به عنوان ایالات متحده-چین رقابت افزایش مییابد که همه گیر می تواند شیب قدرت های جهانی در پکن به نفع

رئیس جمهور چین و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حضور در مراسم استقبال در سالن بزرگ مردم

توسط ELEMENTORSITE در 19 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور چین و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حضور در مراسم استقبال در سالن بزرگ مردم در پکن در نوامبر 9, 2017.

فرد دوفور | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر خواهد سوخت در حال حاضر بد رقابت بین آمریکا و چین و حتی می تواند شیب توازن قدرت جهانی در پکن به نفع تحلیلگران می گویند.

تنش در حال حاضر هایش در چند جبهه از همه گیری آغاز شده است. واشنگتن و پکن در حال تیراندازی در یکی دیگر در مورد درست حد و منشاء شیوع کروناویروس. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید تعرفه دوباره. دو کشور حتی squabbled در مورد دریای چین جنوبی موضوع است.

این بیماری همه گیر خواهد شد "افزایش متحده-چین استراتژیک رقابت می گوید:" جهانی خطر سیاسی مشاوره Verisk Maplecroft.

"Coronavirus همه گیر است که بدون شک دامن زدن به افزایش تنش های سیاسی بین آمریکا و چین" هوگو برنان مدیر آسیا و تحلیلگر در Verisk Maplecroft نوشت: در چهارشنبه, توجه داشته باشید, پیش بینی است که این ویروس باقی خواهد ماند یک منبع کلیدی از اصطکاک برای 12 ماه آینده.

"در زمان بحران جهانی رقابت تمایل به تشدید به جای آباته. Coronavirus بحران منجر به وخامت بیشتر در حال حاضر مزمن بد روابط بین چین و آمریکا" The Economist Intelligence Unit (EIU) اضافه شده در توجه داشته باشید در روز چهارشنبه. "Coronavirus بیماری است نه علت مشکلات در ایالات متحده و چین روابط آن صرفا تشدید روند که وجود داشته برای سال ها به عنوان دو کشور رقابت برای تسلط اقتصادی."

این بیماری همه گیر است بنابراین به احتمال زیاد برای سرعت بخشیدن به ایجاد توازن جهانی قدرت اقتصادی از غرب به شرق در سال آینده است.

واحد اطلاعات اکونومیست

هر دو غول اقتصادی شده اند درگیر در یک جنگ تجاری برای چند سال گذشته است که ریخته به اختلافات در حقوق مالکیت معنوی و تکامل به مسائل بزرگتر مانند تکنولوژی تسلط. در ماه ژانویه دو کشور رسیده فاز یک معامله قبل از ویروس رسید. اما آینده از آن مقابله است که در حال حاضر در سوال — در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن را در حال حاضر "ثانویه" به همه گیر و تهدید تعرفه های جدید در پکن در اقدامی تلافی جویانه برای آن ویروس پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد برای ساختن انتخابات ریاست جمهوری در اطراف یک "سرزنش چین" صف آرایی تماس برنان گفت: و اگر او دوباره انتخاب, این امر منجر به چهار سال دیگر از "متمرد روابط" با پکن است.

پکن را با استفاده از بحران به عنوان فرصتی برای گسترش نفوذ جهانی

مهمتر هر چند با وجود ضد چین شعارهای تحلیلگران می گویند که این بیماری همه گیر به احتمال زیاد سرعت تغییر در قدرت جهانی از غرب به شرق است.

چین متهم شده است نه فقط آمریکا بلکه در انگلستان و استرالیا برای آن پاسخ اولیه به وقوع آن مورد انتقاد قرار گرفته بود آهسته و غیر شفاف است.

اما که نمی خواهد متوقف کردن غول های آسیایی از گسترش خود در سطح جهان است. چین حتی می تواند با استفاده از بحران به عنوان یک فرصت برای بالا بردن مشخصات آن و گسترش نفوذ خود به ویژه بیش از کشورها سخت-ضربه گیر با ارائه بسیار مورد نیاز پشتیبانی از تحلیلگران می گویند. پکن در حال حاضر سوار بر به اصطلاح ماسک دیپلماسی ارسال تجهیزات پزشکی به کشورهای آسیب دیده.

به ویژه در چین می تواند به سیمان بیشتر حضور خود را در بخش هایی از آفریقا شرق اروپا جنوب شرقی آسیا و آمریکای لاتین گفت: EIU.

Kaho یو ارشد آسیا و تحلیلگر در Verisk Maplecroft با اشاره به سه عامل: پکن را "تهاجمی جهانی تبلیغات کمپین ترویج نقش چین در سرکوب ویروس" بلندی رکود اقتصادی جهانی است که sap اشتها بسیاری از رهبران به سرزنش خود بزرگترین شریک تجاری برای چگونه آن را به کار گرفته شیوع و همه گیر "تأکید فقدان رهبری آمریکا در صحنه جهانی."

موارد در آمریکا به ضرب گلوله کشته اند تا آن را به بدترین آمار کشور در حالی که دولت چین داده ها نشان داد شیوع این بیماری فروکش کرده است به چند مورد از یک روز در سرزمین اصلی است.

آن سه عامل این شرکت گفت: ممکن است در نتیجه "چین قدرت و نفوذ در حال افزایش" اگر چه آن تاکید کرد این است که هنوز خیلی زود به بگویید.

بعلاوه اقتصادی خرید اینترنتی از جهانی همه گیر خواهد شد که "طولانی مدت" تاثیر بر توسعه ایالات متحده و کشورهای اروپایی به EIU گفت. که به دلیل اقدامات مالی و پولی است که این کشورها باید برای مقابله با بحران خواهد شد در نتیجه بیشتر وابستگی به پول آسان و بدهی باعث سال از رشد کندتر است.

از سوی دیگر چین به سادگی به موجب اولین بار برای خروج از بحران خواهد شد و همچنین برای اولین بار بود به بهبود اقتصادی گفت: EIU.

"این بیماری همه گیر است بنابراین به احتمال زیاد برای سرعت بخشیدن به ایجاد توازن جهانی قدرت اقتصادی از غرب به شرق در سال های آینده" به EIU گفت. "مگر اینکه کشورهای توسعه یافته تغییر دهد و به دنبال یک کاملا متفاوت اقتصادی راه پس از بحران فاصله بین آهسته در حال رشد در غرب و از لحاظ اقتصادی پویا شرق است به احتمال زیاد به گسترش."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im