به عنوان مردم به دنبال امن تر, مشاغل, برخی, تبدیل خانه های خود را به مراکز تماس

Reysie Beekmann یک NexRep عامل با پسرشReysie Beekmannزمانی که گری Britton بیش از Teladoc در تماس با مرکز عملیا

توسط ELEMENTORSITE در 29 تیر 1399

Reysie Beekmann یک NexRep عامل با پسرش

Reysie Beekmann

زمانی که گری Britton بیش از Teladoc در تماس با مرکز عملیات شش سال پیش او دوری برون سپاری مدل و استخدام به طور انحصاری در خانه پس, پشتیبانی تکرار می تواند بخشی از فرهنگ شرکت. استراتژی خود را کار می کرد تا زمانی که افزایش تقاضا در اوایل سال جاری از coronavirus مجبور Britton به نگاه در جاهای دیگر.

"ما حجم تماس فقط از طریق رفت سقف" گفت: Britton زندگی می کند که در منطقه دالاس.

Teladoc ارائه می دهد پزشکی مجازی بازدیدکننده داشته است یک کسب و کار پررونق به عنوان بسیاری از بیمارستان ها در ظرفیت و بیماران ترجیح می دهند به ماندن در خانه برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بالقوه به Covid-19. برای کمک به مدیریت سنبله Britton تبدیل به NexRep که استخدام پیمانکاران در سراسر کشور برای تماس با مرکز کار می کنند.

NexRep an 11-year-old شرکت ساخته شده بود برای این لحظه. تکرار آن کار از راه دور اجازه می دهد آنها را به ماندن در خانه با بچه های خود و یا بستگان بیمار در صورت نیاز. در طول زمان همه گیر NexRep فعال است Teladoc به گسترش تماس با کارکنان مرکز 40 درصد و یا بیشتر در هفته است. آموزش و پرورش شده است یکی دیگر از بازار بزرگ با دانشگاه های سراسر کشور رفتن از راه دور و نیاز به پاسخ به یک سیل از دانش آموز و والدین سوالات.

استخر کارگران موجود به NexRep است که در تمام زمان بالا با آمریکا فرو رفته در آن بدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ. آخرین گزارش اشتغال نشان داد که تعداد مدعیان بیکاری بالغ بر حداقل 1 میلیون برای یک 17th, هفته, و مهمان نوازی و سفر صنایع در حوزه های نابود شده است.

مواد غذایی تحویل دهنده Instacart مانند Teladoc دیده است رشد عظیم دادن به مصرف کنندگان یک راه برای به دست آوردن ملزومات خود را بدون رفتن به فروشگاه. یک Instacart سخنگو گفت: این شرکت افزایش یافته است و مراقبت از آن تیم با 15 برابر با کمک از NexRep و افزوده است عوامل از شرکت هایی مانند هیلتون و هرتز.

بهتر از 'کمرشکن کار'

تامارا گوردون 40 ساله مادر تنها در آتلانتا پیوست NexRep در ماه آوریل به کار در Instacart حساب. گوردون تمام وقت, عمومی, معلم مدرسه بود که کار یک شبه تغییرات در آمازون انبار سه شب در هفته برای تکمیل درآمد خود را.

گوردون گفت: او خسته بود از "کمرشکن کار" را به عنوان به خوبی به عنوان درایو 45 دقیقه ای هر راه به انبار. زمانی که coronavirus اعداد شروع به افزایش او مواجه اضافه شده نگرانی از آلوده کردن خودش و بچه های نوجوان بنابراین او شروع به دنبال شغل او می تواند انجام دهید از صفحه اصلی. از طریق Facebook پست او در سراسر NexRep.

گوردون مجبور به قطع پرداخت از بین 15 $و $18 ساعت در آمازون به 10 دلار در NexRep. اما او می شود به انتخاب خود ساعت و می توانید از کار با او در تعطیلات ورود از ساحل و یا در حالی که بازدید از خانواده در کانکتیکات. برای Instacart او دستگیره چت های متنی و یا تماس های تلفنی از مردم که نمی دریافت سفارش خود را یا فرستاده شد کالاهای آسیب دیده.

تامارا گوردون و بچه ها او را در تور دلفین در گرجستان

تامارا Gordon

"من می روم خانه کودکان و نوجوانان در شب در حالی که رفتن به آمازون و فوق العاده بود خسته کار در طول روز" گوردون گفت. "من واقعا دوست دارم این انعطاف پذیری NexRep. این مکمل معلم من درآمد که من نیاز به انجام است."

عروسکی Liaw, NexRep مدیر عامل شرکت گفت: شرکت خود را دریافت 7,000 برنامه های یک هفته تا اواسط ماه ژوئن تا از 2000 قبل از همه گیر. NexRep اضافه 4,000 موقعیت خود را در سه ماه, او گفت:.

کارگران را به طور معمول بین 10 دلار و 25 دلار در هر ساعت به طور متوسط $12 $14, Liaw گفت. در حالی که آنها شغل با درآمد بالا, آنها می توانند به عنوان یک جایگزین برای افرادی که مشغول به کار در کارخانه ها و یا سوپر مارکت ها و در حال حاضر نگران بیمار شدن. آنها همچنین می تواند کمک Uber و Lyft رانندگان که باید دیده ridership شاقول.

کارکنان باید درک کنند که این قرارداد کار می کنند بدین معنی که نمی توانید مزایای بهداشت و درمان و یا زمان تعطیلات. Liaw گفت که همه واضح و روشن از ابتدا.

"شما لازم نیست به افشای خودتان را به Covid و شما لازم نیست که برای رفت و آمد" Liaw گفت. "این مشاغل نیست به دست آوردهای آموزشی و شما در واقع می تواند نگه داشتن خود و خانواده امن است."

NexRep تمام سعی و کوشش به دلیل در چشم انداز قبل از استخدام آنها و اختصاص آنها را به پروژه. Liaw گفت: این شرکت تنها می پذیرد 3 درصد به 5 درصد از متقاضیان. پس از پیوستن به آنها و رفتن را از طریق آموزش مجازی و گواهینامه عوامل رسیدن به برنامه ساعت خود را و می توانید از هر نقطه به عنوان طولانی به عنوان آنها را جامد و اتصال به اینترنت.

NexRep مدیر عامل عروسکی Liaw

NexRep

Reysie Beekmann مشغول به کار بود در یک بیمارستان در کلرادو در ماه مارس مجبور به استعفا شد و پس از مدارس بسته به طوری که او می تواند در خانه بمانند و با او 7 ساله پسر. Beekmann 30 و سعی کرده بود NexRep در گذشته اما نمی تلاش بسیار به آن است. در حال حاضر نیاز به درآمد او را با قرار دادن در 40 ساعت یا بیشتر در هفته شروع به عنوان اوایل به عنوان ساعت 3 صبح که اجازه می دهد تا او را به صرف روز با پسرش.

Beekmann با این نسخهها کار به عنوان یک امتیاز برای شرکت هایی که زمین محصولات تناسب اندام در تلویزیون برنامه های تبلیغاتی. او را بدست آورده کمیسیون از فروش و می توانید بیشتر اگر اضافه کردن مشتریان به خرید خود را در حالی که در تماس است. Beekmann گفت: او را به دست آورده تا آنجا که در مورد $1,400 در یک هفته و به طور کلی می کشد در دو تا سه برابر درآمد او از بیمارستان که در آن او کار می کرد در آموزش و پرورش است.

"اگر من یک روز در حال حاضر و می خواهید به آن را تشکیل می دهند, من همیشه می توانید آن را انجام دهید" گفت: Beekmann. "بزرگترین نقطه فروش است قادر به در خانه و صرف زمان بیشتری را با خانواده خود را."

آوردن کار به ایالات متحده آمریکا,

NexRep با استفاده از فن آوری از Five9 که مبتنی بر ابر نرم افزار قدرت مراکز تماس. مانند بسیاری از ابر نرم افزار ارائه دهندگان Five9 در قیمت سهام آمار یک رکورد در این ماه است و تا 71 درصد در سال به عنوان سرمایه گذاران که کار از خانه روند در اینجا به ماندن است.

Five9 مدیر عامل روآن ترجمه شده گفت که او انتظار برای دیدن یک "onshoring" از نیروی کار به عنوان شرکت های با حال گسترش پشتیبانی از مشتری نیاز می دانیم که آنها می توانید نگه داشتن هزینه های پایین در داخل کشور با داشتن افراد کار از راه دور.

"با ده ها میلیون نفر از مردم از کار آن احساس می کند مانند یک فرصت عالی برای رفتن پس از آن استعداد و آنها را قادر به انجام پشتیبانی از مشتری از خانه های خود" ترجمه شده گفت:.

در مقایسه با Five9, Teladoc سهام است که با داشتن حتی بزرگتر در سال 160%. این شرکت اعلام کرد در ماه آوریل که بازدیدکننده داشته است در سه ماهه اول شروع به پریدن کرد 92 درصد از سال پیش از آن و در آن پیش بینی شده است که بازديد سال را به صعود از 4.1 میلیون دلار در سال 2019 به بین 8 میلیون و 9 میلیون در سال 2020 است.

Five9 و Teladoc این سال

CNBC

در حالت عادی زمان Britton عمل Teladoc در تماس با مرکز با 325 تا 400 عوامل حملات بالاتر در فصل آنفولانزا و کمتر از تابستان است. Britton گفت: او می تواند بگوید از خوشه در ماه مارس بود که او نیاز به رفتن به دور مردم بیشتر از او می تواند از استخدام.

NexRep بود قادر به آوردن 175 مردم تقریبا حق دور. اما Britton گفت که فقط به عنوان مهم به عنوان نیروی انسانی تا به سرعت است که با داشتن ظرفیت به مقیاس زمانی که تقاضا کاهش مییابد.

"نکته کلیدی در مورد استفاده از outsourcers است که شما باید توانایی به سطح شیب دار بالا و پایین سطح شیب دار سریعتر" Britton گفت.

تماشا کنید: Five9 مدیر عامل شرکت می گوید coronavirus شتاب تصویب تماس با مرکز نرم افزارtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب