استخر پیش ساخته فایبرگلاس - هیوندای تولز ایران

الیاف پشم شیشه به عنوان مادهای تقویت کننده و مواد پلیمری مانند رزین به عنوان ماده زمینه است. نکته : تنها ماده

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

الیاف پشم شیشه به عنوان مادهای تقویت کننده و مواد پلیمری مانند رزین به عنوان ماده زمینه است. نکته : تنها ماده ای که هیچ وقت در طبیعت تجزیه نخواهد شد، حتی در مقابل نور مستقیم خورشید همین ورق های کامپوزیتی پلیمری یا فایبرگلاس می باشد. نظافت و رعایت اصول بهداشتی در تمامی مکان های استقرار آبزیان از جمله استخرهای پیش ساخته از نکات بسیار مهم در حین پرورش آبزیان می باشد. این ویژگی باعث شده است تا بتوانید استخر های پیش ساخته را در داخل زیر زمین آپارتمان نیز راه اندازی کنید . تولید به راحتی می تواند بافت ضد لغزش را به پله ها و کف استخر اضافه کند. یکی از نکات بسیار مهم در زمینه بهداشت فضای استخر، ضد عفونی کردن آب بوده که توسط کلر صورت می پذیرد. برای مثال در صورت انجام نشدن تسطیح کف استخر ،استخر شما کج یا همراه با شیب قرار می گیرد. برای برطرف کردن این بغرنج در استخرهای بازتاب میانه استخر را اندکی کمگودتر از کنارههای استخر میسازند. فروشگاه به دلیل فروش بی واسطه محصولات خود از تولید کننده به مصرف کننده ، قیمت محصولات خود را کاهش داده تا خریداران بتوانند با هزینه بسیار پایین تر محصولات برند اینتکس و سایر برند های استخر پیش ساخته را تهیه کنند .

استخر پیش ساخته گرد اینتکس که در ابعاد ( قطر : 488 سانتی متر و ارتفاع : 122 سانتی متر ) تولید شده است ، از جمله استخر های پیش ساخته پر فروش این کمپانی می باشد که با کد intex 28322NP در سراسر دنیا به فروش می رسد ، این استخر پیش ساخته همانطور که از نام و تصویر محصول پیداست به صورت گرد طراحی شده است و ظرفیتی معادل با 19156 لیتر دارد ، بدین ترتیب نیز می توان به حجم آب بسیار بالای آن پی برد ، به همین دلیل نیز شرکت اینتکس یک پمپ تصفیه کن آب قوی را در کنار محصول قرار داده است تا خریداران گرامی بتوانند پس از استفاده مداوم از استخر و با کثیف شدن و کدر شدن آب داخل آن بتوانند ، آب آلوده و کثیف شده استخر را بدون اینکه آن را تعویض کنند در کمترین زمان همان آب را تصفیه کرده و با صرفه جویی در وقت ، آب و هزینه استخری بسیار ایده آل را داشته باشند . استخرهای بتنی موجود در ساختمان های مسکونی و یا ویلاهای شخصی هزینه سنگینی را به شارژ ساختمان یا هزینه های جاری نگهداری از ویلا وارد می کنند، در حالی که نسل جدید استخرهای پیش ساخته ناژو نیازی به سرویس دوره ای و لایروبی برای استفاده نداشته و با صرف تنها 15 دقیقه زمان در هفته، شخص میتواند همیشه از استخری تمیز و بهداشتی بهره بگیرد و بیشتر وقت خود را به جای تمیز کردن و نگهداری, به لذت و تفریج بپردازد. ​This w as created  with the ᠎help of GSA Con tent Gen᠎er​ator D​em oversion!

فروشگاه سعید اینتکس وارد کننده محصولات بادی برندهای اینتکس ، بست وی و اینتایم و مرکز فروش محصولات بادی و تفریحی اصل از جمله استخر بادی، قایق بادی، استخر پیش ساخته، حلقه شنا بادی، تخت بادی، تشک بادی، تشک بادی روی آب، مبل بادی، چادر بازی کودک، جکوزی بادی، پمپ باد اینتکس و پمپ تصفیه آب استخر پیش ساخته با بیش از 18 سال سابقه در ایران می باشد. لولهها را تا تصفیه خانه میکشیم و انتهای آنها را به شیر متصل میکنیم. این محصول دارای درپوش، زیرانداز، پمپ تصفیه شنی/ماسه ای، نردبان 132 سانتی متری، جاروی اسکیمر می باشد. لبههای استخر به اندازه 15 سانتیمتر از هر طرف برای استحکام کلی کار به سمت پایین برگشتهاند تا با ایجاد یک لبه شبیه به ناودانی ، باعث استحکام بیشتر این محصول شود. این محصول که در فروشگاه اینتکس با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد از رویه فایبرگلاسی و بدنه آلومینیومی ساخته شده است به همین دلیل نیز یکی از بهترین و مقاوم ترین استخر های پیش ساخته کمپانی اینتکس می باشد به طوریکه با خیال راحت می توانید این محصول را حتی جایگزین استخر های پتنی ، سیمانی و چوبی بکنید . متریال استخر پیش ساخته چیست؟ یک استخر بتنی، با کیفیت و طراحی خوب به عنوان یک افزودنی دائمی زیبا و لاکچری برای نمای بیرونی یک خانه محسوب می شود و ارزش خانه شمارا بالا می برد.

 Post w as cre ated ​by GSA C᠎ontent Generator DE MO!

با ساخت استخر خانگی، میتوان از ورزش و تفریح بی نظیر شنا در خانه خود استفاده کرد و آرامش و سلامتی را برای خود و خانواده هدیه گرفت همچنین یک جز زیبا و لاکچری برای خانه به حساب می آید و ارزش افزوده بسیاری برای ملک به همراه خواهد داشت. ولی در صورتی که کف زمین استحکام لازم را نداشته باشد، باید کف را بتن آرمه کرد. کف استخر فایبرگلاس، باید به اندازه حداقل 20 سانتیمتر بتن مگر شود. در این مرحله پس از ریگلاژ کردن سطح، عملیات بتن ریزی کف استخر را به اندازه 20 سانتیمتر انجام میدهیم. برای نگهداری استخرهای فایبر گلاس، لازم نیست مانند استخرهای بتنی یا وینیل، آنها را تمیز و پوسته گیری نمایند یا مواد شیمیایی به آنها اضافه کنید. برای کاربری راحتتر استخر و همچنین افزایش حجم مفید، از پلههای تکی در کنارههای استخر استفاده میشود. همین نکته باعث کاربرد این استخرها در مواردی که استخر نزدیک ساختمان است و یا در روفگاردن نصب و تاسیس میشود روز به روز بیشتر شود.