پس از Shivraj Chouhan کابینه گسترش شکاف در سطح BJP

از 22 کنگره MLAs که پیوست BJP 14 پذیرفته شده به عنوان وزرایبوپال: گسترش Shivraj سینگ وزارت -- که در آن یک تکه

توسط ELEMENTORSITE در 13 تیر 1399
After Shivraj Chouhan Cabinet Expansion, Fissures Surface Within BJP

از 22 کنگره MLAs که پیوست BJP 14 پذیرفته شده به عنوان وزرای

بوپال:

گسترش Shivraj سینگ وزارت -- که در آن یک تکه از اسکله رفته به Jyotiraditya Scindia camp -- به ارمغان آورده است اولین شکاف در درون BJP در Madhya Pradesh. قبل از این روز بود که از حامیان تعدادی از وزارتخانه امیدوار به تظاهرات در سراسر کشور خواستار آن است که رهبران خود را جایگزین می شود در وزارت و جانباز رهبر حزب Uma Bharati نوشت: به این حزب دولت رئیس جمهور VD Sharma ادعا او پیشنهادات خود را به طور کامل نادیده گرفته شده است.

آن آقای Scindia را عیب از کنگره با 22 MLAs که پایین آورده کنگره دولت به رهبری کمال نات داد و BJP یکی دیگر از شات در قدرت است. اما تازه واردان تقاضا برای پاداش -- حداقل 11 کابینه اسکله -- تا به حال نشده است به مهربانی با تاسیس رهبران BJP. حتی وزیر روشن ساخته است که او خوشحال نیست به اجازه رفتن از یک تکه از او وفادار تیم.

Uma Bharati سابق وزیر امور خارجه است یکی دیگر از مجموعه ای از نارضایتی است. در نامه ای که فرستاده شده به حزب سازمانی, منشی, Suhas Bhagat و Vinay Sahasrabudhe این BJP مجلس در رأس امور خارجه واحد او گفت: وزرای لیست باید اصلاح شود به عنوان آن را به نمایندگی مناسب از نظر منطقه یا طبقه.

Ms Bhaarti می خواستم گنجاندن MLAs از ملی ویتنام هانوی منطقه و از او لدهی OBC طبقه است که قابل ملاحظه رای بانک در ملی ویتنام هانوی و مرکزی, Madhya Pradesh.

33-عضو کابینه هشت Thakurs سه Brahmins یکی Kayastha یک سیک چهار نفر از وزیران از برنامه ریزی قبایل چهار در حال از برنامه ریزی طبقات است.

حامیان مختلف وزارت آرای در ضمن بادی خشم خود را در خیابان.

در مندسور حامیان محلی BJP MLA Yashpal سینگ Sisodiya شنبه در dharna و خواستار آن است که رهبر خود را جایگزین می شود در وزارت.

محرومیت از رامش Mendola شده است نگاه بر به عنوان یک شکست سیاسی برای کایلاش dalton ellis بود که به عنوان یک حریف قوی از Jyotiraditya Scindia از او در کنگره است. حامیان او هم به خیابان ها ریختند.

در دواس از حامیان Gayatri Raje Pawar برگزار شد.

از 22 کنگره MLAs که پیوست BJP 14 پذیرفته شده به عنوان وزیران. از آنها 10 وزرای کابینه و چهار تن از وزرای دولت است. قدرت کابینه 34 نزدیک به 41 درصد از وزرای سابق کنگره و 59 درصد از BJP.

از 34 وزیران در دولت, 14 از کنگره 11 از آنها وفاداران از Jyotiraditya Scindia. تمام 14 نیست MLAs -- احتمالا برای اولین بار در تاریخ دولت است.

دست از مرکزی رهبری شده است کاملا قابل مشاهده در گسترش با وزیر عدم انجام خود را به نقطه مورد كاركرد بسیاری از تیم خود را.

آقای Chouhan ساخته شده احساسات خود را روشن روز چهارشنبه گفت: "Manthan se toh amrit سلام nikalta hai vish toh شیو توالت jaatein hain (گردونه تنها بازده شهد و سم مست است توسط Shiv)" در یک قوس مرجع را به نام خود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن