدون محدودیت دسترسی داشته باشید.

"البته حتی بوتان خود گردشگری چالش ها از زمان به زمان می گوید:" Dhradhul. "ترین های اخیر یک افزایش ناگهانی در تعداد ورود که از آن معدود کشورهایی است که ما هنوز نمی اعمال می شود 'ارزش بالا و حجم کم' سیاست و در نتیجه تغییر در گردشگری profile."

"در نتیجه فشارها بر ظرفیت حمل از خدمات ما زیرساخت های فرهنگ و طبیعت است."

است و بوتان به ارزش قیمت ؟

برای هر کس دیگری مراجعه بوتان نمی آیند نیست ارزان. بازدید کنندگان باید صرف حداقل 250 $در هر روز در این فصل (بهار و پاییز ماه); per diem می افتد به 200 دلار در زمستان و تابستان.

"حداقل صرف در بوتان را فراهم می کند مسافران با سه ستاره اقامت خصوصی و راهنمای, درایور, همه وعده های غذایی و تمام هزینه های ورودی به آثار تاریخی" توضیح می دهد که جونی Herison مدیر عامل در Druk آسیا سنگاپور مبتنی بر شرکت در سفر.

این مقدار شامل بالاتر SDF از $65 که مشبک دولت 20 میلیون دلار در سال 2018 است.

اعضای سلطنتی در بوتان ارتش انجام در Dochula Druk Wangyel جشنواره یک جشن که در آن بوتان به اعضای نظامی (به جای صومعه) از نو خلق حماسه داستان خدایان جنگ و قهرمانان.

Scott A. وودوارد

و آنچه از اتهاماتی که در طول دیم است که بیش از حد بالا ؟ بررسی از کسانی که رفته اند فکر می کنم نیست.

"این یک لوکس تجربه برای بسیاری از بازدید کنندگان به بوتان" گفت: Herison. "بوتان ارائه می دهد یک تجربه غنی برای قیمت فعلی و این قیمت باید به نظر من تنظیم شود به نگه دارید تا با تورم است."

مسافر فهیم می توانید اضافه کردن هزینه تکمیلی برای بیشتر لوکس اقامت بین المللی توچال گروه هایی مانند امان Como و حواس شش.

یک پناهگاه معنوی

در حالی که تیک تاک خود را Instagram لیست سطل برای بازدید از مشهور ببر آشیانه صومعه ممکن است یک انگیزه اولیه برای بازدید از پادشاهی همهجانبه تجربه نهایت به یاد ماندنی ترین جنبه های بوتان.

"آن را منحصر به فرد معنوی مقصد که در آن مسافر بلافاصله احساس می کند که سبک تر و رسیدن آنها به کشور است. این کامل فرار از جنگل شهری است که بسیاری از ما کار و زندگی و سفر به بوتان می آموزد یک نگاه به زندگی متفاوت" گفت: Herison.

بوتان را پارو Taktsang, همچنین شناخته شده به عنوان ببر آشیانه صومعه.

Scott A. وودوارد

با 72% پوشش جنگل, دیدنی ناهموار کوه زلال دریاچه ها و غنی حیات وحش, بدون شک وجود دارد که بوتان طبیعت بسیار زیبا و بکر. آن است که از این استثنایی محیط زیست که ناشی عمیق باطنی زمین با یک لمس معنویت.

"این بوتانی حمل پیام شادی و به همین دلیل آنها این است که بسیار نزدیک به محیط زیست و احترام و همزیستی آنها با آن" توضیح می دهد که Khedrupchen رینپوچه از Sangchen Ogyen Tsuklag صومعه در Trongsa. "این خود نیز می تواند مردم را به فکر می کنم در مورد آنچه که واقعی واقعی منبع شادی است همه چیز در مورد."

زیرچشمی نگاه کردن در داخل Sangchen Ogyen Tsuklag صومعه.

Scott A. وودوارد

Khedrupchen شد سر از صومعه در تنها 19 سال داشت امروز به سختی 30 مدرن و ظاهری تفکر راهب است که پرشور در مورد آموزه های بودایی و مراقبه شیوه های در دسترس به هر کسی. او با این نسخهها کار از نزدیک با Druk آسیا در Neykor ابتکار یک سری همهجانبه خلوت معنوی در بوتان را پوشش می دهد که انواع مختلفی از تم ها از جمله اخیر "درخواست دلسوزی در مدیریت کسب و کار و زندگی است."

این است که در راستای شکوفایی سلامتی و خوب بودن گردشگری در کشور است که ارائه می دهد یک فرصت برای طول سال سفر به بوتان. استثنایی تنظیم از بوتان را "نی" — و یا سایت های مقدس گفت: به فراوانی فرخنده طبیعی و انرژی معنوی — کلید ساخت کشور یک انتخاب منحصر به فرد برای خلوت.

این Punakha پل معلق رنگی تزئین شده با پرچم نماز.

Scott A. وودوارد

"آن را با چیزهای کوچک مثل جنگل و گل و سپس غذا خوردن آنها و مردم آنها را ملاقات گفت:" Khedrupchen. "پس اگر آنها را عمیق تر و معنوی و الهام بخش قدرت بسیار قوی در اینجا حس شادی و آرامش است بلافاصله منتقل می شود و آن را واقعا زندگی در حال تغییر است."

گرفتن هزينۀ

سفر و ماجراجویی, عکاس, Scott A. Woodward بازدید کرده بوتان هشت بار در 12 سال گذشته. در میان همه مکان ها او را در سفر بوتان است که نزدیک به قلب خود را.

یک راهب خیره را از Punakha Dzong دوم قدیمی ترین dzong در بوتان و صندلی از دولت تا پایتخت نقل مکان کرد و به تهیمفو در اواسط 1950s.

Scott A. وودوارد

"این است که بدون شک الهام بخش ترین مقصد من همیشه عکس," او گفت:. "و به عنوان جمع دور جسمی آن جمع دور فلسفی و معنوی است. بوتان طبیعی نور نرم و طلایی و نماز-پرچم پراکنده برف دربسته در محیط مناظر نفس گیر هستند. دوستانه بوتانی در لباس های سنتی پر کردن شهر شلوغ بازار در حالی که لبخند بر لب راهبان در جریان مارون روپوش ساکن صومعه باستانی که نقطه ناهموار روستا."

در حالی که ببر آشیانه صومعه و Punakha Dzong بیشتر به شدت بازدید و نمادین نقاط مورد علاقه وودوارد سهام با ما مورد علاقه خود را راه مورد ضرب و شتم سایت.

پارو Dzong
در حالی که بسیاری از گروه های تور عادی بازدید Thimpu Dzong رئیس دولت مدنی در پایتخت که در آن پادشاه و ملکه نگه منشی وودوارد ترجیح ساکت تر پارو Dzong.

"این است که اکثر شخصیت و تعداد کمتری از بازدید کنندگان. هنگامی که شما وجود دارد شما باید آزادی کامل برای کشف شگفت انگیز ساختار و قلعه زمینه."

جیمی Langsto دریاچه
از راه دور واقع بین Thimpu و پارو در طول Druk مسیر جیمی Langsto روشن آبهای طبیعی هستند تعجب می کنم. "بکر کوهستانی دریاچه نشسته بالا درخت خط در 3,880 متر ارتفاع است یک پاداش در پایان سفری طولانی در سراسر چندین هیمالیا کوه عبور می کند.

مرد پیاده روی با اسب در برف جیمی Langsto دریاچه واقع 12,800 فوت بالاتر از سطح دریا در طول Druk مسیر بازحمت حرکت کردن در هیمالیا.

Scott A. وودوارد

Sangchen Ogyen Tsuklag صومعه
این شگفت آور 8-قرن lakhang به Khedrupchen و برخی از کشور و ارزش های مذهبی گنجینه های ویژه یک نقاشی دیواری از یک ماندالا به تصویر می کشد خدای Zhitro Lhatsog. پرماجرا و هیبت الهام بخش هشت ساعت رانندگی از پارو به Trongsa و بیشتر از یک ساعت و نیم به صومعه به ارزش مصرف است.

"با کوه ترد نسیم و نور طلایی جریان از طریق این ساختمان تاریخی از آرامش و معنویت از سایت واقعا ویژه است" گفت: وودوارد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب