Arvind Kejriwal, هشدار بیمارستان: "نمی تواند به نوبه خود به دور مشکوک COVID موارد"

Coronavirus: Arvind Kejriwal هشدار داد دهلی بیمارستان ها در برابر پنهان کردن شماره های موجود تختبرجستههیچ کمبو

توسط ELEMENTORSITE در 17 خرداد 1399

Coronavirus: Arvind Kejriwal هشدار داد دهلی بیمارستان ها در برابر پنهان کردن شماره های موجود تخت

برجسته

  • هیچ کمبود تخت برای coronavirus بیماران: Arvind Kejriwal
  • او گفت: برخی از بیمارستان ها "انجام فساد"
  • بیمارستان ها باید مخفی کردن شماره در دسترس تخت او گفت:
دهلی نو:

وجود دارد هیچ کمبود تخت برای بحرانی coronavirus بیماران در دهلی و هیچ کس نشان دادن علائم باید تبدیل دور, وزیر, Arvind Kejriwal گفت: امروز در میان انتقاد و شکایت در رسانه های اجتماعی بیش از اتهام عدم توجه از بیمارستان به کسانی که در حال تبدیل شدن به بستری شدن. آقای Kejriwal گفت: برخی از بیمارستان ها در حال "انجام فساد" و آنها نمی خواهد در امان خواهد بود.

"برخی از بیمارستان ها در حال انکار ورود به COVID-19 بيمار. من هشدار کسانی که فکر می کنم آنها خواهد بود قادر به انجام black-بازاریابی تخت با استفاده از نفوذ خود محافظ از احزاب دیگر شما نمی خواهد در امان خواهد بود" آقای Kejriwal گفت.

"لطفا اجازه دهید چند روز برای ما به این نوع. ما بررسی خواهد شد و اقدام علیه کسانی که امتناع از بیماران حتی زمانی که تخت در دسترس هستند... برخی از آنها درگیر در بازاریابی تخت" وزیر گفت.

رئیس جمهوری گفت: سیستم بهداشت و درمان در سرمایه های ملی خواهد شد اما در صورت سقوط هزاران نفر از افراد بدون علامت صف برای تست. او گفت: تست باید برای تنها کسانی که علائم نشان می دهد برای جلوگیری از overrunning سیستم بهداشت و درمان ظرفیت برای درمان مردم است.

دهلی ثبت 1,330 تازه coronavirus موارد در جمعه گرفتن COVID-19 شمارش در شهر فراتر از 26,000-علامت گذاری به عنوان و تعداد مرگ و میر به دلیل بیماری شروع به پریدن کرد به 708 مقامات گفت.

برخی از توییتی که آنها ساخته شده بودند به اجرا از یک بیمارستان دیگر و خودداری از پذیرش و یا تست با وجود نشان دادن علائم.

"ما راه اندازی یک برنامه تلفن همراه برای جلوگیری از سیاه بازاریابی تخت. ما فکر ساخت اطلاعات در مورد تعداد تخت و هواکش در بیمارستان ها شفاف است. وجود داشت داد و بیداد بیش از آن را به عنوان اگر ما مرتکب جرم" آقای Kejriwal گفت.

دهلی وزیر بهداشت Satyendar جین در روز جمعه گفت: "موضوع" بود که برخی از بیمارستان ها در حال به روز رسانی داده ها در دهلی دولت coronavirus نرم افزار ردیابی در زمان و یا بد نمایش دادن داده های واقعی که بیماران تماس بگیرید.

"بيماران گرفتن داده ها در بیمارستان قبل از, که دهلی تاج نرم افزار است که تلاش برای رفع. ما در حال ساخت تخت بیمارستان داده های زنده و real time به زودی" آقای جین اضافه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن