پس از NDTV, داستان, Taapsee Pannu شگفتی دختر که مورد نیاز گوشی به مطالعه

Taapsee Pannu گفت که او خواهد بود اعزام یک تلفن به سمت راست دور.بنگلور: در یک قلب گرم شدن ژست بازیگر بالیوود T

توسط ELEMENTORSITE در 10 مرداد 1399
After NDTV Story, Taapsee Pannu Surprises Girl Who Needed Phone To Study

Taapsee Pannu گفت که او خواهد بود اعزام یک تلفن به سمت راست دور.

بنگلور:

در یک قلب گرم شدن ژست بازیگر بالیوود Taapsee Pannu فرستاده است یک آیفون به یک کارناتاکا دانش آموز که پدر به دنبال کمک به تلفن هوشمند برای کمک به آموزش و پرورش از او آکادمیک روشن است.

به زودی پس از NDTV زد داستان دختر بچه ای که به ثمر رساند چشمگیر 94 درصد در PUC یا پیش دانشگاهی امتحانات دانشگاه چند نفر را نوشت و در ارائه به ارسال یک گوشی هوشمند برای کمک به خانواده است. برخی حتی ارائه شده به پرداخت هزینه برای آموزش و پرورش از دختر و دو خواهر.

یکی از اولین کسانی که برای دریافت در تماس بود و 32 سال بازیگر, که گفت که او خواهد بود اعزام یک تلفن به سمت راست دور.

"ما باید بیشتر به مطالعه است. ما باید هر فرزند به مطالعه. ما باید بیشتر پزشکان. این تلاش کوچک در ساخت مطمئن شوید که کشور ما دارای یک بهتر فردا" توییتی Ms Pannu.

آی فون رسیده دانشجوی جوان امروز.

"امروز من گوشی رو از Taapsee خانوم. آن را به یک آی فون که نمی تونم باور کنم. من حتی نمی تواند تصور کرده اند این! من سخت کار کنید و سعی کنید برای روشن شدن NEET (کنکور سراسری پزشکی) . اجازه دهید خود را نعمت بود با من," او گفت: NDTV.

پدر او پول قرض گرفته شده از بستگان خود را به فروش می رسد و همسرش زیور آلات طلا به صندوق آموزش و پرورش از او سه دختر.

خیلی از آموزش مربیگری, آموزش و پرورش منتقل شده به آنلاین این روزها با بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به لغو فیزیکی کلاس. اما یک گوشی هوشمند است که واقعا به خوبی کار می کنند برای کلاس های آنلاین فراتر از بودجه خانواده که صاحب یک مدل اولیه گوشی.

دختر متوجه شد در مورد گوشی هنگامی که او بازگشت و پس از نوشتن CET یا رایج در آزمون ورودی آزمون ورود به حرفه ای و کالج ها در کارناتاکا.

در خواسته بودن در مورد امتحان, او گفت:, "خوب بود." او هدف بعدی این NEET آزمون در سپتامبر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب