اپل هنوز هم مقدار زیادی از اتاق را برای رشد در حدود 3.5 تریلیون بخش بهداشت و درمان مراقبت

جف ویلیامز افسر ارشد عامل Apple Inc., صحبت می کند در طول یک رویداد اپل در استیو جابز تئاتر در اپل پارک در 12 س

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

جف ویلیامز افسر ارشد عامل Apple Inc., صحبت می کند در طول یک رویداد اپل در استیو جابز تئاتر در اپل پارک در 12 سپتامبر 2018 در کوپرتینو کالیفرنیا.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

اپل تا جاه طلبی های بزرگ برای حرکت به مراقبت های بهداشتی زمینه است. مدیر عامل شرکت تیم کوک یک بار مراجعه به سلامت به عنوان شرکت "بزرگترین کمک به بشریت است."

در پنج سال گذشته یا بیشتر این شرکت ساخته شده است یک داخلی تیم کارکنان و پزشکان و مربیان بهداشت و مهندسین. آن را به توسعه بهداشت و درمان متمرکز بر نرم افزار و سخت افزار آغاز شده و حتی کلینیک های پزشکی برای کارکنان خود.

اما با بتن استراتژی و پزشکی دستیابی به موفقیت مانند غیر تهاجمی فشار خون یا قند خون نظارت می تواند انجام بسیاری بیشتر. پیش از آن جهان گسترده ای توسعه در کنفرانس (WWDC) در هفته آینده, در اینجا چیزی است که مردم در سلامت و تکنولوژی بخش فکر می کنم اپل نفوذ و دستاوردها تا کنون -- و که در آن نیاز به رفتن به بعدی.

آنچه در آن انجام می شود تا کنون

اپل یک کشت از محصولات و خدمات در مراقبت های بهداشتی.

اولیه آن محصول است که سازمان دیده بان اپل و سلامت هر دو عمده مورد استفاده و نقطه فروش. آن smartwatch دستگاه ارائه می دهد فعالیت های ردیابی ضربان قلب نظارت یک نوار قلب برای تشخیص بی نظمی با قلب, ریتم, سقوط, تشخیص, هشدار یکپارچگی با شخص ثالث برنامه های سلامت ،

دیده بان اپل دارای مزایای دیگر اما به طور کلی "بزرگترین مورد استفاده برای اپل واچ هنوز باقی مانده بهداشت گفت:" بن Bajarin یک تحلیلگر با استراتژی های خلاق و متخصص در تکنولوژی مصرف کننده.

هنریک Berggren, بنیانگذار دیابت متمرکز مجازی کلینیک پزشکی با نام ثابت, بهداشت, گفت, ساعت اپل, است, مفید ترین زمانی که آن را می آید به ردیابی ورزش و ترکیب داده های موجود از قند خون, دستگاه های ردیابی. بسیاری از ثابت و سلامت بیماران در حال حاضر ساعت اپل یا اپل و گروه را نگاه کنید که داده ها علاوه بر قند خون آنها و عادات غذا خوردن. "است که ورزش بخشی از آنها در حال انجام به خوبی امروز," او می گوید.

فراتر از تماشای معاون رئیس جمهور از تکنولوژی کوین لینچ در حال کار به اجازه دهید مشتریان آوردن اطلاعات پزشکی از جمله نتایج آزمایشگاهی و سابقه پزشکی خود را به اپل. که نرم افزار شناخته شده به عنوان اپل پرونده سلامت است که در ادامه به گام های, اما هنوز هم برگزار شد به این واقعیت است که مصرف کنندگان باید به یاد داشته باشید که پزشکان و بیمارستان ها آنها بوده است در سال های اخیر و با ورود به این سیستم به طور جداگانه.

این شرکت همچنین کیت توسعه نرم افزار برای توسعه دهندگان شخص ثالث برای ایجاد سلامت برنامه های کاربردی. در میان بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود است ResearchKit که کمک می کند تا دانشگاهیان جذب مردم را به آزمایش های بالینی از طریق دستگاه های تلفن همراه.

داخلی اپل در کالیفرنیا کارکنان می توانند با استفاده از یک سیستم مراقبت های بهداشتی شناخته شده به عنوان AC سلامتی. شرکت نمی کند و صحبت در مورد آن بسیار نمی توان گفت که آیا این طرح به گسترش آن درمانگاه به مصرف کنندگان به طور گسترده تر. در حال حاضر آن را به احتمال زیاد به عنوان یک راه برای سلامت تیم برای یادگیری در مورد عمل تحویل پزشکی - و نه فقط فن ساختمان.

در طول Covid-19 گیر اپل همکاری با گوگل برای انتشار, تماس, تکنولوژی ردیابی برای تلفن های همراه است که سلامت عمومی محققان می توانید استفاده کنید برای ساخت برنامه های کاربردی برای ردیابی قرار گرفتن در معرض ویروس. این شرکت دیده می شود بیشترین کشش که در اروپا و آسیا.

وزن جوانب مثبت و منفی

پزشکان احساسات متناقضی در مورد نقش مصرف کننده بهداشت و سلامت دستگاه ها از جمله اپل ،

در حالی که برخی صعودی در توانایی های بالقوه خود و دیگران می گویند که آن را بسیار دست و پا گیر برای آنها به تجزیه و تحلیل این بیمار-تولید اطلاعات و آنها در حال حاضر نمی پرداخت برای کار اضافی. بسیاری از آنها به سادگی حاضر به نگاهی داده ها از دستگاه های پوشیدنی.

زمانی که جان Koetsier یک تکنولوژی مشاور و نویسنده سعی کردم به سهم خود اپل دیده بان داده های با پزشک او در اصل گفت: برای نگه داشتن آن به خود است. Koetsier شده بود ردیابی خود را مصرف غذا و وزن و ورزش خود را. اما دکتر گفت که او تا به حال بیش از حد بسیاری از منابع اطلاعات در حال حاضر و احساس ضعف.

نیز وجود دارد سوال در مورد دقت و صحت دستگاه های پوشیدنی که ردیابی داده های سلامت.

"من اعتماد اپل گام ردیابی اما ضربان قلب من بیشتر نگران," دکتر گفت: جاش Emdur های پزشکی از راه دور, دکتر, با SteadyMD. Emdur گفت: او یک بار بستری بیمار به بیمارستان چند سال پیش به دلیل یک اپل دیده بان نتیجه اما آن را تبدیل به یک هشدار اشتباه است. او اذعان دارد که این اطلاعات به نظر می رسد به بهبود پس از آن, و او در حال حاضر با استفاده از اپل به عنوان یک ساعت سلامت قلب ابزار غربالگری. اما او هنوز توصیه های پزشکی دستگاه مانند یک Zio قلبی مانیتور به عنوان یک پیگیری.

"به استفاده از - تولید اطلاعات عملی از دستگاه های مانند اپل دیده بان آن نیاز به ادغام بهتر با پرونده سلامت الکترونیک داشبورد بنابراین یک تیم مراقبت می روند و این همه می آید در راه ساخت یافته," او گفت:.

نیویورک-بر اساس متخصص قلب و عروق دکتر جفری Wessler می گوید: اپل واچ ارائه می دهد مزایای بیشتر از مضرات. "این واقعا یک کاتالیزور برای این صنعت به دلیل این نخستین بار بود که یک مصرف کننده دستگاه شروع به نفوذ به محيط بالينی در حجم بالا راه" گفت: Wessler که اجرا می شود پیشگیرانه سلامت قلب کلینیک به نام ضربان قلب. "

اما او اشاره می کند که می توان آن را خسته کننده بیماران در آمده با یک مورد اپل دیده بان خواندن اما بدون عوامل خطر. در آن صورت وجود ندارد ممکن است روشن درمان مسیر و آنها به سادگی به خانه برگردانده و گفته به در آمده اگر آنها نشانه توسعه.

"مصرف بازدیدکننده داشته است و زمان دور از افرادی که واقعا نیاز به ما گفت:" Wessler.

بزرگتر شرط امکان پذیر است

اپل می تواند پول در سلامت با استفاده از آن به عنوان یک راه به بازار و فروش بیشتر از دستگاه های خود را. اما وجود دارد مقدار بزرگتر فرصت در حدود 3.5 تریلیون بخش بهداشت و درمان مراقبت.

این شرکت در حال حاضر اعلام کرد مشارکت با شرکت های بیمه مانند Aetna که در آن کاربران می توانند "کسب کردن" هزینه یک دستگاه با درگیر شدن در رفتارهای سالم. همچنین صحبت کردن با برخی از خصوصی برنامه های مدیکر در مورد پرداخت یارانه هزینه دستگاه برای سالمندان است.

تصور کنید اگر این شرکت می تواند به نحوی ساخت یک بدن از شواهد بالینی برای رسیدن به کسب و کار گرفتن در معرض خطر برای جمعیت. اگر آن را واقعا می تواند ثابت کند که آن می تواند به بهبود کیفیت مراقبت و پایین آوردن هزینه های است که می تواند یک فرصت بزرگ است. که چشم انداز را از چندین سال برای رسیدن به, اما آن را قطعا دیدار با طبخ هدف از داشتن یک تأثیر عمده ای در مراقبت های بهداشتی.

یکی دیگر از بازی تعویض خواهد بود اگر اپل می تواند به معرفی بیشتر پیچیده سنسور از جمله غیرتهاجمی قند و یا نظارت بر قند خون یا فشار خون مانیتور. که در آن نقطه دستگاه خود را می تواند رسیدن به یک مقدار بزرگتر در بازار -- 6 در 10 آمریکایی ها - با یک یا بیشتر از بیماری های مزمن و همچنین به عنوان پیشگیری است. بیش از 1 در 3 آمریکایی, به عنوان مثال, در معرض خطر ابتلا به دیابت نوع 2 است.

"اگر آنها با یک قند خون یا فشار خون مانیتور بود که غیر تهاجمی و مستمر این امر می تواند یک بازی کامل تعویض" گفت: Berggren. "این چیزی است که ما در مورد رویای دیده بان."

"من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از فرصت برای اپل هنوز هم در فضای" گفت: Bajarin. "برای من این واقعا بستگی پیشگیرانه سلامت (ع) که واقعا گسترش بالقوه از دیده بان اپل."

دیگر کارشناسان پیشنهاد زیر مناطقی که اپل باید به آینده:

خواب بهتر ردیابی: "من دوست دارم برای دیدن بیشتر در این جهت," دکتر گفت: Calvin وو یک متخصص غدد با ثابت سلامت. "آنها فقط خراش سطح در خواب است."

پزشکی از راه دور: Wessler این متخصص قلب و عروق معتقد است که وجود دارد نیاز به یک واسطه لایه است که کمک می کند تا تریاژ بیماران. به جای عجله به اتاق اورژانس و یا به یک متخصص اپل می تواند مستقیم بیماران به صورت آنلاین مشاهده و حتی پیشنهاد خود مبتنی بر تصویری آنلاین پزشکی خدمات.

بیشتر به سلامت زنان تمرکز: چند تن از پزشکان می خواستم برای دیدن مطلب کامل ردیابی برای قاعدگی باروری و بهداشت باروری.

بیشتر همکاری و ادغام با دیگر دستگاه های پزشکی: اپل در حال حاضر دارای روابط نزدیک با شرکت Dexcom در دیابت, فضا, اما پزشکان موافقت کرد که این امر می تواند مفید به گسترش است.

بیشتر اعتبار آزمایش های بالینی را Emdur های پزشکی از راه دور, دکتر, اعتماد به نفس بیشتری در مورد امکانات پزشکی در محصولات خود از جمله آریتمی تشخیص است. اپل تا به انجام برخی از آزمایشات اما آن می تواند دو برابر کردن.

مواد غذایی ورود: کمک به مردم پیگیری محتوای تغذیه ای مواد غذایی خود را فرصت دیگری است. تصور کنید که گرفتن یک عکس از مواد غذایی و الگوریتم های کشف کردن آنچه در مواد غذایی است. "این واقعا سخت و مشکل است اما اگر هر کسی می تواند آن را حل کند که احتمالا اپل" گفت: Berggren.

تمرکز بیشتر در سالمندان: این شرکت با سقوط-قابلیت تشخیص و بسیاری از آن سلامت قلب ویژگی های مفید برای سالمندان, اما آن را می تواند انجام دهد بیشتر به دستگاه های خود را بیشتر در دسترس تر قرار گرفتند.

اپل پرداخت یکپارچگی: اپل می تواند با استفاده از تخصص خود در پرداخت به کمک مردم حرکت خود را در مراقبت های بهداشتی صورتحساب.

بیشتر ویژگی های بهداشتی در Airpods: برای Bajarin از استراتژی های خلاق که آشکار حرکت می کند. آن را آسان تر برای اندازه گیری برخی از اعضای حیاتی و موثر بدن از گوش که می تواند آن را به یک قدرتمند سلامت متمرکز پوشیدنی.

خود را در سیب سلامت محصولات مورد علاقه? اجازه دهید ما می دانیم در @CNBCTech.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب