اقدام به احتمال زیاد در برابر کمدین بیش از شیواجی نظر او معتادان دستگیر

Agrima جاشوا عذر خواهی کرد و حذف فیلم توهین آمیز تلقیبمبئی: کمدین Agrima جاشوا که دریافت تجاوز به عنف و تهدید

توسط ELEMENTORSITE در 24 تیر 1399
Action Likely Against Comedian Over Shivaji Comment, Her Abusers Arrested

Agrima جاشوا عذر خواهی کرد و حذف فیلم توهین آمیز تلقی

بمبئی:

کمدین Agrima جاشوا که دریافت تجاوز به عنف و تهدید پس از یک سال 2019 عملکرد ادعا توسط برخی از به توهین Maratha جنگجو پادشاه Chhatrapati Shivaji Maharaj ممکن است در صورت اقدام قانونی است که اگر او را به جرم توهین به یک دولت ملی و نماد, Maharashtra صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh گفت.

اکشن, است, اما, نظر گرفته شده است در برابر کسانی که مورد آزار و اذیت و آزار Ms جاشوا آنلاین و تهدید او با تجاوز او اضافه شده است.

بمبئی Cyber Crime ایستگاه پلیس رزرو و دستگیر Umesh دادا نام مستعار Imtiaz قاری ساکن پلقر منطقه برای آزار و اذیت جنسی و دیگر جرایم پس از او سوء استفاده تصویری.

پلیس در گجرات وادودارا عمل کرده اند در برابر یکی از چند مرد که مورد آزار قرار گرفته و صادر تجاوز به عنف و تهدید.

"در مورد کمدین Agrima جاشوا نظرات به Chhatrapati Shivaji Maharaj ما تصمیم خواهد گرفت که در عمل پس از مصرف حقوقی نظر در موضوع" خانه وزیر گفت.

"اما ما در عمل در برابر Umesh دادا نام مستعار Imtiaz شیخ برای نظرات خود را در یک زن است. او نظرات توهین آمیز برخورد شده است با اقدام قانونی," او اضافه شده است.

بسیاری از صحبت در حمایت از Ms جاشوا از جمله همکار کمدین Vir Das, تماس از این تهدیدات و خواستار عمل به خصوص پس از او عذر خواهی کرد و حذف این ویدئو.

"ما باید چاههای در خیابان وجود دارد بدون تخت موجود در بیمارستان ها و زنان امن نیست... اما همه آن پرداخته می شود. اول از همه چگونه می توان این کمدین صحبت می کنند مانند این. اولین اقدام باید در برابر او" آقای Das گفت: در یک بیانیه ویدئویی.

"و پس از آن معمولا برخی از افراد مشهور را در پیوستن به گفته این شوخی توهین آمیز است بیش از حد و سپس یک جامعه بزرگ را می گویند که تهاجمی است که حمله که توهین آمیز است. و سپس همه شما صبر کنید (در این ویدئو او طول می کشد یک ضربه تند وشدید زدن در کسی ساخت یک سخنرانی نیست اما مصرف سوالات از مطبوعات بیش از یک تماس تلفنی). و شما باید آموخت که کمدین درس. که شما نمی خواهد تحمل آنچه توهین آمیز است," او گفت:.

زودتر Agrima جاشوا صادر عذرخواهی برای نظرات خود را.

"من می خواهم به عذر خواهی به همه از NCP شیو سنا, کنگره, و, Maharashtra Navnirman سنا که صدمه دیده اند نظرات. من نمی تواند شخصا عذر خواهی که من اقامت در (یک coronavirus) منطقه قرمز, اما من امیدوارم که شما من را قبول عذرخواهی," او گفت: در یک ویدیو ارسال شده آنلاین.

وزیر Uddhav Thackeray دفتر شیو سنا رهبر و وزیر کابینه Aaditya Thackeray آقای Deshmukh, قدرت, وزیر Nitin Raut (که از کنگره) و MNS رئیس راج Thackeray شد برچسب شده در این پست.

با وجود Ms جاشوا عذرخواهی تنش همچنان به اجرای بالا در بمبئی بیش از این حادثه است.

روز شنبه در یک سالن در شهر سانفرانسیسکو منطقه مورد حمله قرار گرفت چرا که این محل که در آن Ms جاشوا انجام شده در سال گذشته و تاسف نظرات.

او اظهار داشت: در یک برنامه ریزی مجسمه Chhatrapati Shivaji Maharaj در دریای عرب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن