پس از Pompeo می گوید: "جزر و مد در حال گردش است در برابر هواوی,' هند گزارش وزن 5G ممنوعیت شرکت چینی

در این تصویر عکس های Huawei آرم و پرچم دیده می شود نمایش داده شده در آندروید تلفن همراه است.عمر مارکز | LightR

توسط ELEMENTORSITE در 10 تیر 1399

در این تصویر عکس های Huawei آرم و پرچم دیده می شود نمایش داده شده در آندروید تلفن همراه است.

عمر مارکز | LightRocket | گتی ایماژ

Huawei می تواند در ممنوع از شرکت در هند 5G شبکه اجرای تنها چند ماه پس از آن داده شد چراغ سبز به شرکت در این کشور محاکمه برای فن آوری است.

می آید پس از دولت هند گفت: این امر جلوگیری 59 برنامه های چینی مانند Infinite و WeChat و ادعا آنها یک تهدید برای امنیت ملی است.

به عنوان بخشی از کسانی که بحث های هندی, وزرای دولت در مورد کشور 5G اجرای برنامه ها و این که آیا چینی تجهیزات مخابراتی غول های Huawei و ZTE باید مجاز به شرکت با توجه به گزارش Times of India.

هند وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات و همچنین شرکت های چینی هواوی و ZTE بودند بلافاصله نظر در دسترس هنگامی که تماس با CNBC.

5G اشاره به نسل بعدی شبکه های تلفن همراه است که وعده فوق العاده سریع سرعت دانلود و قابلیت پشتیبانی از زیرساخت های حیاتی. هند عقب مانده در اجرای آن از فن آوری در حالی که کشورهای دیگر مانند کره جنوبی و چین طراحی شده جلوتر است.

در ماه دسامبر به هند گفت: این امر اجازه می دهد تا تمام فروشندگان برای شرکت در 5G محاکمه با فروشندگان. اما آخرین گزارش از یک پتانسیل ممنوعیت شرکت های چینی به نظر می رسد U-نوبه خود.

تنش بین هند و چین در حال افزایش است, بیش از خود را مورد مناقشه مرزی در غرب هیمالیا و برخورد در اوایل این ماه در سمت چپ 20 سربازان هندی کشته شدند.

"چین-هند و ... اختلاف مرکب با استرس اقتصادی ناشی از (coronavirus) همه گیر است و به احتمال زیاد مجبور به تفکر دولت را به اتخاذ یک استراتژی شبیه به ایالات متحده به طور بالقوه مقابله به مثل در راه که در آن از آن خواهد صدمه دیده است چین بیشتر" نیل شاه مدیر پژوهش در مقابل تحقیقات گفت: CNBC.

هند بزرگترین شبکه تلفن همراه تکیه Jio با استفاده از سامسونگ برای آن شبکه 4G. دیگر دو تا از بزرگترین بازیکنان — Bharti Airtel و وودافون ایده — استفاده از مخلوطی از فروشندگان از جمله Huawei. هر سه نوع برنامه های ارائه شده برای انجام تست 5G با فروشندگان مختلف از جمله Huawei, هندی, نشریه فایننشال اکسپرس گزارش این ماه است.

Huawei دنده باعث می شود تا یک سوم از Bharti Airtel فعلی شبکه و 40 درصد از وودافون ایده شبکه با توجه به قرابت پژوهش است.

این امر می تواند "از دست دادن قابل توجهی" برای Huawei و ZTE اگر دولت پیش می رود و ممنوعیت آنها را به شاه گفت.

هر سه هندی telcos نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر در هنگام تماس توسط CNBC.

'جزر و مد تبدیل شده است'

حدود یک سال و نیم دولت ایالات متحده شده است و اعمال فشار به کشورهای بلوک Huawei از خود 5G شبکه ادعا که آن دنده می توان با استفاده از پکن برای جاسوسی از شهروندان کشورهای خارجی. Huawei بارها رد کرده است که این امر اجازه دهید این اتفاق می افتد.

در ژوئن 24., وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo اعلام کرد که "جزر و مد در حال گردش است در برابر Huawei به عنوان شهروندان در سراسر جهان در حال بیدار شدن از خواب به خطر حزب کمونیست چین نظارت دولت است."

آخرین گزارش که هند در حال بررسی این که آیا به ممنوعیت Huawei و ZTE به احتمال زیاد خواهد شد اضافه کردن به Pompeo اعتماد به نفس.

واشنگتن تلاش کرده اند به همراه داشت مخلوط نتایج تا کنون. برخی از کشورها مانند استرالیا و ژاپن زیر کت و شلوار در حالی که دیگران مانند انگلستان اجازه می دهد که غول مشارکت محدود در آن 5G rollout. اما به نظر می رسد بیشتر کشور و حامل های تلفن همراه شروع به اجتناب Huawei — نشانه آن است که ایالات متحده در مبارزات انتخاباتی می تواند مشغول به کار شود.

Telus پیش از میلاد و دو تا از بزرگ حامل در کانادا را انتخاب کرده اند اریکسون و نوکیا برای ساخت خود را 5G شبکه. دولت کانادا هنوز برای تصمیم گیری که آیا هواوی خواهد بود از مطالعه حذف از کشور 5G rollout.

بریتانیا نیز بازشناسی مواضع خود در Huawei. انگلستان National Cyber Security Center (NCSC) که بخشی از سازمان اطلاعات GCHQ راه اندازی اورژانس بررسی Huawei نقش در ماه مه پس از تحریم های جدید آمریکا بر شرکت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de