آمازون راه اندازی سازمان دیده بان حزب بنابراین در حال حاضر شما و 99 دوستان می توانند جریان 'Fleabag' با هم

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.به زمانی

توسط ELEMENTORSITE در 17 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به زمانی که من مشغول به تحصیل در خارج از کشور در سال 2015 یکی از راه های دوست پسر من و من ماندم در تماس بود و با تماشای تلویزیون را نشان می دهد با هم. هر شب ما می خواهم حلقه یکدیگر در اسکایپ بار نشان می دهد تلویزیون ما شراب خواری-تماشای در زمان (من فکر می کنم آن دوره بود تریلر جاسوسی "آمریکایی ها") و سپس انجام یک کار خوب قدیمی از مد افتاده شمارش معکوس قبل از فشار دادن "بازی" را در همان زمان. این آماده روش کار قابل ملاحظه و حتی اگر یکی از ما بود که همیشه یک دوم یا دو پشت دیگر.

اگر شما در همان قایق در حال حاضر و یا به دنبال راه هایی برای تماشای برنامه های تلویزیون و فیلم های سینمایی به صورت آنلاین با دوستان شما لازم نیست که به نگرانی در مورد دیگر فرد (یا افراد) به هیجان انگیز تاب طرح برای اولین بار فقط به خاطر اینکه آنها تحت فشار "بازی" چند ثانیه قبل از شما. شما می توانید فقط با استفاده از Amazon Prime تصویری جدید از ویژگی های سازمان دیده بان حزب.

این ویژگی است که در حال حاضر در دسترس به آمازون نخست کاربران در ایالات متحده آمریکا بدون هیچ هزینه اضافی اجازه می دهد تا همه شرکت کنندگان را به تماشای تلویزیون را نشان می دهد و فیلم را با هم در همان زمان. کاربران می توانید انتخاب کنید از هزاران نفر از عناوین در نخست تصویری SVOD (اشتراک ویدئو در تقاضا) فروشگاه. این شامل هر دو اصلی آمازون نخست تولیدات ویدئویی مانند "Fleabag" و "شگفت انگیزی خانم Maisel" و شخص ثالث محتوای ویدئو. عناوین که در دسترس برای اجاره و یا خرید تنها نیست در حال حاضر در دسترس در سازمان دیده بان حزب.

به میزبان آمازون دیده بان حزب پیدا کردن نشان می دهد تلویزیون و یا فیلم می خواهید به تماشای را انتخاب کنید و "سازمان دیده بان حزب" آیکون زیر عنوان. کلیک کردن بر روی آیکون ایجاد کنید مشاهده اتاق و یک آدرس خصوصی تولید خواهد شد شبیه به یک زوم نشست. شما می توانید به اشتراک گذاری این آدرس تا 100 نفر است. اما برای پیوستن به سازمان دیده بان حزب همه شرکت کنندگان نیاز به یک آمازون نخست تصویری اشتراک. اگر خانواده یا دوستان خود را ندارد و نخست آمازون دارای یک نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان.

تنها میزبان می توانید شروع و توقف سریع رو به جلو یا عقب جلسه (این تغییرات را همگام سازی در سراسر همه شرکت کنندگان' دستگاه). سازمان دیده بان حزب همچنین دارای یک ساخته شده است در قابلیت چت بنابراین شما می توانید چت با خانواده یا دوستان خود را از طریق متن و یا emojis در حالی که محتوای ویدئویی در حال پخش است. سازمان دیده بان حزب در دسترس است بر روی اکثر مرورگرهای رومیزی. گوشی های تلفن همراه و قرص و تلویزیون های هوشمند و کنسول های بازی نیست در حال حاضر پشتیبانی می کند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن