اپل نسخه های مطالعه از فروشگاه App 30 درصد کاهش جلوتر از تیم کوک در کنگره شهادت هفته آینده

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک ارائه سخنرانی در طول سال 2019 اپل در سراسر جهان توسعه دهنده کنفرانس (WWDC) در سان خ

توسط ELEMENTORSITE در 1 مرداد 1399

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک ارائه سخنرانی در طول سال 2019 اپل در سراسر جهان توسعه دهنده کنفرانس (WWDC) در سان خوزه مرکز کنوانسیون در ژوئن 03, 2019 در سن خوزه ،

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

روز دوشنبه مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک ملحق خواهد شد مدیران ارشد از آمازون, Facebook و گوگل در یک جلسه قبل از کمیته قضایی مجلس به عنوان بخشی از یک تحقیقات ضد تراست به شرکت های فن آوری.

برای طبخ این سوال است که انتظار می رود به مرکز در اطراف فروشگاه برنامه اپل است که تنها راه برای مصرف کننده نصب نرم افزار بر روی آی فون. برای سال توسعه دهندگان مدعی شده اند که اپل درگیر در ضد رقابتی رفتار با شکایت محور در اطراف اپل 30 درصد کاهش دیجیتال کالا و شیوه های کسب و کار مانند نیاز به توسعه دهندگان برای استفاده از اپل سیستم پرداخت برای خرید دیجیتال.

روز شنبه, اپل, ارائه برخی از استدلال و دفاع از فروشگاه App است که می تواند عامل به هفته آینده شهادت. در حالی که این شرکت می گوید این یک پیش نمایش از آنچه طبخ می گویند در روز دوشنبه شنیدن آن سفارش مطالعه از تجزیه و تحلیل گروه های منتشر شده در روز چهارشنبه است که در می یابد که در فروشگاه برنامه اپل هزینه و شیوه تا حد زیادی در خط با دیجیتال دیگر بازار از جمله Google Play app store و Appstore آمازون.

"کمیسیون نرخ شارژ دیجیتال بازار بیشتر شبیه به فروشگاه برنامه مانند دیگر برنامه ها و بازی های ویدئویی دیجیتال, بازار, به طور کلی حدود 30%" نویسندگان این مطالعه نوشت.

اپل-حمایت مطالعه چهار یافته های مهم:

  • اکثر برنامه فروشگاه شارژ همان 30 درصد کاهش در محصولات دیجیتال.
  • خرده فروشان سفر رزرو خدمات و دیگر بازارهای شارژ می تواند بیش از 30 درصد برای خدمات خود را.
  • توزیع نرم افزار از طریق فروشگاه app است که کمتر گران تر از توزیع از طریق آجر و ملات و خرده فروشان.
  • دیگر فروشگاه های برنامه و دیجیتال بازار اغلب نیاز کاربران خود را به استفاده از پرداخت درون برنامه ساز و ناکرده فروشندگان از هدایت خریداران به پایان معامله در محل دیگری.

خانه پروب به شرکت های فن آوری خواهد شد در نتیجه در اجرای اما ممکن است خار قانون است که می تواند محدود کردن اپل و دیگر شرکت های فن آوری. این کاوشگر در ماه ژوئن اعلام شد 2019 و جمع آوری مدیر عامل شهادت یکی از مراحل نهایی را قبل از تکمیل این تحقیقات که در نتیجه پیشنهاد جدید قانون. طبخ قبلا به نظر می رسد قبل از سنا در سال 2013 به بحث در مورد اپل سیاست های مالیاتی.

فروشگاه برنامه اپل است که یکی از این شرکت مهم ترین خدمات. در حالی که اپل شکستن نیست چقدر درآمد خدمات می آید به طور مستقیم از برنامه فروشگاه خدمات به سرعت در حال رشد واحد آورده است که در $46 میلیارد دلار در سال 2019 و اختصاص 18 درصد از درآمد این شرکت. سرمایه گذاران خدمات به عنوان یک موتور رشد برای این شرکت به عنوان آی فون غرفه فروش.

توسعه دهندگان که در تولید نرم افزار برای اپل سیستم عامل را مورد انتقاد شرکت دیگر شیوه علاوه بر 30% کاهش از جمله این که اپل می تواند با استفاده از اطلاعات در مورد چه روند در فروشگاه App برای ایجاد رقابت اپل نرم افزار یا امکانات و مات بررسی فرایند است که می تواند منجر به برنامه های حذف شده از اپل پلت فرم بیش از آنچه که برنامه نویسان را به عنوان جزئی یا ناعادلانه دلایل.

اپل همچنین چهره اروپایی و کمیسیون رسیدگی به App Store و همچنین به عنوان اپل پرداخت شرکت پرداخت نرم افزار پردازش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن