گوگل پدر و مادر-شرکت الفبا ضرب و شتم انتظارات برای خود درآمد سه ماهه دوم پنج شنبه اما مشخص شده آن کاهش درآمد در شرکت تاریخ به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس کاهش رشد اقتصادی و تبلیغ به عقب کشیده صرف در طول سه ماهه. سهام این شرکت به سختی نقل مکان کرد و پس از ساعت.

در اینجا چگونه آن را در برابر Refinitiv اجماع برآورد:

  • EPS: $10.13 (غیر GAAP), در مقابل دلار 8.21 برآورد شده است.
  • درآمد: $38.30 میلیارد دلار در مقابل دلار 37.37 میلیارد دلار برآورد شده است.
  • یوتیوب, advertising revenue: $3.81 میلیارد دلار در مقابل $3.78 میلیارد دلار, با توجه به برآورد StreetAccount
  • Google Cloud درآمد: $3.01 میلیارد دلار در مقابل $3.06 میلیارد دلار به عنوان در هر StreetAccount
  • ترافیک هزینه های اکتساب (TAC): $6.69 میلیارد مقابل $6.67 میلیارد دلار به عنوان در هر StreetAccount

هیئت مدیره این شرکت نیز مجاز این شرکت به خرید مجدد تا حدود 28 میلیارد دلار از آن کلاس C سهام.

CFO اموزش Porat گفت: در یک درآمد تماس است که مصرف کنندگان بازگشت به مطلب “تجاری” جستجو نمایش داده شد و نسبت به پایان سه ماهه و تبلیغ شروع به افزايش جستجوی خود را صرف بنابراین درآمد جستجو به پایان رسید سه ماهه مورد حتی از سال گذشته است.

با این حال او هشدار داد که آن را سخت برای ارزیابی اینکه آیا این روند ادامه خواهد داد. “اعتقاد ما آن است که پیش از موعد برای ارزیابی دوام روند اخیر با توجه به آشکار عدم اطمینان از کلان جهانی محیط زیست,” او گفت:.

به عنوان یک نتیجه از مشتری pullbacks میان Covid-19 همه گیر و عمومی بلوغ آگهی بازار الفبای خود را قطع بازاریابی صرف نصف و برقرار استخدام یخ برای نیمه دوم سال در انتظار یک رکود, CNBC گزارش شده است. در اطراف آن زمان الفبا مدیر عامل سوندار پیچای گفت: گوگل خواهد بود کشیدن عقب در برخی از سرمایه گذاری خود را برای بقیه سال در میان Covid-19 بحران با شروع استخدام.

تحلیلگران همچنین فلفلی مدیران با سوال در مورد فرصتهای رشد آتی با توجه به رکود در تبلیغات رشد. پیچای به طور خلاصه اشاره به جدیدتر کسب و کارهای او را می بیند دراز مدت رشد مانند ابر رایانه و هوش مصنوعی و همچنین یوتیوب و خرید.

گوگل “سایر درآمد” که شامل سخت افزار مانند آن صفحه گوشی در آمد در $5.12 میلیارد دلار در مقایسه با $4.08 میلیارد دلار در سه ماهه مشابه سال پیش.

درآمد حاصل از “شرط” که شامل حروف الفبا را در ماشین خود رانندگی کسب و کار Waymo و همچنین علوم زندگی شرکت همانا کاهش یافت و به $148 میلیون دلار در مقایسه با 162 میلیون دلار در سه ماهه مشابه سال قبل است. شرط دیگر نشان داد که عامل از دست دادن $1.11 میلیارد دلار در طول سه ماهه.

حروف الفبا اضافه شده حدود 4000 کارکنان جدید ساخت تمام وقت نیروی کار تشکیل شده از 127,498 در طول سه ماهه دوم. آن را شامل نمی شود پیمانکاران. Porat گفت که این شرکت ادامه خواهد داد برای کاستن سال بیش از سال رشد یافته.

گوگل نیز در مواجهه با ضد تراست پروب در امتداد همان خطوط توسط وزارت دادگستری و 50 وکلای کلی تحقیق در مورد شرکت گوگل جستجو و اندروید کسب و کار. که انتظار می رود که منجر به اقدام قانونی است که می تواند span مسائل اعم از آن جستجوی محصول برای تبلیغات دیجیتال در بازار با توجه به گزارش های اخیر از وال استریت ژورنال.

زمانی که تحلیلگران خواست در این مورد در تماس با مدیر عامل شرکت سوندار پیچای گفت: “من فکر می کنم موشکافی در حال رفتن به اینجا،” او اضافه کرد که این شرکت خواهد شد “وفق دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net