بازیگر Sushant Singh Rajput, 34, مرده یافت; پلیس می گویند خودکشی

Sushant Singh Rajput گذشته دیده می شد در Chhichhore. (حسن نیت ارائه میدهد sushantsinghrajput)برجستهEkta کاپور

توسط ELEMENTORSITE در 25 خرداد 1399

Sushant Singh Rajput گذشته دیده می شد در Chhichhore. (حسن نیت ارائه میدهد sushantsinghrajput)

برجسته

  • Ekta کاپور که به Sushant خود را شروع پرسیدم عادلانه نیست سوشی"
  • "چه غم انگیز از دست دادن" توییتی Ajay Devgn
  • "راستش این خبر من را ترک کرده است شوکه شده ایم" آکشی کومار
دهلی نو:

بازیگر Sushant Singh Rajput مرده پیدا شد در بمبئی اقامت پلیس بمبئی گفت. هیچ خودکشی توجه داشته باشید پیدا شد و تحقیقات در حال انجام است به گزارش خبرگزاری PTI. این بازیگر 34 بود. "او خودکشی کرده در محل اقامت خود در Bandra. تیم ما وجود دارد" Manoj شارما اضافی کمیسر پلیس منطقه غرب گفت: PTI. یک بیانیه منتشر شده توسط این بازیگر تیم گفت: "این دردهای ما برای به اشتراک گذاشتن که Sushant Singh Rajput است که دیگر با ما. ما درخواست طرفداران خود را به نگه داشتن او را در افکار خود و زندگی خود را جشن می گیرند و کار خود را مانند آنها تا کنون انجام داده اند. ما درخواست رسانه ها برای کمک به ما در حفظ حریم خصوصی در این لحظه از غم و اندوه است." Sushant Singh Rajput شد بهترین و شناخته شده برای کار خود را در تلویزیون نشان می دهد Pavitra Rishta و برای بازی در فیلم هایی مانند MS Dhoni: The Untold Story, Detective Byomkesh Bakshy! و Chhichhore.

"روشن بازیگر جوان رفته بیش از حد به زودی. تبحر او در تلویزیون و در فیلم ظهور خود را در دنیای سرگرمی های بسیاری الهام گرفته و در پشت برگ جدا شدنی اجراهای به یاد ماندنی. شوکه عبور خود را دور. افکار من با خانواده و طرفداران ایم" نارندرا نخست وزیر.

مراسم تجلیل از شروع ریختن از شوکه بالیوود. "راستش این خبر من را ترک کرده است شوکه و لال...من به یاد داشته باشید تماشای #SushantSinghRajput در Chhichhore و گفتن دوست من Sajid آن تولید چقدر من لذت بردم از این فیلم و آرزو می کنم من می خواهم بخشی از آن است. یک بازیگر با استعداد...خداوند به قدرت خود خانواده ایم" آکشی کومار. "چه غم انگیز از دست دادن" توییتی Ajay Devgn. "من نمی توانم باور کنم که این در همه ایم" Nawazuddin Siddiqui. آبیشک باچان در توئیتر خود نوشت: "این خیلی تکان دهنده است." Riteish Deshmukh نوشت که او "شوکه فراتر از کلمات است."

Balaji Telefilms رئیس Ekta کاپور که به Sushant خود را شروع به عنوان یک بازیگر پرسیدم عادلانه نیست سوشی! یک هفته همه چیز تغییر کرده! عادلانه نیست عزیز من!" او متصل به یک تصویر از Instagram تبادل او با اواخر بازیگر چند روز پیش پس از آشکار یک داستان از چه کانال هایی که پخش Pavitra Rishta نشده بود می خواستم Sushant به بازیگران در سرب. Ms کاپور نیست توضیح آنچه که او به معنای همه چیز در مورد تغییر در یک هفته.'

فقط در هفته گذشته, Sushant نوشت: در یک Instagram داستان "آن را چنین ویرانگر اخبار" پس از او مدیر سابق Disha Salian خودکشی کرد. Sushant Singh Rajput آخرین پست خود Instagram حساب ادای احترام به اواخر خود را یک هفته پیش. "تاری گذشته تبخیر از teardrops بی پایان رویاهای کنده کاری قوس لبخند و زودگذر زندگی, مذاکره بین دو," او نوشت.

Sushant Singh Rajput بومی Patna مورد مطالعه قرار مهندسی در دهلی نو قبل از انداختن به دنبال یک حرفه ای در بازیگری. او شروع در تلویزیون رو به افزایش برای ستاره شدن در Balaji صابون Pavitra Rishta.

Sushant ساخته شده خود را بالیوود اولین بار در سال 2013 فیلم Kai Po Che! و بعد ستاره دار در پروژه های مانند MS Dhoni biopic, Shuddh Desi Romance و Detective Byomkesh Bakshy! او نقش حمایت در Aamir Khan 2014, آمار PK. در سال 2018 Sushant ستاره دار در Kedarnath مخالف debutante سارا علی خان. گذشته خود ظاهر شد و در سال 2019 پروژه های Chhichhore, Sonchiriya و رانندگی.

Sushant Singh Rajput جدید فیلم Dil Becharaco-با بازی سیف علی خان, بود منتشر شود اما ممکن است به تعویق افتاد به دلیل مستند در برابر COVD-19 بیماری همه گیر.

(اگر شما نیاز به حمایت و یا کسی را می شناسید که می کند لطفا به نزدیکترین سلامت روان متخصص.)
کمک:
AASRA: 91-22-27546669 (24 ساعت)
Sneha بنیاد: 91-44-24640050 (24 ساعت)
Vandrevala پایه و اساس سلامت روان: 1860-2662-345 و 1800-2333-330 (24 ساعت)
iCall: (555)123-4567 (در دسترس از دوشنبه تا پنج شنبه: 8:00 صبح تا 10:00بعد از ظهر)
اتصال NGO: 18002094353 (در دسترس از 12 pm - 8 pm)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im