Amit Shah بررسی مهاجر بحران ملزومات' عرضه در COVID-19 اتاق جنگ

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah بررسی عملکرد اتاق کنترلدهلی نو: این COVID-19 اتاق جنگ در شمال بلوک دبیرخانه وزوز ب

توسط ELEMENTORSITE در 30 فروردین 1399
Coronavirus: Amit Shah Reviews Migrant Crisis, Essentials' Supply In COVID-19 War Room

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah بررسی عملکرد اتاق کنترل

دهلی نو:

این COVID-19 اتاق جنگ در شمال بلوک دبیرخانه وزوز با فعالیت از سراسر کشور مستند اعلام شد نخست وزیر نارندرا مودی در مارس 24.

طبقه همکف اتاق نخست هدف این است که برای دریافت پیشنهادات و انتقادات از دولت ها و وزارتخانه ها بر اساس آن به طور منظم گزارش های فرستاده شده به نخست وزیر ،

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah امروز بررسی عملکرد اتاق کنترل و وضعیت حاکم در کشور در حال انجام در سراسر کشور مستند. او نیز در جریان در مورد زنجیره تامین کالاهای ضروری.

در این جلسه همچنین توسط دو کاربر وزرای -- G کیشان ردی و Nityanand Rai همراه با اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla.

مقامات مطلع از او در مورد مهاجر وضعیت در کشورهای مختلف به عنوان به خوبی. کارگران مهاجر شده و پناهگاه های مختلف دولت اطلاع دادند آقای شاه. او همچنین با همتایان اروپایی خود در مورد اقدامات انجام شده توسط وزارت خانه به منظور افزایش ظرفیت این پناهگاه است.

این COVID-19 اتاق جنگ است بسیار با اهمیت. ارشد بارگیری در وزارت افشا وجود دارد که 36 کمک به عملیاتی است که از طریق آن هر کسی می تواند تماس با مشکل خود را.

"از این طریق ما قادر به لمس پایه با هر ذینفعان و دریافت بازخورد از نه تنها دولت بلکه سازمان های غیر دولتی عامل بر روی زمین و حتی خصوصی افراد" او توضیح می دهد.

"بیشتر مردم شکایت در مورد مواد غذایی در دسترس بودن نیست و یا مربوط به برخی پزشکی اورژانس و یا حرکت خود را از محموله. ما سعی می کنیم به نوعی آن را از اینجا," او اضافه می کند.

این NDRF و CRPF شده اند deputed در اتاق جنگ به نگه داشتن آن عملکردی 24x7.

وزیر دفاع Rajnath Singh همچنین ریاست نشست گروه وزیران (GoM) در محل اقامت خود را امروز برای بحث در مورد "راه هایی برای کاهش مشکلات مواجه توسط مردم و نقش وزارتخانه ها می توانید بازی را در ارائه کمک به مردم".

این مستند برای اولین بار اعلام شد نخست وزیر نارندرا مودی در مارس 24 21 روز -- تا 14 آوریل -- در تلاش برای مبارزه با رمان شیوع کروناویروس. این مستند شد و سپس تمدید تا آوریل 3.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب