آمیت شاه با برگزاری سومین دیدار در یک هفته با Arvind Kejriwal در Coronavirus

آمیت شاه ملاقات, Arvind Kejriwal, معاون فرماندار آنیل Baijal و Manish Sisodia.دهلی نو: اتحادیه خانه وزیر Amit

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399
Amit Shah Holds Third Meet In A Week With Arvind Kejriwal On Coronavirus

آمیت شاه ملاقات, Arvind Kejriwal, معاون فرماندار آنیل Baijal و Manish Sisodia.

دهلی نو:

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah برگزاری یک جلسه با دهلی وزیر Arvind Kejriwal و معاون فرماندار آنیل Baijal به برگزاری یک بحث در coronavirus وضعیت. معاون وزیر Manish Sisodia نیز در حال حاضر در این ویدئو کنفرانس.

آقای شاه ملاقات کرده بود رئیس جمهوری پنجشنبه گذشته هنگامی که او در یک بررسی از وضعیت در, National Capital Territory که شامل بخش هایی از اوتار پرادش و هاریانا.

دهلی نو انتظار افزایش coronavirus موارد که ممکن است لمس 1 لاخ تا پایان این ماه و 5.5 لاخ تا پایان ماه آینده. در حال حاضر سرمایه های ملی دارای بیش از 55 ، 000 موارد و آقای شاه است حاوی یک عمل متحد طرح برای کل سرمایه های ملی منطقه.

دهلی و مناطق مجاور گرد هم می آیند باید در مبارزه با این ویروس و در آن از نظر صمیمی شهری ساختار آن باید در نظر گرفته شود یک وزیر گفته بود.

یکشنبه گذشته آقای شاه برگزار شده بود جلسه ای با وزیر بهداشت و وزیر Satyendar جین و صادر تعدادی از دستورالعمل ها برای مهار و مدیریت فزاینده موارد coronavirus در سرمایه های ملی. Mr جین تا به حال پس از قرارداد این ویروس است و در حال حاضر در بیمارستان است. وضعیت او بهبود یافته پس از پلاسما درمان پزشکان گفته اند.

سراسیمگی از جلسات آغاز شده و پس از دیوان عالی کشور به شدت سرزنش دهلی و چند ایالت دیگر در اوایل این ماه بیش از اداره خود از این بیماری همه گیر.

"COVID-19 بیماران بدتر از حیوانات است. در یک مورد پیدا شد در زباله. بیماران در حال مرگ هستند و هیچ کس وجود دارد که حتی شرکت به آنها" دیوان عالی کشور گفت: پس از گزارش های رسانه ها در مورد دهلی Lok نایاک Prakash بیمارستان.

این وضعیت در دهلی نو شد "وحشتناک وحشتناک و احساساتی" دادگاه اضافه شده بود به دنبال پاسخ از Lok نایاک Prakash بیمارستان که عناوین ساخته شده در اوایل این ماه بیش از گزارش های رسانه ها در مورد شرایط داخل.

روز دوشنبه آقای شاه برگزار شده بود یک جلسه با احزاب سیاسی در منطقه سرمایه ملی. او همچنین تعداد بازدید LNJP بیمارستان در میان چیزهای دیگر او دستور داد نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته در بخش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن