آندروید 11 تغییرات — همیشه-لیست به روز شده از ویژگی های جدید

اندروید جدیدترین به روز رسانی عمده است که در اینجا. در حالی که این آخرین بروز رسانی موسوم به "R" ما در حال حا

توسط ELEMENTORSITE در 31 فروردین 1399

اندروید جدیدترین به روز رسانی عمده است که در اینجا. در حالی که این آخرین بروز رسانی موسوم به "R" ما در حال حاضر می دانم که نام واقعی آن اندروید: 11. در این سال به روز رسانی می آمد و نه در اوایل تکان دهنده جهان زمانی که توسعه دهنده پیش نمایش 1 به نظر می رسد در فوریه. 19, 2020. اما حتی اگر آن را جلوتر از برنامه, آن را هنوز هم بسته بندی شده با ویژگی های جدید است.

در زیر فهرستی از تمام تغییرات ما در بر داشت تا کنون در آندروید 11. هر زمان که ما پیدا کردن ویژگی های جدید و تغییرات و به عنوان توسعه دهنده پیش نمایش و نسخه بتا منتشر شد ما خواهد شد به روز رسانی این لیست با اطلاعات جدید پس از آن همیشه به شما می دهد یک ایده روشن از آنچه انتظار می رود که نسخه پایدار بازدید گوشی خود را بعد از این سال. بنابراین هیجان زده به این دلیل که آخرین نسخه از آندروید وارد شده است!

1. 'گفتگو' بخش در سایه اطلاع رسانی

تاپیک جدید "مکالمات" در قسمت بالای سینی اطلاع رسانی بالاتر از استاندارد اطلاعیه ها. این خانه به همه اعلان ها از هر گونه برنامه های پیام های شما, پس از آن شما را نگه می دارد چت هشدار جلو و مرکز. نیز وجود دارد یک مانع شفاف بین هر بخش به آن را آسان تر برای شناسایی اطلاعیه ها در هر بخش.

هشدار در مکالمات بخش با گزینه های اضافی هنگامی که شما کش رفتن به سمت چپ و را انتخاب کنید "چرخ دنده" نماد. "یادآوری" به تعویق هشدار (به طور پیش فرض آن است که مجموعه را به یک ساعت). "نمایش حباب" را هشدار از این برنامه به نظر می رسد در یک حباب شناور. با استفاده از نماد زنگ شما می توانید روشن یا خاموش کردن صدا که در آینده هشدار ظاهر می شود. فلش سمت راست آیکون می دهد که پیام موضوع حتی بالاتر در اولویت قرار دادن آن در بالای کشوی اعلان هنگامی که پیام های متعدد. در غیر این صورت, جدیدترین پیام هشدار می رسد که در مکالمات به نظر می رسد در بالای سایه اطلاع رسانی.

2. ساخته شده در Screen Recorder

گوگل به طعنه آن را در آندروید 10 اما ساخته شده است در ضبط صفحه نمایش است که در اینجا در نهایت در آندروید 11. موجود در تنظیمات سریع کاشی به ارمغان می آورد تا یک رابط کاربری ساده که اجازه می دهد تا شما ضامن ضبط صوتی و آیا برای نشان دادن لمس روی صفحه نمایش. شمارش معکوس رخ می دهد در نوار وضعیت. برای توقف ضبط ، یا با استفاده از هشدار از طریق و یا تنظیمات سریع کاشی.

3. ارسال تصاویر در اطلاع رسانی پاسخ

هنگامی که شما پاسخ به یک پیام اطلاع رسانی خود را از سایه طریق "پاسخ" را فشار دهید در حالت آماده باش, شما در حال حاضر توانایی به ضمیمه تصاویر به پیام خود را. یکی از ویژگی های کوچک اما بزرگ برای قابلیت استفاده.

4. بی سیم اشکال زدایی

در آندروید, 11, شما هم اکنون می توانید ارسال ADB و fastboot فرمان بی سیم — بدون کابل USB مورد نیاز است. در حالی که یک نسخه به روز شده از پلت فرم ابزار مورد نیاز است برای آن به کار این قابلیت به شما امکان اتصال به کامپیوتر به صورت بی سیم با استفاده از کد QR و یا یک جفت سازی کد در حالی که در همان شبکه. شما می توانید با ارسال دستورات ADB همان راه به عنوان شما به طور معمول.

5. جدید رابط های برنامه کاربردی برای 5G

آندروید 11 معرفی سه رابط های برنامه کاربردی جدید برای بهبود 5G اتصالات:

 1. پویا Meteredness API می توان با استفاده از یک برنامه برای دیدن اگر شما داده های تلفن همراه سرویس واقعا نامحدود است که در این صورت برنامه می تواند با استفاده از بیشتر 5G داده ها برای بهبود کیفیت رسانه ها.
 2. پهنای باند برآوردگر API به برنامه یک ابزار برای چک کردن سرعت دانلود و آپلود بدون نیاز به نظرسنجی شبکه. این دقت را بهبود می بخشد و باعث می شود ردیابی داده های خود را آسان تر است.
 3. 5G دولت API اجازه می دهد تا نرم افزار به سرعت شناسایی اگر کاربر در حال حاضر در 5G جدید رادیو یا غیر مستقل و شبکه. برنامه پس از آن می توانید با استفاده از این اطلاعات به highligh چگونه 5G خود را افزایش برنامه های خاص را تجربه می کنند.

6. لولا زاویه برای Foldables

با بیشتر foldables در افق گوگل اضافه کرده است یک API جدید است که اجازه می دهد تا برنامه های کاربردی با استفاده از یک لولا زاویه سنسور به querty به طور مستقیم زاویه foldable. این API است که به احتمال زیاد برای سامسونگ حالت فلکس و مایکروسافت زیرچشمی نگاه کردن, دو ویژگی است که پیکربندی صفحه نمایش بر اساس زاویه صفحه نمایش.

7. معکوس شارژ بی سیم پشتیبانی (Google صفحه 4a یا 5)

با توجه به XDA مدفون در آندروید 11 کد یک مرجع برای معکوس کردن شارژ بی سیم است که اجازه می دهد تا یک گوشی برای شارژ دستگاه های دیگر. در حال حاضر در دسترس بر روی Huawei و دستگاه های سامسونگ این قابلیت نیاز به سخت افزار خاص پس از آن خواهد شد به احتمال زیاد اولین در آینده صفحه 4a یا صفحه 5.

8. فایل های برنامه می شود و ویژگی های جدید

به طور پیش فرض فایل منیجر در حال حاضر فایل ها توسط گوگل (که قبلا شناخته شده به عنوان فایل های Go) در اندیشه 11. این فایل جدید مرورگر دارای تعدادی از ویژگی های موجود در نسل های قبلی از جمله توانایی برای پاک کردن فایل های بلا استفاده و ارسال فایل از طریق Wi-Fi Direct.

9. استفاده از هدفون و هدست بلوتوث در حالت هواپیما

در نسخه های قبلی اندروید, فعال کردن حالت هواپیما خواهد قطع تلفن خود را از, بلوتوث, لوازم جانبی, حتی اگر شما در حال حاضر گوش دادن به صوتی. گوگل در نهایت تغییر این رفتار در اندیشه 11. هنگامی که متصل به یک دستگاه صوتی از طریق بلوتوث, ورود به حالت هواپیما را نمی خواهد قطع شما.

این ویژگی نیست در حال حاضر در اولین پیش نمایش توسعه دهنده اما به عنوان XDA کشف یک متعهد در پروژه منبع باز آندروید با عنوان "Context-aware بلوتوث و حالت هواپیما" بوده است ادغام با AOSP و در نتیجه باید در آینده آندروید 11.

10. پیمایش تصاویر

یکی دیگر از ویژگی های است که در آن کار می کند اما هنوز فعال است و یک تصویر جدید UI با پشتیبانی از اسکرول کردن تصاویر. با توجه به XDA یک تصویر بند انگشتی از تصویر نشان داده خواهد شد در گوشه سمت چپ پایین صفحه نمایش همراه با به اشتراک گذاری, ویرایش و جدید "گسترش" دکمه. بهره برداری از "گسترش" پس از شما را به یک تصویر به شما اجازه حرکت به ضبط چند صفحه با هم ادغام شدند به یک تصویر.

11. همزمان IME انتقال

آندروید 11 به ارمغان می آورد مجموعه ای جدید از رابط های برنامه کاربردی است که اجازه می دهد محتوای نرم افزار همگام سازی چگونه صفحه کلید نرم افزاری (با نام مستعار input method editor) متحرک و offscreen. با این API روی صفحه کلید انیمیشن های نرم و صاف جریان بهتر با نرم افزار.

تصویر از طریق توسعه دهندگان آندروید

12. حباب اطلاعیه های در به طور پیش فرض

آندروید 10 معرفی حباب, اطلاعیه که به نظر می رسد به عنوان آیکون های کوچک تزیین بیش از فعلی خود را روی صفحه نمایش. از آنجا که گوگل نیاز دارد که نرم افزار های جدید و به روز رسانی به برنامه های موجود هدف قبلی نسخه از اندروید که در سال 2020 به معنای اندروید و 10 برنامه های بیشتر می توانید (و خواهد شد) امکان استفاده از حباب به زودی.

به کمک این, آندروید, 11 ویژگی فعال به طور پیش فرض. در اندروید 10 شما تا به حال به حرکت به برنامه صفحه اطلاعات برنامه و فعال کردن "حباب" ، اما در حال حاضر به عنوان نرم افزار پشتیبانی از آن شما می توانید با استفاده از آن حق دور.

13. جدید پشت جلد حرکات (به احتمال زیاد پیکسل-منحصر به فرد)

با توجه به 9to5Google و XDA مدفون در کد آندروید 11 یک راه جدید برای ارتباط برقرار کردن با تلفن خود را. داخلی شناخته شده به عنوان "کلمبوس" (پس از Zombieland شخصیت به همین نام بود که "دو شیر" حکومت) این ویژگی های جدید اجازه خواهد داد که شما شیر آب پشت جلد به آغاز اقدامات مانند این:

 • اخراج تایمر
 • راه اندازی دوربین
 • راه اندازی گوگل دستیار
 • پخش/مکث رسانه
 • سقوط نوار وضعیت
 • سکوت تماس های تلفنی ورودی
 • به تعویق انداختن آلارم
 • برداشتن پین اطلاعیه
 • انجام یک "کاربر-انتخاب عمل"

و قبل از اینکه شما نگرانی در مورد به طور تصادفی فعال کردن این ویژگی جدید گوگل اضافه کرده است "گیتس" برای جلوگیری از دو بار ضربه بزنید از فعال شدن ناخواسته. این شامل دوربین دید اگر شما در حال شارژ گوشی و قوانین مشابه است.

14. نمایش نرخ تجدید

نمی تواند تفاوت بین صفحه 4 90 هرتز سرعت رفرش و هر تلفن دیگر? به خوبی در آندروید 11 به جای اعتماد به گوگل کلمه شما می توانید صفحه نمایش فعلی نرخ تجدید. در گزینه های توسعه دهنده شما را پیدا خواهد کرد جدید "نمایش نرخ تجدید" گزینه است که به شما می دهد یک Fraps-سبک پوشش.

15. متغیر نرخ Refresh

نرم افزار هم اکنون می توانید مجموعه مورد نظر نرخ فریم. با بیشتر گوشی ها با استفاده از بالاتر از 60 هرتز نرخ تجدید صفحه نمایش این گزینه اجازه می دهد تا برنامه که می توانید با استفاده درخواست بالاتر از نرخ تجدید. برای برنامه های که نمی توانید از فریم های اضافی این نرم افزار می توانید بپرسید 60 هرتز صرفه جویی در باتری خود را ضربه.

16. منو برق خانه های هوشمند پستی

با توجه به XDA وجود دارد نکات در کد است که گوگل در حال تبدیل به قدرت منو به یک hub برای خانه های هوشمند پستی. علاوه بر تأمین انرژی خاموش گوشی خود را, به نظر می رسد شما قادر خواهید بود برای اضافه کردن پستی به شبکه جدید مانند UI است که می تواند کنترل IoT دستگاه های متصل به گوگل صفحه اصلی.

17. مجوز جدید گزینه های

وجود دارد چند تغییرات دسترسی در آندروید 11. اولین تغییر جدید "بپرسید هر زمان" گزینه است. در حالی که این ویژگی در دسترس است در تمام زمانی که مجوز دسترسی از طریق سیستم تنظیمات آن را تنها به نظر می رسد در پنجره اجازه اعلان هنگامی که یک برنامه می پرسد برای دسترسی به, دستگاه, دوربین, میکروفون و یا محل.

برای درخواست برنامه های این مجوز جدید سریع ظاهر خواهد شد با سه گزینه: "تنها در این زمان" "در حالی که با استفاده از برنامه" و "انکار کند." اگر شما انتخاب می کنید "تنها در این زمان" از شما خواسته می شود دوباره دفعه بعد که برنامه می خواهد دسترسی به آن داده است. سابق حفظ خواهد شد "بپرسید در هر زمان." برای دیگر اجازه اعلان خواهد شد تنها به شما گزینه ای برای "Allow" یا "انکار" با سابق اعطای این برنامه دسترسی دائمی به سنسور.

18. زمینه دسترسی به موقعیت مکانی باید اعطا دستی

شما ممکن است متوجه شده اند اجازه بی درنگ ما در مورد بالا چیزی از دست رفته بود: یک "اجازه می دهد تمام زمان" گزینه است. خوب برای خود امنیت گوگل حذف این گزینه از اجازه سریع برای دسترسی به موقعیت مکانی.

به جای گوگل درخواست توسعه دهندگان به نمایش در UI به همین دلیل آنها نیاز به پس زمینه اجازه محل با یک دکمه که شما تغییرمسیر به سیستم مربوط به تنظیمات صفحه نمایش برای اعطای این مجوز. آنها باید همچنین به کاربران اجازه می دهد به ادامه استفاده از این برنامه اگر آنها را انکار دسترسی به پس زمینه محل مجوز.

به جای استفاده از یک دکمه در سریع گوگل می خواهد توسعه دهندگان به توضیح دهد که چرا آنها به آن نیاز دارید و آنها را مستقیم "تنظیمات" به اعطای مجوز. تصویر از طریق توسعه دهندگان آندروید

19. خودرو-بلوک Spammy اجازه دهید

در آندروید 11 پس از انکار هر گونه اجازه دو بار آندروید را نادیده گرفتن درخواست های بیشتر توسط برنامه. سیستم نمایش به شما می گویند "نمی بپرسید دوباره" و نه زحمت شما شوم. خوب.

20. جدید مورد اجازه ذخیره سازی

اندروید 10 مدال دیگر ذخیره سازی به طور چشمگیری تغییر چگونه برنامه های ارتباط برقرار کردن با سیستم فایل. آن را نیز شکست بسیاری از برنامه های آندروید 11 اضافه شده جدید "All Files" اجازه دسترسی به, که رفتار مشابه قبل از آندروید 10 مدل. برای برنامه های که لازم نیست که نوع دسترسی شما محدود می کند و آنها را با "رسانه تنها دسترسی" تنظیم که محدوده آنها را به صوتی, ویدیو و دیگر فایل های رسانه ای.

21. جدید, اطلاع رسانی, تاریخچه UI

در پایین اطلاع رسانی سایه یک دکمه جدید "تاریخچه" که در آن شما تغییرمسیر به اطلاع رسانی از صفحه تاریخ. این یک نسخه نونما از اطلاع رسانی ورود به سیستم یک ویژگی آندروید که نشان می دهد همه قبلی دریافت اطلاعیه برای روز. بر خلاف اطلاع رسانی ورود به سیستم شما می توانید به خواندن کامل مطالب از, هشدار, از بین بردن ترس از به طور تصادفی رد بحرانی هشدار.

22. افزایش حساسیت به لمس

برای کسانی که استفاده از محافظ صفحه نمایش, گوگل اضافه شده جدید "افزایش حساسیت به لمس" گزینه به گوشی خود را فقط به عنوان پاسخگو به لمس آن را به عنوان قبل از استفاده از محافظ صفحه نمایش.

23. بهتر است پشت حساسیت

در آندروید 11 وجود خواهد داشت دو لغزنده کنترل پشت ژست, حساسیت: یکی برای چپ و یکی برای لبه سمت راست. شما ممکن است بخواهید به کاهش حساسیت به لبه سمت چپ بنابراین شما هنوز هم می تواند با استفاده از حرکات برای دسترسی به منو همبرگر, به عنوان مثال. آن است که در حال حاضر پنهان اما به لطف 9to5Google فعال کردن برخی از کد ما اعتماد به نفس این خواهد شد در نسخه نهایی اندروید 11.

24. تلفن همراه رانندگان مجوز پشتیبانی

آندروید 11 پشتیبانی از تلفن همراه راننده مجوز. پس از نظر قانونی حمایت خود را از دولت و یا صلاحیت شما خواهد بود قادر به نگه داشتن نسخه الکترونیکی از دولت کارهای اداری مانند گذرنامه و گواهینامه رانندگی بر روی تلفن خود را.

این اسناد نیاز مطلق بالاترین سطح از امنیت و پس از آن به احتمال زیاد چند سال قبل از ما این را پیاده سازی. اما حداقل متحده هم اکنون می توانید تست بالقوه eLicense سیستم با Android 11!

25. تغییرات BiometricPrompt API

در آندروید, 11, گوگل, ایجاد یک لایه سیستم های بیومتریک — قوی ضعیف و دستگاه تایید شده است. توسعه دهندگان می توانند از حمایت های بیومتریک در ضعیف دسته در حال حاضر مانند 2D, دوربین مبتنی بر تشخیص چهره. در حالی که حساس تر معاملات مانند بانکداری و پرداخت نرم افزار می توانید انتخاب کردن برای امن تر از نسخه های دیگر نرم افزار می توانید با استفاده از به راحتی با استفاده از بیومتریک بیش از خواندن یک رمز عبور.

26. بهبود نمایش تماس

برای مبارزه با robocalls و دادن تماس FCC سرمایه گذاری در متزلزل/هم بزنید یک چارچوب جدید است که بهبود یافته تایید مشروع تماس گیرنده. فکر می کنم از آن به عنوان یک بهبود caller ID است که بلوک تماس های ناخواسته و تماس جعلی. تمام چهار عمده شبکه های بی سیم در ایالات متحده پشتیبانی جدید روش احراز هویت.

در آندروید 11 تماس غربالگری نرم افزار دسترسی به تأیید از وضعیت متزلزل/هم بزنید بهبود توانایی خود را برای جلوگیری از تماس های ناخواسته. این را نیز باید گوگل را در تماس با صفحه نمایش از ویژگی های حتی بهتر است. علاوه بر این نرم افزار هم اکنون می توانید گزارش چرا شما رد تماس بگیرید. بعد از تماس صفحه نمایش است که در حال حاضر قابل تنظیم اجازه می دهد شما را به گزینه های کاربر مانند مارک یک تماس را به عنوان هرزنامه و یا اضافه کردن یک تماس به تماس با ما.

27. پشتیبانی از پانچ سوراخ و آبشار نمایش

آندروید 11 به روز شده صفحه نمایش قطع جریان API برای پشتیبانی بهتر پانچ سوراخ طراحی موجود در گوشی های هوشمند مانند Galaxy S20. آن را نیز بهبود نحوه نمایش محتوا در آبشار نمایش و یا صفحه نمایش که در آن دو طرف خمیده به نقطه سمت گودی قابل مشاهده نیست. در "تنظیمات" شما می تواند باعث تحریک هر دو را نمایش می دهد.

تصویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

28. غیر فعال کردن ارتعاشات در حالی که با استفاده از دوربین

یک API جدید در دسترس است به توسعه دهندگان قادر به جلوگیری از انتقال ارتعاشات از تماس, پیام و هشدار در هنگام استفاده از دوربین. این دوربین به طور پیش فرض برنامه بر روی اکثر گوشی های حال حاضر بود اما در حال حاضر این دوربین در نرم افزار در برنامه Instagram می توانید جلوگیری از بازخورد لمسی.

29. HDMI با زمان تاخیر کم حالت

HDMI 2.1 اضافه شده خودکار حالت زمان تاخیر کم برای کاهش هر گونه لگ یا تاخیر از تلویزیون کنار اتصال. در آندروید 11 یک API جدید چک برای این حالت و درخواست آن را زمانی که در دسترس است. با استادیوم در حال حاضر حمایت از تلفن های متعدد از جمله آنهایی که با خروجی ویدئو بیش از USB-C این می تواند شما را از خرید یک Chromecast فوق العاده.

30. زمان تاخیر کم رمزگشایی ویدئو

یکی دیگر از آندروید 11 ویژگی که باعث افزایش Stadia است که زمان تاخیر کم رمزگشایی ویدئو. این لازم است برای Stadia به آن متکی بر این رمز گشایی برای ارائه بهترین تجربه. این نیز کمک خواهد کرد که با موجی از آینده مبتنی بر cloud gaming خدمات مانند پروژه xCloud از مایکروسافت و NVIDIA GeForce در حال حاضر.

31. جدید Bluetooth Stack

آندروید 11 به ارمغان می آورد جدید بلوتوث پشته به نام Babeldorsche. پشته مسئول نحوه اتصال بلوتوث به کار گرفته شده توسط گوشی های هوشمند, بنابراین انتظار این است که جفت شدن و حفظ ارتباط در گوشی هوشمند خواهد بود بهبود یافته زمانی که آندروید 11 بازدید.

32. جدا تنظیمات سریع & سینی اطلاع رسانی

با توجه به XDA به نظر می رسد گوگل تست اینکه آیا به تقسیم تنظیمات سریع از سینی اطلاع رسانی در آندروید 11. با کشیدن پایین از یک طرف و یا دیگر شما می توانید پرش به طور مستقیم به هر دو یکی است.

ما در حال شمارش این یکی به احتمال زیاد در حال حاضر از اندروید تا به حال دقیق این ویژگی در گذشته است. این شده است برای چند سال اما در حال حاضر که اپل با استفاده از این حرکت ما می توانید ببینید گوگل با اضافه کردن آن را به عقب برای کمک به انتقال از آی فون به اندروید ساده تر خریداران آینده نگر.

33. پخش موسیقی در تنظیمات سریع

با توجه به XDA گوگل در حال آزمایش است که آیا به نوبه خود موزیک پلیر اطلاع رسانی به یک ویجت تنظیمات سریع. این یکی دیگر ما در حال شمارش به احتمال زیاد از آی فون دسته چیزهایی در این راه. آن را نیز حس می کند با جدید مکالمات بخش, سنگ زنی باشگاه داغ رسانه ها اطلاعیه کردن نقطه بالا.

34. پشتیبانی بلوتوث کدک در حال حاضر خاکستری از

در Android 8 Oreo, گوگل معرفی شده پشتیبانی از سیستم Hi-fi, بلوتوث, کدک و توانایی را انتخاب کنید که یک دستگاه استفاده می شود اگر آن را پشتیبانی از کدک های چندگانه. در آندروید, 11, فرمت های که پشتیبانی نمی شود توسط دستگاه شما متصل خواهد شد خاکستری از ساخت آن را آسان تر برای انتخاب بهترین گزینه است.

نیز وجود دارد یک HD audio ضامن که به نظر می رسد برای دستگاه هایی که پشتیبانی از کدک های چندگانه برای سوئیچ بین بالا و پایین کیفیت صدا به طور خودکار.

35. پیشنهاد برنامه ها در صفحه اصلی حوض

با توجه به XDA گوگل, مارس معرفی و پیشنهاد برنامه ها در صفحه اصلی حوض (نام مستعار "hotseat") در صفحه Launcher. این محل برنامه های در حوض خود را که گوگل فکر می کند شما می خواهید به استفاده از, بر اساس زمان از روز و محل و استفاده از الگوهای مشابه به چگونه حوض در چند تکلیفی مشاهده در حال حاضر رفتار می کند.

36. حفاظت در برابر اتفاقی سیم کارت حذف

قبل از پاک کردن یک دریافت سیم کارت شما می توانید نیاز است که این اعتبار شما برای اطمینان از این است که آنچه شما می خواهید به انجام, جلوگیری از کسی که از پاک کردن سیم کارت خود را بدون اجازه شما.

37. دسترسی به دسترسی به ویژگی های از قفل صفحه نمایش

با فشار دادن و نگه داشتن هر دو حجم بالا و پایین برای سه ثانیه شما قادر خواهید بود برای شروع یک ویژگی قابلیت دسترسی از روی صفحه نمایش قفل.

38. رزومه در راه اندازی مجدد

برای کسانی که دوست دارند به برنامه به روز رسانی نرم افزار شب, نرم افزار هم اکنون می توانید دسترسی به اعتبار رمزگذاری شده ذخیره سازی حتی گوشی قفل شده است. این به این معنی برنامه می توانید دریافت اطلاعیه ها و پیام ها به جای بازی گرفتن تا پس از باز کردن دستگاه در صبح است.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و تصاویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن