بعد از دیدن دوست من اثر انگشت-رایگان یخچال این است که 6 $استیل, تمیز کننده, سوگند

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.پس از داش

توسط ELEMENTORSITE در 24 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

پس از داشتن یک جای خود را به پاک من همیشه انجام بهترین خود را به استفاده از لوازم تمیز کردن که در حال امن و ارزان و موثر است. این منظور بسیار بلند.

من کشف کرده ام که این نادر است برای پیدا کردن همه این ویژگی ها در هر نوع تمیز کننده شما نیاز دارید و من سست کردن استانداردهای من در اینجا وجود دارد. من کاملا عشق من آلوین ذرت به عنوان مثال به طور منظم و مخلوط کردن آن برای تمیز کردن ویندوز و آینه. اما من هم یک مکنده برای علاقه داشتن به چیزهای معطر (من از طرفداران بزرگ از خانم مایرز) و آن را همیشه به عنوان ارزان به عنوان آن می تواند. بار دیگر به قیمت ارزان و یا زمین دوستانه یا DIY مسائل فقط کار نمی کند و همچنین محصولات تجاری پر شده با مواد تشکیل دهنده من نمی توانند تلفظ کنند. (این آسان نیست که سبز.)

کافی است من فکر می کنم در این مورد زیاد و احساس بصورتی پایدار و محکم تصمیم گرفت در محصولات من را انتخاب کنید برای تمیز کردن خانه من. هنگامی که شما با استفاده از آنچه که شما همیشه استفاده می شود اگر چه شما نمی ممکن است متوجه نحوه سبز چمن واقعا در طرف دیگر.

چگونه من کشف بهترین فولاد ضد زنگ, تمیز کننده

وقتی که می آید برای تمیز کردن لوازم فولاد ضد زنگ در آشپزخانه من, من تا به حال یک روال دوست داشتم. من تمیز ما اثر انگشت-آهنربا از یک یخچال با همه منظوره تمیز کننده و یک پارچه میکرو. سپس به دنبال همراه بسیار نازک غبار از روغن نارگیل به آن پرداخت. یخچال تمیز بود و کار می کرد که به خوبی به اندازه کافی برای مدت طولانی به اندازه کافی!

تا یک روز در سال گذشته هنگامی که لوازم فولاد ضد زنگ در خانه گرفتار چشم من و من را متوقف در آهنگ های من. او یخچال gleamed. و آن را به من فهماند من یک ضعف مرطوب-به دنبال روکش از نفت است. من نمی تواند کمک کند در حال اجرا دست من بیش از من دوست درب یخچال که احساس نرم و صاف و صاف است. بهترین از همه, من را ترک نمی هر گونه اثر انگشت. این چیست ؟

من به نام دوست من بیش از او بخواهید آنچه که او استفاده می کند به تمیز کردن آن و او کمی sheepishly به من گفت که او با استفاده از Weiman فولاد ضد زنگ و تمیز و لهستانی. این یک محصول تجاری شما می توانید به راحتی برای حدود $6 و آن را نمی تواند آسان تر به استفاده از. فقط اسپری آن بر روی سطح با استفاده از یک پارچه تمیز برای پاک کردن در جهت دانه چرم گاومیش سپس آن را با یک پارچه خشک.

من با خود بطری مدت کوتاهی پس از و (هر چند من سعی کنید به استفاده از آن هنگامی که بچه ها در آشپزخانه هستند به دلیل آن است شدید بو) در حال حاضر من را وادار به تحسین خود من جیر جیر پاک کردن اثر انگشت-رایگان یخچالو اجاق گاز و ماشین ظرفشویی و مایکروویو و زباله می تواند. این یک روش ساده و جزئیات کوچک است که باعث می شود من کل آشپزخانه احساس جلا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن