تمام 5 هوایی هند خلبانان تست مثبت کاذب برای COVID-19

Coronavirus: هیچ یک از پنج خلبانان هر گونه علائم و توصیه شد خانه قرنطینه

دهلی نو:

تمام پنج هوایی هند خلبانان که تست مثبت برای COVID-19 روز شنبه تا به حال نتایج مثبت کاذب. دوباره تست های انجام شده بر اساس اولویت نشان می دهد آنها روشن از coronavirus. به طور جداگانه یک تکنسین و یک راننده را نیز آزمایش مثبت است. معلوم نیست در حال حاضر که آیا این دو می خواهد دوباره تست شده است. هر دو باقی می ماند در قرنطینه.

پنج خلبانان آزمایش مثبت کاذب پس از 77 خلبانان دولت-اجرای خطوط هوایی مورد آزمایش قرار گرفتند برای این ویروس در روز شنبه قبل از آنها می تواند هر گونه عمل بازگشت پرواز. هیچ یک از پنج خلبانان هر گونه علائم و توصیه شد خانه قرنطینه. همه آنها زندگی می کنند در بمبئی و بوئینگ 787 Dreamliner خلبانان.

آخرین زمان هر یک از آنها عمل یک پرواز بود در آوریل 20.

NDTV آموخته است که این پنج خلبانان ایستاده بود و با هم در صف برای خود RT-PCR آزمون. اعتقاد بر این است که دسته ای از RT-PCR kits آنها تست شده اند ممکن است مشکل ساز باشد. هیچ یک از خلبانان تا به حال هیچ نشانه ای از COVID-19 در همه منابع گفت.

سواب نمونه تست از خلبانان جمع آوری شد در هوایی هند Medicon بهون نزدیکی های قدیمی فرودگاه بین المللی در بمبئی. نمونه ها ارسال شد به یک BMC مجاز مرکز.

ماهاراشترا در حال حاضر دارای بیش از 20 ، 000 مورد از coronavirus است که یک سوم از کل موارد در کشور است. از این بیش از 12000 هستند از بمبئی.

صورتحساب به عنوان هند بزرگترین زمان صلح و بازگشت ورزش هوایی هند در حال انجام “عملیات Vande بهارات” اولین فاز (7 مه و مه 15) را ببینید حدود 15000 نفر را به ارمغان آورد در 64 پرواز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de