تحلیلگران هشدار می دهند از 'شمشیر دو لبه در بازار چین رالی به عنوان سرمایه گذاران افراط در دیوانه وار و خطرناک معاملات

سهامداران دیده بان بازار سهام در اوراق بهادار کسب و کار سالن. نانجینگ در استان جیانگسو چین, 6 جولای سال 2020 ا

توسط ELEMENTORSITE در 1 مرداد 1399

سهامداران دیده بان بازار سهام در اوراق بهادار کسب و کار سالن. نانجینگ در استان جیانگسو چین, 6 جولای سال 2020 است.

Costfoto | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

چین های اخیر بازار سهام رالی افزایش ترس است که آن را در حال رانده شده توسط سرمایه گذاران خرده فروشی غرقه شدن در اهرم سوخت تجارت مخاطره آمیز است که باعث دیدنی تصادف در 2015.

تحلیلگران می گویند که آنها در حال نظارت بر سطح تجارت و یا عمل قرض گرفتن پول از brokerages به تجارت.

که می آید به عنوان سرزمین اصلی چین به بازار رسید در اوایل ماه جولای. در دو هفته اول این ماه شانگهای کامپوزیت پرورشی 14%. CSI 300 شاخص شروع به پریدن کرد بیش از 20 درصد و شنزن کامپوزیت افزایش یافت 17 درصد.

که رالی سوار چین اوراق بهادار کمیسیون تنظیم مقررات به صدور هشدار به سرمایه گذاران برای دور ماندن از وام دهندگان که به طور غیر قانونی تأمین مالی برای تجارت. تجارت همراه با خطرات به عنوان سرمایه گذاران با استفاده از پول قرض گرفته شده و در نتیجه هر گونه ضرر و زیان در سرمایه گذاری های بزرگ شده می خواهد به عنوان معامله گران نیاز به پرداخت بهره به عنوان به خوبی.

ویلیام کارشناسی ارشد, مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر چینی در مدیریت دارایی شرکت نوح Holdings, CNBC گفت که روز سه شنبه برای شرکت خود نظارت حاشیه سطح تجارت میان سرمایه گذاران خرده فروشی. "روند سطح است که در حدود نیمی از اوج بنابراین ما معتقدیم این تجمع ادامه خواهد داد. در همان زمان ما (باید) آگاه باشید که ما تنها 20 درصد به دور از اوج ارزیابی در سال های اخیر," او گفت:.

"اخیر سهام تجمع یک شمشیر دو لبه برای سیاستگذاران" ANZ تحقیقات اضافه شده در یک شنبه گزارش همچنین هشدار داد که از خطرات ناشی از معاملات اعتباری.

در آن گفت: کسانی که در جریان هستند مفید در مهار بدهی های شرکت های بزرگ است که افزایش یافته است با توجه به هجوم اعتبار این سال است. به عنوان coronavirus بازدید بحران و کسب و کار و مقامات پمپ میلیاردها یوان به سیستم بانکی تشویق وام دهندگان به گسترش وام و اعتبار و کاهش نرخ بهره. به عنوان یک نتیجه مقدار از وام های بد در کشور است که انتظار می رود با گلوله برف زدن.

ANZ اضافه شده است که به عنوان بدهی شرکت های بزرگ برطرف بار این فشار مالی را می توان رها شوند و همچنین اشاره به این که دولت دارای اکثریت سهام در عموم ذکر شده شرکت های دولتی.

"از سوی دیگر در حال رشد وجود دارد نگرانی از خطرات مالی در مورد سایه حاشیه معاملاتی که باعث 2015 سقوط بازار" آن هشدار داد.

با توجه به داده ها از چین اوراق بهادار مالی شرکت که refinances حاشیه تجارت و حمایت از نقدینگی از بانک مرکزی چین حاشیه تامین مالی وام در ماه ژوئن بودند و 33 درصد بالاتر از در ماه مه. در اولین هفته ماه ژوئیه در حاشیه تعادل برجسته در چین شتاب 9 درصد به 1.3 تریلیون یوان با توجه به South China Morning Post گزارش.

برخی از سیستم عامل های غیر قانونی تامین مالی تجارت حاشیه بودند و اجازه می دهد سرمایه گذاران به قرض گرفتن بیش از 1000 یوان ($143) برای خرید سهام به صورت سپرده به عنوان کمی تا 100 یوان یک اهرم از 10 بار با توجه به رسانه های چینی Caixin جهانی.

در سال 2015 وجود دارد شبیه رونق و رکود در چین سوخت غیر قانونی در حاشیه اعطای وام که دیدم شانگهای کامپوزیت سقوط بیش از 40 درصد از اوج خود در چند هفته با توجه به انتخاب. بیش از $5 تریلیون شد محو سرمایه از شانگهای و شنژن بازار پس از آنها به اوج خود رسید و در ماه ژوئن است که در سال.

چینی رسانه های دولتی در اوایل این ماه نیز هشدار داد سرمایه گذاران به توجه بازار و مدیریت ریسک.

"غم انگیز درس غيرعادی سهام نوسانات بازار در سال 2015 باقی مانده است واضح هشدار می داد که ما باید ترویج سالم و موفق در بازار سهام در یک وضعیت صحیح," چین اوراق بهادار مجله گفت: در سرمقاله.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن