پس از دکتر محروم به کمر دست بسته در آندرا پلیس به حالت تعلیق

After Doctor Stripped To Waist, Hands Tied In Andhra, Policeman Suspended

ویساکاپاتنام پلیس رزرو موارد متعدد علیه دکتر که گفت او بود که هدفمند

ویساکاپاتنام:

چندین ناراحت ویدئوها آمده از آندرا پرادش را ویساکاپاتنام در روز شنبه که در آن یک پزشک محروم به کمر و فریاد زد: فحاشی در تعدادی از افسران پلیس متهم آنها را از کار برای وزیر Jagan موهان ردی که او به نوبه خود متهم به “قتل Dalits”.

نسبت به پایان یکی از فیلم ها بعد از شناسایی به عنوان Dr K Sudhakar منطقه بیمارستان در Narsipatnam است دیده می شود با دست بسته پشت سر او به عنوان پلیس او را دور در یک autorickshaw. معلوم نیست که چرا دکتر در برابر آنها موارد متعدد شده اند واصل شد گره خورده است.

در 8 آوریل همان Dr Sudhakar معلق شده بود به اتهام تبلیغ دروغ در مورد دولت است. او را متهم کرده بود که دولت از ارائه N95 ماسک صورت برای کارکنان پزشکی درمان COVID-19 بيمار; او همچنین ادعا پزشکان و پرستاران با استفاده از همان ماسک به مدت 15 روز در یک کشش.

این حادثه در روز شنبه فیلم برداری شده بود در یک سری از فیلم ها که برخی از آنها به ضرب گلوله توسط پلیس خود را که در آن دکتر Sudhakar لباس پوشیدن و در یک پیراهن صورتی با یک ماسک صورت حلق آویز در اطراف گردن خود است که برای اولین بار دیده می شود فریاد پلیس از داخل ماشین پارک شده است.

فیلم های دیگر نشان می دهد, دکتر, پرتاب مسائل از جمله آنچه به نظر می رسد بسته های مواد غذایی از ماشین خود در حالی که بطور شفاهی سوء استفاده پلیس و شجاعانه آنها را به حمله به او را.

یک ویدیو نشان می دهد یک پلیس نمایش خود را شکسته تلفن همراه گفته برداشت و به زمین پرتاب توسط Dr Sudhakar به عنوان برهنه-chested, دکتر, روش, در حالی که تهدید برای تلفن های موبایل.

معلوم نیست که چرا دکتر در زمان خاموش پیراهن خود را.

در عین حال یکی دیگر از ویدئو دکتر در حال حاضر با پوشیدن سیاه, فلیپ راندند توسط یک مرد ایستاده در کنار یک لباس شخصی افسر پلیس است. پلیس اطراف Dr Sudhakar فریاد در او بارها و بارها اشاره به سمت ماشین خود را و نشان می دهد که او را داخل.

یک ویدئو همچنین نشان می دهد, دکتر, ساخت اجتماعی نظرات و استفاده از زبان توهین آمیز علیه رئیس وزیر Reddy; او ادعا کرد که وزیر کار بود در برابر هندوها و پشتیبانی توسط دو پلیس و K Chandrashekar رائو وزیر از همسایه Telangana.

همه از طریق جنسی افسر پلیس به نظر می رسد اشاره به جمعیت که جمع آوری ترغیب آنها به حفظ فاصله اجتماعی و دور ماندن.

پلیس همچنین می گویند که آنها تا به حال تصمیم به جسمی مهار, دکتر, آنها متهم, مست, به عنوان او می تواند COVID-19 مثبت است.

دوم حرفه ای پزشکی, Dr شايد گفت: Dr Sudhakar به نظر می رسد به توان ذهنی آشفته و درهم و برهم و ساخت اتهامات بدون هیچ گونه منسجم استدلال. او نشان داد که دکتر Sudhakar خواهد بود قرار داده شده تحت آزمایشات پزشکی برای ارزیابی خود را از وضعیت روانی.

Dr Sudhakar اما پیشنهاد او بود که هدف قرار دادند.

“من در حال رانندگی بود به سمت انکپلل زمانی که پلیس متوقف شد و پرسید: چرا من حمل بسیار نقدی. به من گفت: آن را به بازپرداخت وام. آنها کشف و ضبط نقدی و کشت دو بطری در ماشین من. آنها به ضرب و شتم من بد و تهدید به کتاب ترور موارد در برابر من,” او به خبرنگاران گفت: پس از گرفته شده به پلیس بازداشت کرده است.

در همین حال مخالفان تلوگو Desam حزب (TDP) متهم کرده است وزیر Jagan ردی YSR کنگره شکنجه و تحقیر دکتر با بستن او تا قبل از گرفتن او را بازداشت.

ویساکاپاتنام کمیسر پلیس RK مینا به حالت تعلیق در یک پاسبان برای “نامناسب عمل” در این حادثه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im