Anthony Fauci به دنبال خواهد داشت 'modified' قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض به کاخ سفید مشاور با کروناویروس

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) گوش به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی

توسط ELEMENTORSITE در 21 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) گوش به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Anthony Fauci صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در کاخ سفید در مارس 24, 2020, در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کاخ سفید مشاور بهداشت Anthony Fauci دنبال خواهد داشت "اصلاح" قرنطینه پس از "کم خطر" قرار گرفتن در معرض کاخ سفید aide که تست مثبت برای coronavirus یک دولت رسمی گفته NBC News.

Fauci است که انتظار می رود به کار بیشتر از خانه است اما ممکن است رفتن به دفتر خود را در حالی که رعایت اجتماعی فاصله و با پوشیدن یک ماسک صورت رسمی گفت.

Fauci سوم بالا-عضو ارشد کاخ سفید coronavirus نیروی کار به نوعی قرنطینه.

مدیر مراکز کنترل بیماری رابرت Redfield انتظار می رود به خود قرنطینه به مدت دو هفته پس از قرار گرفتن در معرض کاخ سفید aide که تست مثبت برای coronavirus دو مقامات دولت گفته NBC News.
FDA مدیر Stephen هان نیز به قرنطینه پس از تماس با کاخ سفید aide که تست مثبت است.

همه گیر آمار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دایره این هفته پس از یک شخصی او valets و معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر آزمایش مثبت برای ویروس.

وقتی پرسیده شد که آیا رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور خواهد خود قرنطینه سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere تصریح کرد یک بیانیه صادر شده پیش از آن در هفته که مغلوب ساختن پیشی جستن پزشک و کارکنان در نظر گرفتن هر نگه داشتن جمهور و کاخ سفید امن و سالم است.

"در علاوه بر این به اجتماعی فاصله روزانه متوسط چک و نشانه تاریخ ضد عفونی کننده دست و به طور منظم تمیز تمام فضاهای کار هر کارمند در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور است که در حال آزمایش روزانه برای COVID-19 به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه مهمان" Deere گفت.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس تا به حال آزمایش منفی برای این ویروس که از پنج شنبه. رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور مورد انتقاد قرار گرفته نه با پوشیدن ماسک در رویدادهای عمومی. تهمت نمی پوشیدن ماسک برای Honeywell کارخانه است که باعث می شود ماسک و پنس نمی پوشیدن ماسک در هنگام مراجعه به کلینیک مایو حتی اگر آن مورد نیاز بود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن