امریکا در رابطه با آلمان ممکن است هرگز همان خواهد شد دوباره برلین هشدار

آلمان آنگلا مرکل صدر اعظم (R) به نظر می رسد در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (R) و گذشته او در یک خانواد

توسط ELEMENTORSITE در 9 تیر 1399

آلمان آنگلا مرکل صدر اعظم (R) به نظر می رسد در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (R) و گذشته او در یک خانواده عکس به عنوان بخشی از نشست ناتو در گرو هتل در واتفورد شمال لندن در دسامبر 4, 2019.

مسیحی هارتمن

روابط دیپلماتیک میان واشنگتن و برلین کاهش یافته است به طور قابل توجهی در سال های اخیر و آلمان وزیر امور خارجه به نظر می رسد هشدار می دهند که روابط بین دو کشور ممکن است هرگز همان خواهد شد دوباره.

در بزرگترین سیگنال در عین حال چگونه روابط تیره را تبدیل به Heiko Maas گفت: این آخر هفته که اتحاد با آمریکا — که مهم است در شرایط اقتصاد, دفاع و امنیت — ممکن است بهبود می یابند حتی اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رقیب برای کاخ سفید دموکرات جو بایدن برنده انتخابات آینده.

"هر کس که فکر می کند همه چیز را در دو سوی اقیانوس اطلس همکاری خواهد بود آن را به عنوان یک بار بود با رئيس جمهور دموکراتیک اهمیت جلوه این تغییرات ساختاری" Maas گفته مطبوعات آلمان آژانس DPA یکشنبه دویچه وله گزارش داد.

"Trans-Atlantic روابط فوق العاده مهم آنها باقی می ماند مهم است و ما در حال کار برای اطمینان از آنها را به یک آینده" Maas گفت."اما با راه آنها در حال حاضر آنها دیگر تحقق خواسته های هر دو طرف باید برای آنها است."

مسلما جهان غرب تاثیر گذار ترین اقتصاد و بلوک های سیاسی در ایالات متحده و آلمان را دیده اند رابطه خود را خراب طول مغلوب ساختن پیشی جستن است.

هزینه های دفاعی یک دم جنگ تجاری بین آمریکا و اروپا و تهدید آمریکا تعرفه های ماشین های آلمانی صادرات تمام استخوان مشاجره و همچنین مگا گاز خط لوله نورد استریم 2 (آلمان-روسیه پروژه) و اخیرا گروه هفت (G-7) داد و ایالات متحده امریکا تصمیم به خروج نیروهای نظامی از آلمان است.

هزینه های دفاعی

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها مورد آلمان بزرگترین اقتصاد اروپا, تعدادی از بار پس از انتخابات خود را در سال 2016.

ناتو شده است یک منبع خاص از تنش با مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آلمان در دفاع از آن صرف. در اواسط ماه ژوئن مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر سرزنش کشور آن را "متخلف" در دفاع از آن هزینه های آن گفت: هنوز برآورده تعهد خود را به صرف 2 درصد از تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در دفاع به عنوان مورد نیاز توسط یک 2014 ناتو توافق.

"ما در حال حفاظت از آلمان و آنها بزهکار. که معنا ندارد," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که ایالات متحده آمریکا که قرار بود به "پایین آوردن تعداد سرباز به 25000 سربازان" با این استدلال که استقرار نیروهای نظامی در آلمان می آید در "هزینه های فوق العاده ای به ایالات متحده است."

آلمان صرف حدود 1.38% در هزینه های دفاعی در سال 2019 به گفته ناتو تخمین می زند در حالی که در ایالات متحده صرف 3.42%. آلمان گفت: در سال گذشته که هدف آن پاسخگویی به هدف 2% توسط 2031.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین متهم آلمان و گسترده تر اتحادیه اروپا برای درمان به آمریکا "بد" در تجارت و گفت: "بنابراین ما صدمه دیده در تجارت و ما صدمه دیده در ناتو است." تهمت و تهدید کرده است که به اعمال تعرفه بر واردات خودرو یک حرکت است که تا حد زیادی صدمه دیده آلمان است که در خانه های اروپایی تولید خودرو.

برنامه ای برای برداشت در حدود 9500 سرباز از آلمان باعث بهت و حیرت در اروپا و برخی از انتقاد از قانونگذاران ایالات متحده نگران چگونه روسیه می تواند به طور بالقوه بهره برداری از خروج.

G-7

گروه هفت (G-7) داد از ایالات متحده, انگلستان, آلمان, کانادا, فرانسه, ایتالیا و ژاپن نیز یکی دیگر از عرصه تنش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا حاضر به تایید این نتیجه گیری از یک G-7 نشست یک عمل است که آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به نام "کمی افسرده." روابط در زمان شیرجه بیشتر به تازگی پس از مرکل رد تهمت را دعوت به G-7 در نشست سران در واشنگتن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن مایل به دیدن روسیه دوباره بستری در این گروه همچنین ایجاد شکاف در این گروه است.

Nord Stream 2

آلمان در رابطه با روسیه به خصوص وقتی که می آید به انرژی یکی دیگر از موضوع بحث انگیز است. مقامات آمریکایی در حال انتقاد از جریان نورد 2 یک ماموت زیرساخت های انرژی پروژه که انتقال گاز از روسیه به آلمان با دور زدن اوکراین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سال 2018 که آلمان شد "کاملا کنترل شده" توسط روسیه و در دسامبر 2019 ایالات متحده سیلی تحریم در این پروژه که مراحل پایانی طراحی خشم از روسیه و آلمان است. به نوبه خود, برلین در پاسخ گفت که "سیاست انرژی اروپا باید تصمیم گرفت در اروپا و نه آمریکا"

ایالات متحده است و با توجه به اعمال تحریمهای جدید در پروژه خط لوله یک حرکت است که می تواند بنا به گزارش جذب اقدامات تلافی جویانه از آلمان; مرکل دولت با توجه به فشار هماهنگ اتحادیه اروپا اقدام با توجه به دو مقامات آلمانی آشنا با بحث بلومبرگ روز جمعه گزارش داد.

برای روسیه با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور سخنگوی دیمیتری Peskov گفت CNBC پیش از آن در ماه ژوئن که هر بیشتر, تحریم های ایالات متحده در جریان نورد 2 "خواهد بود یک حمله برای رقابت ناعادلانه می رود که در تضاد با قوانین بین المللی و قوانین تجارت بین المللی است."

"از نظر ما آن را بسیار خطرناک برای () اقتصاد جهانی و محیط اقتصادی است. ما می دانیم که همکاران ما از آلمان و کشورهای اروپایی نیز احساس (یک) بسیاری از نگرانی ها در مقابل این تهدید بالقوه است و ما مصمم به ادامه ساخت و ساز کار می کند در چارچوب این پروژه بین المللی," Peskov گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن