Ashok Gehlot جدید Put-Down از Sachin خلبان: Deceipt توسط "Baby Face"

Ashok Gehlot دولت رانده شده و به آستانه پس از Sachin خلبان شورش.جیپور/ دهلی نو: Sachin خلبان baby face - این ا

توسط ELEMENTORSITE در 30 تیر 1399

Ashok Gehlot دولت رانده شده و به آستانه پس از Sachin خلبان شورش.

جیپور/ دهلی نو:

Sachin خلبان baby face - این است که جدید پرتاب دارت توسط 42 ساله سابق رئیس Ashok Gehlot امروز او به عنوان متهم آقای خلبان خیانت. "او توطئه با بی جی پی برای شش ماه گذشته به پایین آوردن دولت" آقای Gehlot گفت. "هیچ کس استفاده می شود به باور من زمانی که من صحبت از این توطئه.. هیچ کس نمی دانست که یک فرد با چنین بی گناه در صورت انجام چنین چیزی," او اضافه شده است. رئیس جمهوری همچنین با استفاده از "nikkama"شور برای "بی فایده" یا "بی کفایت" برای توصیف رقیب خود را.

آقای Gehlot که وزیر راجستان - Mr خلبان معاون او بود تا هفته گذشته که او اخراج شد توسط کنگره از این و پست های دیگر که او برگزار شد - بستهای آخرین اتهامات عنوان شده علیه آقای خلبان در فیرمونت هتل که در آن برای یک هفته نزدیک به 100 MLAs را انتخاب کرده اند که او بیش از Mr خلبان شده اند پر از سوراخ. خانه سرگرمی شامل نمایش آن از Aamir Khan فیلمهای Lagaan, پخت و پز, کلاس ها و جلسات یوگا.

تمرینات نشان داد هیچ کس شکستن عرق. در خطر است, آقای Gehlot دولت. و این مسئله سنگین از اینکه کنگره را از دست بدهند آقای خلبان اغلب پرچم حزب خود را به عنوان اثبات این که رهبران جوان جدا از راهول گاندی مجاز بازی بزرگ.

اگر کنگره اصرار دارد آن است که هنوز هم باز به استقبال بازگشت آقای خلبان را در برابر آن به شرطی او "بازگشت بدون پیش شرط" که به نظر می رسد به تعلق در باریک به هیچ کدام دسته از امکانات. آقای خلبان اخراج شد به عنوان شماره 2 در Mr Gehlot دولت بوده و علنا متهم توسط وزیر تبانی با مخالف بی جی پی برای پایین آوردن دولت است و به دادگاه رفته به دفع کردن آن در تلاش برای رد صلاحیت او و 18 MLAs جانبداری او از رد صلاحیت شده به عنوان اعضای راجستان مجمع.

هفته گذشته آقای Gehlot پیشنهاد کرد که آقای خلبان بهره مند است از شامپانی ارزیابی از توانایی های خود اعلام کرد که "خوش تیپ بودن" و "زبان انگلیسی خوب" هستند و نه معیارهای واقعی رهبری است. به این لیست امروز او اضافه کرد: "چهره بی گناه".

آقای خلبان رفت و سرکش در کنگره پس از او پرسیده شد که توسط پلیس ایالتی که گزارش به آقای Gehlot در پاسخ به اتهامات در مورد رشوه بودن ارائه شده به کنگره قانونگذاران برای تشویق آنها به حرکت به BJP و پایان آقای Gehlot این مدت به عنوان وزیر. این سیاستمدار جوان چپ جیپور و حاضر به بازگشت او گفته است که هر گونه آشتی باید استوار بر جای آقای Gehlot به عنوان وزیر. این کنگره گفت: آن را نمی سرگرم است که شرط است اما حاضر به کار با آقای خلبان برای پیدا کردن یک مناسب نقش برای او.

زمانی که آقای آزمایشی خود را آغاز کرد شورش او گفت که او تا به حال 30 MLAs با او. تا کنون این تعداد به نظر می رسد به ایستادگی در 18. فاصله به اندازه کافی به کنگره دلیلی برای باور کردن آن به راحتی می توانید زنده ماندن خروج خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de